Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #259549
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Ahoj DEDO. Myslim, ze muzu mluvit za nas za vsechny kdyz reknu, ze uz se tam na tebe a na ty ryby tesime. Dneska to mame za 18 dni a jedem. Tes se na nas a zatim posilame pozdrav z Kladna.

    Diky a jde jen o to aby vyslo pocasi.Ted mame trochu problem s vetrem,ale snad se to ustali.

    #259550
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Auuu tak to je fakt masakr!! :/ Prosim o radu : Staci na vlacku pletenka na 12 kg? Dekuju

    Nestaci.Pokud by jsi chytal na vetsich hloubkach tak jo.Ale pokud chytas polaky na 3-7 m kde je trava a rasy,tak jich polovicku ztratis.

    #259555
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Dnes opet trochu rozfoukany den,Malo lodi na vode/4 chaty konci/ a tak jsem si vyjel jen na vylet.Na Storflua jsem potkal brnenske lode a tak jsem je vzal na vlacku k Asenu.Bohuzel ryby dnes nevyvijely zadnou aktivitu a brnaci to okolo 14,00 vzdali.

    Jako vzdy to byla chyba.Polaci zacali vyjizdet az okolo 15,30.Dnes vsak byli nekonecne ostraziti a zabery byly velmi jemne a nastrahu vetsinou nedobrali.Po 16,00 uz to bylo veselejsi,ale nic velkeho jsem nechytil/vsechno okolo 70cm.Tak jsem vymenil cerva/promin Hyse / a stal se zazrak.Na hrane z 6 do 40m se nahle objevilo hejno keleru a to byl zazitek.Behem 7-mi driftu jsem chytil 7 keleru od 80 do 90cm.Neumite si predstavit co to bylo za jizdy.Skoda,ze jsem se musel vratit abych prevzal lode od koncicich klientu.

    #259557
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    A pak nastalo loceni.Vetsinou Benna chlapi vitali v pozoru.

    #259559
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Tricko nejepsiho rybare si zaslouzene odnesl Radek.Halik,keler a dorsak nad metr je skvela vizitka rybare

    #259562
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Slovenska parta zase Benna uvitala ve spolecenskem obleceni.Tricko nejlepsiho rybare dostal Palec/jmeno ma podle prstu kde byl zapichnuty trojhak.Benn si neodpustil poznamku,ze 100kg ulovek na Bakkanu jeste nebyl.

    #259564
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Od slovenske party dostal Benn na pamatku original valasku a myslim,ze  neni o nic horsi jako Palo Bielik-prvni predstavitel Janosika.

    #259567
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    U Benesovako bylo taky rozhodovani jasne.Jarda za dorsaka 121cm musel vyhrat.Problem je v tom,ze Benn ma malo tricek 3XL,takze dalsi vyherce bude muset zchudnout.

    Zitra se pokusime s Podluzaky vyjet na Melstein/pokud pocasi dovoli/ a Podivat se na zoubek kelerum.

    #259629
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Díky Petře, nikdy nezapomeneme. 😉

    #259640
    fotr
    Účastník
    (13 odpovědí)

    super video, prostě paráda, není co dodat. takže hurá na Bakkan Wahl.

    #259650
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Díky Petře, nikdy nezapomeneme. 😉

    Dedy moc pěkné děkan

     

    #259652
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Dnes opet trochu rozfoukany den,Malo lodi na vode/4 chaty konci/ a tak jsem si vyjel jen na vylet.Na Storflua jsem potkal brnenske lode a tak jsem je vzal na vlacku k Asenu.Bohuzel ryby dnes nevyvijely zadnou aktivitu a brnaci to okolo 14,00 vzdali. Jako vzdy to byla chyba.Polaci zacali vyjizdet az okolo 15,30.Dnes vsak byli nekonecne ostraziti a zabery byly velmi jemne a nastrahu vetsinou nedobrali.Po 16,00 uz to bylo veselejsi,ale nic velkeho jsem nechytil/vsechno okolo 70cm.Tak jsem vymenil cerva/promin Hyse / a stal se zazrak.Na hrane z 6 do 40m se nahle objevilo hejno keleru a to byl zazitek.Behem 7-mi driftu jsem chytil 7 keleru od 80 do 90cm.Neumite si predstavit co to bylo za jizdy.Skoda,ze jsem se musel vratit abych prevzal lode od koncicich klientu.

    To vypadá na svestku 😉 . Super válíš, teda vlaciš teda vlastně oboje 😉

    #259661
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Krasne video.Nemam co dodat.Kdyz jsme tahali ty polaky,tak mi to ani neprislo ze je to takova parada.Az na ten epitaf /NIKDY NEZAPOMENEME/.Kluciiii ja jeste ziju

    #259666
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    S Podluzaky jsme dnes vyrazili asi o pulhodinku pozdeji nez jsme planovali.Prijela mi rano nova parta a hned jsem jim odevzdal lode.Pocasi bylo nadherne,tak jsme nikde nezastavovali a za 35 minut jsme byli na Melsteinu.Mel jsem na lodi spolujezdce a hned v prvnim driftu mu zabral prvni keler v zivote.Je/vlastne po dnesku BYL/uplny novacek.

    #259669
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Zbytek party se na druhe lodi take cinil.Bednicky se rychle plnily,ale po cca 2 hodinach jako kdyz utne a hejno zmizelo.Zkusili jsme par jamek za ostruvky,ale nastal poledni klid a ryby nas nechaly v klidu obedvat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...