Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #259671
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Behem poledniho klidu jsme zkouseli vlacet,ale aktivita ryb byla mizerna.Opet to zacalo az okolo treti hodiny a uz se prihlasili prvni polaci.I v teto discipline si Martin udelal slusny debut.

    #259677
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Polaku bylo pomerne dost,ale velikost nebyla vyhovujici a mnoho jsme jich vratili do vody.Kolem ctvrte jsme zase zabrousili na SZ hranu a na hloubce od 160 do 200m jsme ve sloupci hledali kelery.A byli tam.Za hodinku a pul bylo vymalovano a bedny byly vrchovate.Ja jsem si neodpustil pripichnout na pilkr filet z kelirka a zatimco kluci bojovali s cernymi torpedy,tak jsem si u dna chytil sveho oblibeneho mnicka.

    #259680
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Krasne video.Nemam co dodat.Kdyz jsme tahali ty polaky,tak mi to ani neprislo ze je to takova parada.Az na ten epitaf /NIKDY NEZAPOMENEME/.Kluciiii ja jeste ziju

    Já to říkal, že je to jak na náhrobek.

    😀

    Myšleno je to tak, že to bylo super. A nemělo to chybu.

    😉

    #259695
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj dedo k narodkám som dostal dáreček idem ich vyskúšať nemáš chuť na kapra? Toho si asi v Norsku nejedol.

    #259699
    kodl1
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Zdrvím na Bakkan.Tak jsme úspěšně doma.Cesta bez problému.Nikde ani živáčka.Auto uklizeno,filetky v mrazáku.Cesta trvala 29 hodin.Děkujeme Dedovi145 za užitečné rady a místa na chytání.Výborný rybolov jsme měli na Melstainu.Přeji všem následovníkům úspěšný rybolov jako byl ten náš.

    #259729
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnesni hekticky den se nesl ve znameni odevzdavani lodi a ubytovavani nove prichozich part.Ti kteri meli uz davno lovit a poskytovat info,se o den,respektive o dva zdrzeli.Pricinou byla pokazena technika behem cesty.Na privesnem voziku odpadnute kolo/Goteborg/ ,ci pokazene vstrikovani na motoru mikrobusu nam od vcerejska delalo vrasky.Nakonec vse dobre dopadlo a chlapi ,i kdyz se zpozdenim, dorazili.Proto pripominam nezbytnost kvalitniho pojisteni s asistencnimi sluzbami na cestu do Norska.Pro jistotu uvadim telefonni cisla na zlute norske andely.

    VIKING  06000

    FALCK  02222

    Vsichni jsou uz v poradku zde a zitra vyrazi na sve prvni vyjezdy.

    #259732
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Rano bylo jeste fajn pocasi,ale odpoledne se rozfoukala 6-ka a po poslednich krasnych dnech se nikomu moc jezdit nechtelo.Trosku se nam rozchytavaji Brnaci a take vychod Slovenska zacina zabirat.Skoda,ze brnenska parta nefoti,protoze privezli pekne polaky i kelery.Jsou vsak zvyknuti na 1,5 metrove halibuty ze Soroya a 80-ky polaky se jim nezdaji hodne fotky,

    Zitra vyjizdim Vychodnarmi na trip a pocasi ma byt super,takze zitra budou spravy jiste bohatsi.

    #259734
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    A nakonec neco z nasi zahradky.Nemci privezli krasneho platyze 2,5 kg

    #259880
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dnes bude report vcelku bohaty.Pekne pocasi rozjezdilo vsechny lode a aktivita ryb se hodne zvysila.Mam tu 2 lode uplnych novacku a ti se tesi z kazde ulovene ryby.Ale uz se jim podarili i pekni polaci.Zitra je beru na trip,tak doufam,ze se budou snazit.

    #259882
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Brnaci byli vlacit u Asenu a tak jako ja pred nekolika dny se trefili do keleru.Nejvetsi mel metr a 11kg a dovedete si predstavit ten circus na 40g proutku

    #259889
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Stari morsti vlci z Drengstua si vyjeli na Melstein,ale na keleroviste prijeli az pred poledni pauzou a odjeli drive nez se ryby ze siesty probraly.Ale par peknych ulovku zaznamenali.

    #259893
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Ja jsem vyjel se dvema slovenskymi a jednou moravskou lodi na trip.Samozrejmne na Melstein,protoze pocasi na to bylo jako stvorene.Slovaci meli zajem o dorsaky,tak jsme projizdeli dorsoviste,Hned na prvnim miste dorsaci zacali kousat a ja jsem bez problemu nachytal za tri drifty temer plnou bednicku.Nejvetsi mel 98cm.Ale mym spolujezdcum se moc nedarilo,tak jsme odjeli z jizni hrany na zapadni hranu,kde jsem ocekaval na hloubkach ve sloupci kelery.

    #259908
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Bylo uz sice troche pozde,protoze jsme se zdrzeli pri lovu dorsu,ale keleri tam jeste byli.Vsecny lode jezdily v jedne linii a zabery byly prakticky na kazde nahozeni.Stale meli vsichni na lodi plne ruce prace.Vsechny posadky se cinily a ja jezdil mezi nimi a fotil.Na par nahozeni,ktere jsem si neodpustil jsem se taky pekne vyradil

    #259911
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Po jedenacte hodine vsak jako kdyz utne a ryby prestaly brat,Zkusili jsme jeste jamky pred ostruvky,ale mimo nekolika malych dorsiku a mnicku se taky nic nedelo.Proste poledni pauza jako kazdy den.Zachranilo nas vlaceni a i kdyz polaci pres poledne taky nebyli v pohybu,tak se prece jen par chytilo.

    #259919
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Ve ctyri odpoledne jsme se rozhodli znovu vyzkouset kelerovou hranu a byl to opet neskutecny srumec.Ja jsem mezi kelirky chytil dorsika,ktery musel byt poradne hladovy.Cesta nazpet s plnymi bednami ubehla velice rychle.Nakonec jeste nejaka fotecka na pamatku a rychle filetovat.Prave ted prijelo z pristavu posledni auto takze maji za sebou I nocni sichtu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...