Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 191 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 1 dnem a 20 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 192)
  • Autor
    Příspěvky
  • #355235
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Další krásný den za námi. Příjemné počasí,ryby průměrně aktivní a rozmanitost úlovků veliká . Vyjeli jsme s kamarádem Dodom na Husoya a užili jsme si příjemnou polakovačku. Nebyl to žádný masakr,ale co drift,to jedna nebo dvě ryby. Za 4 hodinky jsme odjížděli s plnou bednou polaků 70+. Všechno co bylo menší dostalo svobodu. Sem tam se už na mělčinách objeví i slušný keler.

    • Odpověď byla upravena před 4 měsíci uživatelem Dedo145.
    #355263
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Téměř tropický den. Střídání hostů mě sice nepustilo na vodu ,ale přece jen hodinku jsem si s Dodom navečer našel. U červené tyčky jsme si udělali jeden drift a ulovili 4 slušné polaky. Pak ještě krabovačka a výroba fish cake pro celý kemp .
    Zítra výjezd s dvěma loděmi znovu do tropického počasí
    #355312
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Počasíčko stále jak v Chorvatsku. Dnes i se slabým driftem. Ryby moc aktivní nebyly. Na 47- ce jsem ulovil metrovku pod malými kelery, na jižní hraně Melsteinu ulovili metrovku Boškovci a mimo toho jen pár menších tresek do 80 cm.
    Odpoledne jsme se věnovali polakům,ale i tu byla aktivita slabší jak v minulých dnech. Přesto jsme s Dodom nalovili dvě bedny,ale trvalo to o tři hodinky déle než předevčírem.Nejlépe ryby braly až při západu slunce
    #355357
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Dnes jen rychle, protože ráno odevzdavam lodě novým partám. Moře stále klidné,teploty nad 20 °C a rybáři rozjetí po všech možných stranách.

    • Odpověď byla upravena před 4 měsíci uživatelem Dedo145.
    #355454
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Včera nám přijeli vláčkaři z Plzně a hned se uvedli halibutem. Dnes se nejezdilo kvůli nepříjemnému větru,ale navečer se uklidnil a tak jsme s Dodom vyjeli aspoň na krátkou vyjížďku do fjordu. Poslední drift před odjezdem mu zabrala 63 cm skvrnka a tak jsme si udělali dobrou večeři. Všichni ostatní vyjeli na noční lovy a já ráno valím na letiště.

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 4 týdny uživatelem Dedo145.
    #355519
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Az ted jsem zjistil,ze se nenahral prispevek ,ktery jsem daval pred dvema dny.Dnes mi udelal Lars-Bennuv -syn udrzbu pocitace a tak to napravuji.

    Naprostá paráda. Skvělé počasí, slušné drifty a ryby super aktivní. Náš výjezd s pardubickou partou na Husoya začal v prvním driftu hned 104 a 11 kg treskou,kterou zdolal můj spolujezdec Dodo. Potom parádní polakovačka se stálými záběry ryb od 60 do 85 cm.
    Na závěr kluci ještě chtěli zkusit halibuta. Udělali jsme jeden drift po hraně z 25 m do 100 m a halik přišel,ale bohužel mě. Měl 114 cm a 15 kg.
    Ostatní si také chválili aktivitu ryb a tak vládla všeobecná spokojenost.

    <span style=”color: #050505; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; white-space-collapse: preserve;”>Na </span><span style=”color: #050505; font-family: ‘Segoe UI Historic’, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; white-space-collapse: preserve;”>půlnoční večeři jsme dali steak z halibuta</span>

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 4 týdny uživatelem Dedo145.
    #355527
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Noční jezdci se vrátili až nad ránem a polaci se asi museli zbláznit. Super polakovačka na severu Melsteinu a ryby od 70 do 90 cm.
    Já jsem si udělal výlet do civilizace a odvezl jsem Doda na letiště do Trondheimu. Mezitím mi přijela další parta a tak jsem celý den strávil vydáváním lodí a údržbou Maríny.
    Večer ještě rozdávání uzeného halibuta a zítra se kemp znovu zaplní do posledního místa.
    #355558
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Zase chorvatské počasí. Ryby aktivní,drifty pomalé a záběry časté. Německá parta přivezla moře ryb, plzeňští vláčkaři nádherné polaky, Československá parta plný stůl,ale fotky žádné, Švédové ještě filetují a nové party zítra vyjíždějí.
    Ráno vyrážím se švédskou partou a uvidíme jak se nám bude dařit
    #355580
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Skoro tropický den. Sluníčko pálilo celý den,drifty pomalé a ryby méně aktivní jak v uplynulých dnech. Všichni však nachytali,ale stálo to více úsilí.
    Se Švédy jsem objel Melsteinen i Asen. Bylo to náročnější, protože jsou to čistí pilkraři. Ale výsledek byl dobrý a vo tom to je.
    Večer ještě super krabovačka a plzeňští vláčkaři udělali velkovýrobu salátu.
    #355613
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Dedo, v té ledničce mají ve sklenkách co? Rybí pomazánku?

    #355629
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Dedo, v té ledničce mají ve sklenkách co? Rybí pomazánku?

    Salat a matesy

    #355637
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Asi už to začíná nudit. Zase slunečný den, moře klidné,ryby aktivní, úlovky dobré. Vládne tu všeobecná spokojenost a doufám že ani zítřejší silný vítr nám náladu nezkazí.
    Ještě jsou ve filetarně Švédové a československá parta. Přivezli slušné kelery a snad od nich zítra dostanu nějaké fotky. Plzeňští vláčkaři makají na jedničku a jelimanovci se taky nedají zahanbit.
    Všichni dostali za odměnu fishcake a už nastává doba ke spánku.
    #355667
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Tak nám včera trochu zafoukalo a moc se rybařit nedalo. Dnes ještě vlny a vítr zlobili,ale rybáři se nevzdali a schovaní za Asenem nalovili krásné ryby. Už se nám pohnuli i keleři a tresky jsou vyhládnuté. Největší dnes měla 125 cm.
    Kluci plzeňskí dokončili své lahůdky a já jsem dokončil poslední dvě rezervní lodě. Zítra se snad už dostanu na vodu i já
    #355690
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Tak na vodu jsem se nedostal. Přijely mi nové party a zdržel jsem se vydáváním lodí a přípravou posledních rezervních člunů. Odpoledne se to už nevyplatilo, protož jsme všichni čekali na finále MS v hokeji. Kluci nachytali zase parádně a Benn večer připravil projektor na sledování hokeje. Celý kemp prožíval nervák až do vítězného konce.

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #355705
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Jedna plzeňská parta nám skončila a další dvě přijely. Zase slunečný den a odpoledne i příjemný větříček
    Všichni nachytali a teď ještě některé party filetují.
    Teploty dnes dosáhly 28°C ,ale večer se obrátil vítr od severu a trochu se ochladilo
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 192)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...