Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #258627
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    A nakonec neco z nasi zahradky.Hyse nam sice predpovida dobre pocasi,ale asi se jedna o jinou lokalitu.Dopoledne sice jen 5-6ka a odpoledne az do pulnoci 8-9ka.Doufam,ze Peta ma lepsi info jak ja a bude opravdu lepe.

    Hmm tak jim to nak nevyslo 🙁 Ale noc vypada jezditelne 🙂 Tak drzim palce

    #258628
    Sim
    Správce
    (11247 odpovědí)

    Ahoj Pozdravujem Deda145. Tento rok sa nám Bakkan kvôli rôznym problémom nepodaril. Jedna časť bola na Soroy tak si to užili. Ja neviem ako si utíšiť „absťák“. O rok mám objednané 3 chaty. Preto sa pýtam či tam Dedo145 bude aj o rok, lebo bez neho si to ťažko predstaviť???????

    Ano, Benn se dohodl s dedo 145 na spolupráci i příští rok.

    #258629
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj Pozdravujem Deda145. Tento rok sa nám Bakkan kvôli rôznym problémom nepodaril. Jedna časť bola na Soroy tak si to užili. Ja neviem ako si utíšiť „absťák“. O rok mám objednané 3 chaty. Preto sa pýtam či tam Dedo145 bude aj o rok, lebo bez neho si to ťažko predstaviť???????

    Ano, Benn se dohodl s dedo 145 na spolupráci i příští rok.

    Tak to je super. Jedu zase

    #258651
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Nádherní keleřri, gratuluji

    #258669
    Jindřich Tischer
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Jindra a spol hlásí návrat do ČR bez problémů. Cesta po suchu Trondhaim,Mora,Kodaň,Puttgarden bez kontrol.

    Chtěl bych tímto poděkovat Dědovi za servis , který nám po celou dobu rybolovu poskytoval. Mnoho věcí se na Bakkanu změnilo k dobrému. Již se těšíme na příští rok kde se sejdem se spoustou prima lodiček. Jindra a spol.

    #258688
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Jindra a spol hlásí návrat do ČR bez problémů. Cesta po suchu Trondhaim,Mora,Kodaň,Puttgarden bez kontrol. Chtěl bych tímto poděkovat Dědovi za servis , který nám po celou dobu rybolovu poskytoval. Mnoho věcí se na Bakkanu změnilo k dobrému. Již se těšíme na příští rok kde se sejdem se spoustou prima lodiček. Jindra a spol.

     

    Tak to jsem rad,ze vam cesta probehla v pohode.Zase se mam v pristim roce na co tesit.A kdyz to zase spojite s plzenaky,tak to bude zase rybarska pohadka jako letos.

    #258698
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Predpoved pocasi vysla me a ne Hysemu.Cele dopoledne nam foukala nejaka 6-ka a odpoledne 8-9ka.Vsichni se vraceli do pristavu bez vaznejsich ulovku a promoceni az na kuzi.Ale zase se ukazalo,ze trpelivost/a odvaha/ ruze prinasi.Dnes jedine ulovky,ktere stoji za zminku dosahli tovarysci ruskeho puvodu a nemecke prislusnosti.Tak jak jsem smekal vcera pred Radkem,tak mi nezbyva jineho,nez smeknout I pred temito lovci.V osmicce vetru na plastovych lodich si zaslouzi nejvyssi znamku za odolnost a odvahu.Nikdo jim nemuze vycitat,ze v tech vlnach nefotili na lodi

    #258700
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Takze je jasne,ze pekne ryby se daji nachytat I za silneho vetru.Zitra nas ceka trosku lepsi pocasi a ja jsem dohodnuty se 2-ma ceskymi a 2-ma svedskymi lodemi na vyjezde,Drzte palce at nam pocasi aspon dopoledne vydrzi.

    #258758
    Pilous
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Zdravím všechny mořské vlky za partu “Plzeňáků”. Cesta zpět OK, jeli jsme stejnou trasou jako Jindra, pouze preferujeme trajekt Gedser-Rostock. Jediný malý zádrhel byl v Gedseru, kde nám kvůli nehodě zrušili trajekt v 7,00 a museli jsme čekat do 9,00. Díky Dedovi za perfektní servis a pohodu, jakou spolu s Bennem vždy na Bakkanu vykouzlí. Byli jsme na Bakkanu po 10-té a znovu se nám potvrdilo, že každý rok najdeme nová chytací místa s úžasnými rybami. Termín na příští rok máme domluvený, takže za rok v plné sestavě nashledanou.

    #258808
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Zdravím všechny mořské vlky za partu „Plzeňáků“. Cesta zpět OK, jeli jsme stejnou trasou jako Jindra, pouze preferujeme trajekt Gedser-Rostock. Jediný malý zádrhel byl v Gedseru, kde nám kvůli nehodě zrušili trajekt v 7,00 a museli jsme čekat do 9,00. Díky Dedovi za perfektní servis a pohodu, jakou spolu s Bennem vždy na Bakkanu vykouzlí. Byli jsme na Bakkanu po 10-té a znovu se nám potvrdilo, že každý rok najdeme nová chytací místa s úžasnými rybami. Termín na příští rok máme domluvený, takže za rok v plné sestavě nashledanou.

     

     

     

    Uz se tesim a narozeninove prekvapeni se bude chystat dlouho dopredu

    #258821
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Nadherne pocasi s prijemnou 3 kou a pohodlnym driftem nam na Melsteinu vytvorilo vynikajici pozici na rybareni.Chvili to trvalo,nez jsem nasel ryby,ale pak to bylo zase neco na co se nezapomina.Hejno keleru sice bylo pomerne hluboko,ale na kazde nahozeni prisel zaber/od 100 do 150m/.Sem tam se mezi kelery primotala i pekna obecnacka.Nestihal jsem jezdit mezi lodemi a fotit zdolavani .Ve 14,00 bylo vymalovano a chlapi se s plnymi bednami vratili do pristavu.Ja jsem si mezi dokumentovanim stihnul tak 4x nahodit a mel jsem taky plnou bednu a jednu metrovku

    #258825
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Benesovska parta zase vsadila na overene mista za Husoya,Privezli take plne bedny a do metru jim chybelo jen par cm.

    #258830
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Nasi rusti bratri jezdili u Asenu a byli take super uspesni.Polaky ktere nachytali/okolo 90cm /uz se nedalo zdokumentovat,protoze na lodi nefotili a v pristavu to vypadalo hrozne.Hysemu blahopreju k mezinarodnimu uspechu,protoze z nove dodavky Zoomu mi Rusove uz polovinu odebrali.

    #258835
    Dedo145
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Jako posledni prijel Radek a jako obvykle se stal kralem dnesniho rybolovu.Budu muset s Bennem prodiskutovat zvetseni filetarny,protoze ta kvanta ryb,ktera se ted vozi zpusobuji fronty na filetovaci mista.Ale zatim to uspesne zvladame a prostoje nejsou velke.

    #258841
    fishraptor
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Včera celkom dobrá rybačka.Lovili sme pri Asene tresky obyčajné ,kelery aj polaky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(121)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...