Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #260457
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Za 12!!! Norská horečka stoupá.Na dnešek v noci už jsem byl u Benna a ke vší hrůze spousta věcí zůstala doma.Pruty.počítač(už se jednou stalo doopravdy-zůstal před barákem na tarase),jídlo,pití ale rum tam byl.Probuzení bylo nádherný,hned jsem šel přerovnat hromadu a bylo to jak má být.

    Peťo,co potřebuješ přivézt kromě babičky?

     

    Děda Z.

    #260469
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Po dvou hodinkach jsem zavelel na ustup a jeli jsme o par km dal vyzkouset vlacku.Na prvni melcine vsak nebyl ani jeden zaber a kluci se radsi vratili na 43-ku.A to byla velka chyba/tedy pro ne/.Na druhe melcine jsem nestacil na sonaru pocitat ryby.Nastal sen kazdeho rybare,nasadil jsem nejakou modrou zizalu od Hyseho a na kazde nahozeni byl zaber.Trefil jsem hejno dorsu a behem pulhodiny jsem byl nakomplet zpoceny.Za necelou hodinku byla bedna plna a pak prisel zaber dne.Nedriv jsem si myslel,ze je to halik,ale podle vypadu jsem dosel k presvedceni,ze to bude keler.Trvalo asi 10 min nez jsem jej dostal do lodi.Diky vsem. Simovi za super hracicky /proutek a Slammer 360/Hysemu za jeho skvele zizaly a 007-ce za jigy,ktere me jeste nikdy nezklamaly.Tento zazitek se zopakoval jeste v dalsim driftu,ale asi po 5-ti minutovem boji se druhy keler vypnul.Takovou rybarinu bych dopral kazdemu.Ryba mela 102cm a rovnych 10 kg

     

    Zdravím na Bakkan.

    Dědo máme v diskusi  nejasnosti, pochybnosti ohledně háčků  : ZOOM a vše kolem 2016

    Jigy ( torpeda ) , co máš ode mne napiš na ni recenzi.

    Jedná se o háčky VMC 5150.

    Je nám jasné, že na háčky nemůžeš vytáhnout ponorku, ale ohýbají se  při vázkách, nebo praskají ?

    Dříve jsem Torpeda dělal na Eagle Claw 635 a lidi mi volali, že praskají. Tak jsem je vyřadil z nabídky.

    Poslední 3 roky je vše na VMC a nikdo nic nereklamoval. I Betis , Zerp to dělá na tyto háky.

    Pouze zde došlo k nějakému závěru od dopisovatelů, že nejsou až tak dobré.

    Jaké máš zkušenosti ?  Poděl se s námi, co jsi na ně vytáhl a jaké byly popřípadě problémy.

    I ty jsi si mi nestěžoval, že by byl nějaký problém.

    007

    #260495
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Hektor zdraví na Bakkan DEDO 145 a všechny rybáře. Uvidíme se příští rok v srpnu 2017. Nachystej nám tam peknýho halíka +40 kg :) a polaky 100+ :)

     

    Kluci vam nic chystat nemusim.Vy to dokazete sami/urcite aspon nafotit/.Uz se tesim a budu na vas pripraveny.

    #260496
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Za 12!!! Norská horečka stoupá.Na dnešek v noci už jsem byl u Benna a ke vší hrůze spousta věcí zůstala doma.Pruty.počítač(už se jednou stalo doopravdy-zůstal před barákem na tarase),jídlo,pití ale rum tam byl.Probuzení bylo nádherný,hned jsem šel přerovnat hromadu a bylo to jak má být. Peťo,co potřebuješ přivézt kromě babičky? Děda Z.

     

    Dedo ne aby jsi bral proti te horecce antibiotika.Jestli mate v aute misto tak by jsi mi tu babicku mohl privezt

    #260497
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

     

     

    Ahoj Dejve.Vis,ze ja se vicemene reklamam vyhybam a chvalim jen to co opravdu funguje a mam to overene.

    Jeste jsem mel nejakou zasobu torped s haky Eagle clow a nikdy jsem s nimi nemel problem.Divil jsem se ze jsi je vymenil za WFT.Ale ted uz mam rok a neco odzkouseny i tento typ hacku a kdyby nebyly v poradku,tak bych te urcite verejne nepochvalil.Davam palec nahoru a objednavam dalsi zasilku/viz SZ/.Zkousel jsem take barvena torpeda od jineho vyrobce,ale kdyz se mi pri vytakovani 70-ky polaka dva hacky vyrovnaly ,tak jsem se vratil ke tvym vyrobkum.V pohode a bez jakekoliv ujmy se na tve JIGY da vytahnout halik 120cm i keler 106cm.

    #260504
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes hlasili rano 4-ku vitr,ale ta se po osme hodine zmenila na 6-ku a rozhoupane more se tudiz neminilo uklidnit.Vyjeli jsme se slovenskou a litevskou druzinou na trip,ale u sadek jsem to otocil a misto na sever jsme zamirili na zapad smer Hytta.Po nekolika neuspesnych driftech se prece jen ryby osmelily a pak uz to bylo i pres nepriznive podminky OK.Me se podaril na prvni nahozeni takovyto krasny trojlistek.Skoda ze jsem nemel jeste jeden navazec navic,mozna by tam pribyl jeste nejaky jiny druh

    #260512
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Parta z Drengstua pokracuje ve vybornych vykonech.Vyjeli uz omnoho drive jako my,takze se na sever probojovali dale,ale podle jejich informaci byly na Storflua az 3 metrove vlny.

    #260522
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Nasi BYVALI novacci se uvazlive schovali pred vlnami za Asen a dokazuji,ze se za tech par dni toho uz poradne naucili.Myslim,ze uz zase mame nove Norky

    #260525
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    A na zaver nase krasna zahradka

    #260599
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes vetrny den,nekolik lodi se vydalo do fjordu,ale zadne extra uspechy nebyly zaznamenany,Jen dorse bedynkove velikosti a par polaku.

    Prijelo nekolik novych skupin a od Romana 1312 jsem dostal nekolik pilkriku.Vazeni ja jsem hledel.Tak perfektni ,doslova cizelovana prace se nevidi.Hned jak bude moznost tak je vyzkousim.

    Zitra jeste horsi pocasi jak dnes,takze asi nic nebude.

    #260618
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Až tam Roman  s Borisem naházejí své pilkříky,tak bude Bakkan bez ryb☺Kluci držim palce ať nefouká a ryby koušou!

    #260622
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Tak za pár hodin odjezd směr Bakkan, už se těším, až budeme na místě.

    #260647
    Robin21
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Ahoj Peto, Sokolici hlasi navrat domu. Bakkan-Praha pohodovych 25h, neskutecne jsme se trefovali do trajektu… dekujeme a at se dari…

    #260651
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Jste borci jak na vode tak na ceste.Tesim se na dalsi setkani

    #260656
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Mizerne pocasi,dest vitr a spatna viditelnost.Vsichni vsak vyjeli a toulali se po fjordech.Zbylo taky trochu casu na doplneni fotek z predeslych dni.Ale mame i z dneska

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...