Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38792
    Bouma
    Člen
    (5 odpovědí)

    Zdravím Bakaňáky, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti přímo na Bakkanu se sladkovodním rybolovem? Jo a pije Ben? Díky parta z Lomnice nad Lužnicí za 30 dní na Bakkanu 🙂

    #38793
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Tak jak píšeš . Tvrdili nám to na juhu -Finnoy . Našťastie ich vraj zabije už mrazák .

    #38796
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Bouma- Vieš aká je možná odpoveď na tvoju otázku, či pije Benn?

    Musí,inak by umrel dehydrovaný.

    #38797
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Bouma napsal: Zdravím Bakaňáky, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti přímo na Bakkanu se sladkovodním rybolovem? Jo a pije Ben? Díky parta z Lomnice nad Lužnicí za 30 dní na Bakkanu 🙂

    Z dřívějška vím že se dá lovit na jezerech. Dříve nám dával povolenky Ben ale dají se sehnat u benzínek.Stojí od 20NOK. Ben si občas dá skleničku nebo dvě ale vždy se vymlouvá že nemůže že dostane vynadáno od ženy.Ale pravidelně mu vozíme nějakou lahvinku.

    #38801
    Bouma
    Člen
    (5 odpovědí)

    JAKABO napsal: Bouma- Vieš aká je možná odpoveď na tvoju otázku, či pije Benn?

    Musí,inak by umrel dehydrovaný.

    Vtipálku 🙂

    #38802
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    My jsme právě dorazili na Bakkan-chata Arild.

    Po ubytování a nezbytné prohlídce a instruktáži jsme se trochu prospali a za chvíli vyrážíme.

    Počasí zatím nic moc, ale má se to prý zlepšit.

    Podle Bena a Arilda tu ryby jsou, ale to slyšíme každý rok…..

    Podle chlapů na chatách….

    Uvidíme, máme věci na pilkrování i na přívlač, pokud bude co, tak foťáky jsou připravený.

    zdraví

    polda a Jizera team

    #38807
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Vrátili jsme se z poledního rybolovu – asi 1é obecňaček mezi 60-80 cm, polovina opět vyhozena. Chudák racek asi praskne 🙂 🙂

    Jinak jsem měl (bohužel měl) asi životní záběr – ve 30 metrech na přívlač (5 metrů nade dnem) rána jako z děla do prutu a pak se děly věci 🙂 Prut prakticky pořád ohnutý až k vodě, Slammer hvízdal jak o život a během půl minuty jsem měl odvinuto dalších několik desítek metrů pletenky. Pod vodou to byla jedna rána za druhou … Když se to začalo asi po 3 minutách zklidňovat a byla šance začít pomalu zdolávat, protivník se vyvlékl… 🙁 Guma na jigu zůstala, ale vypadá, jak kdyby prošla struhadlem 🙂 🙂

    Tipoval bych to na halíka, protože včera jsme prakticky na stejném místě 2 vytáhli. Ještě se tam podíváme a děj se vůle boží 🙂 🙂

    #38809
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Pafko dobře konáš. Také bych se tam vrátil a nedal bych mu pokoj. Vím, že je to přitažené za vlasy – co když to byla sviňucha – vzala to jinak opatrná omylem. Nevím jak se delfín chová na prutě, pokud vůbec vezme. Asi před třemi roky mě sviňucha lovila přímo pod lodí, měl jsem tam navlečeného malého kelera, ale pouštěla jen bubliny a nevzala. Vše trvalo asi 3 -5 min. Uvažuji tak z toho důvodu, že delfíni umí vyvinout značnou rychlost. Letos jsme s za nimi jezdili s lodí a v pohodě nám ujížděli.

    #38810
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Pafka

    Se vůbec nevzrušuj, podle popisu to byla maximálně 150-160 cm rybka.. ta za to ani nestojí ne ? 😀 😀 😀

    #38811
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak tohle se mi stalo u Majáku před přístavem!! 😯 prda ve 30ti m. nešlo to zvednout a asi za 1min.brnk a bylo TO v prd…!!!:-E

    #38816
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal: Vrátili jsme se z poledního rybolovu – asi 1é obecňaček mezi 60-80 cm, polovina opět vyhozena. Chudák racek asi praskne

    Jinak jsem měl (bohužel měl) asi životní záběr – ve 30 metrech na přívlač (5 metrů nade dnem) rána jako z děla do prutu a pak se děly věci Prut prakticky pořád ohnutý až k vodě, Slammer hvízdal jak o život a během půl minuty jsem měl odvinuto dalších několik desítek metrů pletenky. Pod vodou to byla jedna rána za druhou … Když se to začalo asi po 3 minutách zklidňovat a byla šance začít pomalu zdolávat, protivník se vyvlékl… Guma na jigu zůstala, ale vypadá, jak kdyby prošla struhadlem

    Tipoval bych to na halíka, protože včera jsme prakticky na stejném místě 2 vytáhli. Ještě se tam podíváme a děj se vůle boží

    Jejda Pavle,četl sem to s dechem zatajeným a nepřeskakoval věty,co si napsal….

    Jéééé,tak tomu sa praví smola,ale je to rybařina a dycky jeden prohraje…Tentokrát to byla ryba co vyhrála..

    Určitě vám všem držím palce a všem,ale opravdu všem přeju jenom TOP..

    Máte ještě dost času a jak sa praví,pachatel se vracá na místo činu..

    Ale jenom doufám,že to nebyla taková rybka.Si přece trošku slabší na ruky.No,nebudu to rozebírat…

    :-D:-D:-D

    Hodně štěstí!!!!!

    #38819
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Pafka:alespoň tu rybu vidět co?Taky si to vždy říkáme,když nám něco velkého spadne.Koklikrát jsme měli něco velkýho na prutu,nešlo s tím hnout a pak se to vyplo.Kdyby ta ryba spadla u lodi,tak mi to asi nebude tak vadit,jako když nevím co mi uteklo.

    #38820
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 mara45

    Nebo právě naopak…. 😀

    #38824
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to MifakM:taky jsme o tom přemýšleli,jestli by nás to ještě víc neštavlo,kdyby ryba spadla až u lodi.Ale zase bys viděl co to je.Těžko říct,oboje je blbý.

    #38825
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 mara45

    Vše by se asi řídilo její velikostí. Pokud by to byla ryba do 1 m tak by to až tak nevadilo… pokud větší tak asi ano 🙂

    Nedej bože nějakej 80kg halík 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...