Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,996. až 2,010. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38833
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jo kdyby mi spadl 80 kg halík u lodi,tak by mě asi vezi hned do špitálu s infarktem…

    #38835
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    mara45 napsal:

    Jo kdyby mi spadl 80 kg halík u lodi,tak by mě asi vezi hned do špitálu s infarktem…

    Taky se nám bouhžel stalo …

    #38837
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No vím, že případ, kdy trofejní ryba “uteče” u lodi je velké trauma. To se snad stalo drtivé většině z nás. Při lovech se to stává, asi to patří k životu. Zažívám to nejen na rybách. Zpravidla je to každý rok. Na některé zážitky asi nikdy nezapomenu. Nejhorší je, že si v hlavě “promítám”, kde jsem udělal chybu. Třeba jsem ji neudělal a selhala technika a pod. Problém je v tom, že takové okamžiky se asi neopakují.

    #38840
    mensik
    Člen
    (30 odpovědí)

    Pafko vrať se tam. On tam bude čekat. Takový záběr to neni jenom tak.

    #38842
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    kim napsal:

    No vím, že případ, kdy trofejní ryba “uteče” u lodi je velké trauma. To se snad stalo drtivé většině z nás. Při lovech se to stává, asi to patří k životu. Zažívám to nejen na rybách. Zpravidla je to každý rok. Na některé zážitky asi nikdy nezapomenu. Nejhorší je, že si v hlavě “promítám”, kde jsem udělal chybu. Třeba jsem ji neudělal a selhala technika a pod. Problém je v tom, že takové okamžiky se asi neopakují.

    Krásně napsáno.

    Nejen z rybama to tak je.

    A pak člověk hledá chybu a nedá mu to spát.

    #38847
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Pafka: Nejdřív posílám celé vaší grupě pozdrav a taky přemýšlím,co to mohlo být za tvora. Není někde v blízkosti Šroubek????

    Znáš ho kamaráda, rád si z nás vždycky utahuje.

    #38848
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Díky za psychickou podporu kluci, uz jsem se s tím vyrovnal. Ze jsem ji nezahlédl, to me docela štve, byl bych radsi, kdyby utekla na hladine – clovek by alespon vedel, s kym mel tu cest. Respi, asi to byla ta sama, místo sedí :-). Příště si jako navnadu vezmu Sroubka a on se s ni pod vodou popasuje. Když halikovi ukáže tu jeho fotku, tak se rozrehta, ze bude i se Sroubesem na hladině coby dup 😀 😀

    Navečer jsme vyjeli zase na vodu (dokonce i tam) a nepotkají jsme rybu – byl jsem rad i za 70 polaka 🙂 :-). Počasí je porad dost nestabilní, od moře jde v pásech jedna fronta za druhou – na daleké výlety to moc není 🙁 Tak uvidíme zítra 🙂

    #38849
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Pafko Zdar . Přijde velká …. hlavně aby jste chytli dobré počasí 😎

    Dej zítra vědět 😎

    #38859
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To Pafka: Něco podobného se mi stalo před 3 týdny na Hitře. Schovali jsme se před větrem v jedné zátoce. Pořád jsme neměli záběr, až najednou cca v 35 m u dna nástraha ztěžkla. Napřed to vypadlo na vázku. Pak jsem něco těžkého pomalu přizvedl kousek ode dna. Najednou si to dole vzpomnělo, že se mu nahoru nechce, vrátilo se to ke dnu a naprosto nevzrušeně se to pomalu rozjelo do strany. Po chvilce se to vyplo. byl jsem z toho vyklepaný ještě večer. Dalo se jen spekulovat, co to vlastně bylo. Delegát pak říkal, že mu v té zátoce velký halík urval celou montáž Tak nevím, jestli to byl záběr, nebo jsem jen něco podebral háčkem. 🙁

    #38861
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    VenaS. napsal:

    To Pafka: Něco podobného se mi stalo před 3 týdny na Hitře. Schovali jsme se před větrem v jedné zátoce. Pořád jsme neměli záběr, až najednou cca v 35 m u dna nástraha ztěžkla. Napřed to vypadlo na vázku. Pak jsem něco těžkého pomalu přizvedl kousek ode dna. Najednou si to dole vzpomnělo, že se mu nahoru nechce, vrátilo se to ke dnu a naprosto nevzrušeně se to pomalu rozjelo do strany. Po chvilce se to vyplo. byl jsem z toho vyklepaný ještě večer. Dalo se jen spekulovat, co to vlastně bylo. Delegát pak říkal, že mu v té zátoce velký halík urval celou montáž Tak nevím, jestli to byl záběr, nebo jsem jen něco podebral háčkem.

    2006 Na Bakanu kamrád urval u lodi halibuta odhadem tak 30kg. Dotáhli ho po půl hodině k lodi a pak jim spadl z gafu. A to samé se nám s talo na Loppe 2008 ,ale to byla ryba okolo 80kg:-x:-x:-x

    #38874
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Pavka: musíš mít trpělivost pak to přijde8-)my jsme se tam vraceli každej den,a pak přišel ten kocour:-P

    #38879
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Pafka – chce to zkusit ve stejnou dobu ( půlhodina může hrát svojí roli) se stejnou návnadou a stejnou technikou lovu a pokud možno aby bylo stejné počasí ( směr větru atd. ) jako při tom prvním záběru. Tím vším se šance na další záběr od stejné ryby zvyšuje.

    #38885
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    2 Pafka: tu neproměněnou šanci si vyřídíme na Frýdnavě. 😯

    #38904
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 SIM

    UZ SE TĚŠÍM 🙂

    Když se mi nepovedl osobám včera, zvládl jsem to dnes, i když z opačného pólu. Bohužel jsem dnes zapomněl foťák, tak nemám dukaz 🙁

    Abych prověřil i pilkry válci výbavu, spustil jsem asi do 40 metru 500g švédsky pilkr a když jsem ho vytáhl, na spodním trojhaku visela 6 cm obecnacka. Žádná číslice mi nevypadla, ta obecnacka měla skutečně 6 cm a 1 cm v průměru. Pilkr byl 2x tlustý i a 3x delší. A pak ze tady neberou rybyr :-):-)

    Jinak dnes dopoledne zase 2 Haliči ( větší mel 90 cm), nejaké obecnacka, 4 mnici a. Jeden 15 cm keler. Vše se musí hledat, žádná Hana najetí nejsou 🙁

    #38905
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Pafka- Tak tam ešte niečo nechajte,lebo za 8 dní vyrážame na Arild.

    Aspoň tie 6cm.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,996. až 2,010. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...