Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38525
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    To Pafka & Mirar: Tak šťastnou cestu a už se těším na info z Bakkanu.

    Janek.su: Děláš super zpravodajství, jen je škoda toho foťáku že nejsou fotky.

    #38530
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to Pafka, jestli můžeš, dej zprávu o cestě na Hirtshals, bjížďky a tak

    #38538
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    bulik napsal: to Pafka, jestli můžeš, dej zprávu o cestě na Hirtshals, bjížďky a tak

    Co mám info od Pafky,tak by se měli co nevidět naloďovat na trajekt Hirtshals,zatím mají všechno v pohodě…

    #38546
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to sroubek

    díky za info

    #38555
    skarab21
    Člen
    (7 odpovědí)

    Poslední pozdrav z Bakkanu,

    Dnes jsme vyjeli déle, ráno dost pršelo, a byla mlha, ale lov se docela vydařil, jeden halík 70 cm, dvá dorši cca 95 cm, asi 30 ks do 65, dost malých se pustilo, 2 bezvousé, a spoustu kelerů-od 40 do 60. cm. Poslední den to bylo slušné rozloučení.

    Takže všem, kteří přijedou po nás, a nepotkáme se tady při střídání přeji dobrý lov, a počasí.

    Více napíšu z domova, i když se tam ani netěším, ještě bych tu týden vydržel.

    Ráno zabalíme ryby, v přístavu poděkujeme moři a Neptunovi, a vyrazíme k domovu.:-|:-|:-|

    #38556
    skarab21
    Člen
    (7 odpovědí)

    #38557
    skarab21
    Člen
    (7 odpovědí)

    teď na to koukám, že je to zase odeslané z adresy kolegy, ale to je přece jedno, Ty šroubku už máš své stroje jistě odstěhované, a nás ten “tovární” záhul teprve čeká:-|:-|:-|, tak zase příště z domova. janek.su

    #38562
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    skarab21 napsal: teď na to koukám, že je to zase odeslané z adresy kolegy, ale to je přece jedno, Ty šroubku už máš své stroje jistě odstěhované, a nás ten “tovární” záhul teprve čeká, tak zase příště z domova. janek.su

    Ano přesně tak…Já to mám za 32,dneska na Bakkan dorazí Pafka.

    Hodně štěstí domů kluci

    #38564
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Nazdaaaar draku jâ už pod 50 😎

    #38573
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Právě mě přišlo pár pěkných fotek z Bakkanu, ale už na mě čeká Pavel, jdeme prohnat naše motorky. Večer pošlu info.

    #38574
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Kdopak to je??:-)to jsou češi na Melsteinu??:-P

    #38587
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Hlásím příjezd na Bakkan. Cesta super bez problémů. Silnice č.3 jak se již psalo cca 10km špatný povrch. Už se těšíme až prvně smočíme. Uvidíme jestli se nám něco povede. Budu se snažit podávat info.

    #38596
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zdravím všechny z Bakkanu. Cesta docela v pohode, jeli jsme na Berlín a Hamburg a měli jsme kliku. Vyjížděli jsme v 8:00 z Prahy a v 21:15 jsme byli v Hirthals na trajektu. V Německu trochu problémy s kolonami, ztratili jsme asi hodinu. Na druhou stranu v radiu hlásili několik kolon od 10 do 20 kilometru v okolí Hamburku, to nás však minulo. Naštěstí 🙂 Na trajektu ColorLine jsme byli svědky incidentu, kdy posádka zabavila několika Němcům otevřené plechovky piva, které chtěli pit, a vilila je do WC. Na trajektu je zákaz otevřené konzumace alkoholů jak vlastního, tak tam koupeného. Trajekt v pohode, po vylodění v Larviku jsme dobrovolne zajeli na celníci a nechali si proclit nejaka piva navíc. Kromě velmi pohledné a příjemné celnice, se kterou jsem trochu zaspasoval, jsme dostali doklad o prodlení a pak jeli v pohode celou cestu. Vůbec ji nezajímalo, jestli vezeme něco jiného, než jsem nahlásila. Naopak byla příjemné překvapena, ze jsme o zaplacení cla sami požádali :-). Na druhou stranu podotýkám, ze tam nebyla žádná razie, kdo jel zeleným pruhem, nebyl stavěn. Cesta Norskem naprosto v pohode, policii či celníky jsme vůbec než shlédli. Cena nafty od 13,10 do 14,50 NOK, stojí za to při ceste ceny sledovat. Jeli jsme po E6 a kromě malé objízdky nebyl zádný problém. O něco zdražil trajekt Valset – Brestadt (auto a 6 osob za 301 NOK. Počasí je nádherné, úplne jasno a fouká severak od moře – je kolem 13 stupňů. Dobře ma byt ještě zítra a pozítří, v úterý přeháňky. Vše jsme připravili a jedna loď vyjela na zkušenou. Uvidíme s čím se vrati. WIFI funguje v pohode. Zatím se mějte a zítra snad více 🙂

    #38600
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal: Zdravím všechny z Bakkanu. Cesta docela v pohode, jeli jsme na Berlín a Hamburg a měli jsme kliku. Vyjížděli jsme v 8:00 z Prahy a v 21:15 jsme byli v Hirthals na trajektu. V Německu trochu problémy s kolonami, ztratili jsme asi hodinu. Na druhou stranu v radiu hlásili několik kolon od 10 do 20 kilometru v okolí Hamburku, to nás však minulo. Naštěstí Na trajektu ColorLine jsme byli svědky incidentu, kdy posádka zabavila několika Němcům otevřené plechovky piva, které chtěli pit, a vilila je do WC. Na trajektu je zákaz otevřené konzumace alkoholů jak vlastního, tak tam koupeného. Trajekt v pohode, po vylodění v Larviku jsme dobrovolne zajeli na celníci a nechali si proclit nejaka piva navíc. Kromě velmi pohledné a příjemné celnice, se kterou jsem trochu zaspasoval, jsme dostali doklad o prodlení a pak jeli v pohode celou cestu. Vůbec ji nezajímalo, jestli vezeme něco jiného, než jsem nahlásila. Naopak byla příjemné překvapena, ze jsme o zaplacení cla sami požádali . Na druhou stranu podotýkám, ze tam nebyla žádná razie, kdo jel zeleným pruhem, nebyl stavěn. Cesta Norskem naprosto v pohode, policii či celníky jsme vůbec než shlédli. Cena nafty od 13,10 do 14,50 NOK, stojí za to při ceste ceny sledovat. Jeli jsme po E6 a kromě malé objízdky nebyl zádný problém. O něco zdražil trajekt Valset – Brestadt (auto a 6 osob za 301 NOK. Počasí je nádherné, úplne jasno a fouká severak od moře – je kolem 13 stupňů. Dobře ma byt ještě zítra a pozítří, v úterý přeháňky. Vše jsme připravili a jedna loď vyjela na zkušenou. Uvidíme s čím se vrati. WIFI funguje v pohode. Zatím se mějte a zítra snad více

    jupíí jupííí,další dobří kamarádi dojeli bez problémů..;-);-);-)

    #38607
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Peťo, potkal jsem v Norsku tvé dvojče 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...