Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #259416
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Ahoj Dedo,Tvoje vlákno je sledovaný o to se neboj.Každý den čtu a trochu závidím že nejsem s Vámi namistě a nelovím.Jinak se připravuju na výjezd s Jelimánem.Piš a dávej fotky pomáhá to přežít dík

    Jirko, zdravím. Na 90% se asi uvidíme na Sule. Takový závod v okruhu pohodových lidí bude super. Ale ještě Jeliman neukázal o jaké poháry budeme soutěžit . Uvidíme,jak to budu mít s nasmlouvanou prací.

    Těšim se na Tebe a poháry určitě ukáže,určitě má vše pod kontrolou

    #259418
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Fiiha takovou odezvu jsem necekal a ani jsem nechtel vyprovokovat ctenare k nejakemu aktivnejsimu pristupu.Tak diky za podporu a pojedeme dale.I kdyz dnes vas vlastne zklamu.Pocasi dnes nikomu nedovolilo vyjet.Slovenska parta uz mi dokonce den dopredu odevzdala lode.Zitra maji dalsi party posledni vyjezdy a kazdy se chysta jen na nejakou trofejku,protoze mrazaky uz jsou plne.Ale v 6-ce vetru to taky nebude lehke.

    #259421
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    A nakonec jeste jedno varovani.Davejte si bacha kdyz rukou prehazujete pilkr pres bok lode.

    #259423
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    tak toto je luxus,dva pazury, to je zazitek na cely život.brrrrrrrrrrrrrrr

    #259427
    Akbar
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Auuu tak to je fakt masakr!! :/

     

    Prosim o radu : Staci na vlacku pletenka na 12 kg? Dekuju

    #259431
    Robin21
    Účastník
    (87 odpovědí)

    https://www.yr.no/place/Norway/S%C3%B8r-Tr%C3%B8ndelag/Bjugn/Val/long.html

    počasí vypadá dobře. zítra v 5 vyrážíme z Brna…

    #259471
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    A nakonec jeste jedno varovani.Davejte si bacha kdyz rukou prehazujete pilkr pres bok lode.

    Ahoj dedo dobré foto !!!!  Ja som videl ako si chlap prepichol žilu na ruke a krv striekala na meter ešte že mal Ben na lodi  lekárničku. Inak by bolo po rybačke.

    #259472
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    A nakonec jeste jedno varovani.Davejte si bacha kdyz rukou prehazujete pilkr pres bok lode.

    Poradili jste si sami, nebo jste je k doktorovi?

    #259482
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    TO Dedo 145: Ahoj. Přijedeme 1. 7. na Arild. Zastavíme se za tebou. Chtěl bych píchnout do mapy, jestli budeš vědět, kde se chytají štikozubci, kde se třeba chytil nějaký rejnok a případně oliheň. Tohle mě nějak chybí na prutě.

    #259513
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak za chvíli je to tady 3.7. jsme na Bakkanu chata Torfride.

    #259517
    Alda
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj,musím tě taky podpořit,poděkovat. Jak vidíš,dokonce jsem se dneska přihlásil. Už jsem ti něco napsal,ale asi to odešlo někam jinam. tak  podruhý už to trefim..doufám. Sleduju tě skoro každej den a je to obrovskej relax. Takže vyřizuju pozdravy a díky od kluků pražskejch Aleše ,Martina a Vendy

    #259541
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Dedo 145

    Číta to aj východ Slovenska, len Ťa prosím nechaj dajaku rybku aj na budúci rok na začiatok mája. A ja chcem špecialne konečne halibuta.

    #259545
    Sten
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Ahoj DEDO.  Myslim, ze muzu mluvit za nas za vsechny kdyz reknu, ze uz se tam na tebe a na ty ryby tesime. Dneska to mame za 18 dni a jedem. Tes se na nas a zatim posilame pozdrav z Kladna.

    #259547
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    A nakonec jeste jedno varovani.Davejte si bacha kdyz rukou prehazujete pilkr pres bok lode.

    Poradili jste si sami, nebo jste je k doktorovi?

    Byl jsem se 4=mi lodemi na vode.Benn odvezl nestastnika na chirurgii a tam se zjistilo,ze mlada doktorka studovala v Martine a mozna ten trojhak bude k necemu dobry.

    #259548
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Dedo 145 Číta to aj východ Slovenska, len Ťa prosím nechaj dajaku rybku aj na budúci rok na začiatok mája. A ja chcem špecialne konečne halibuta.

     

    No nevim,jestli pri tech nastenkach s rozpisem konzumace to Vladko stihnes.Tesim se na vas a trenuju hand wrestlig

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...