Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #229080
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ten halík je parádní…na jakém místě se zdařilo se neví?

    #229081
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Morten uz to spionuje, da mi vedet 🙂

    #229852
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kamile, rád Tě zase jednou uvidím a popovídám s Tebou. Do AVEROY jsem se zamiloval i já a moc se tam těším.

    To panorama z vody nejde zapomenout a ani pohled na maják.

    #230860
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Kuliku , tak tu celou přípravu na letošní sezonu mám již skoro za sebou, ale ještě musím dodělat pár drobností před čtvrtečním příjezdem naších hostu. To víš že jsme se také těšili na vodu, ale pravda je taková že se pro nepřízen počasí skoro vubec nedalo vyrazit na ryby. Stále je tu zima , vítr…atd.. a dnes dokonce celodenní mráz. Dostali jsme se tam jen třikrát velmi krátce a nikoho dalšího jsme na vodě tady nepotkali až na rybářské kutry . Ale i tak jsme chytli dorshe , tresku tmavou a také mníky . Vše u dna 20- 50 m. záběry velmi opatrné a část ryb byla spíše podseklá. Pošlu foto i našeho nového grilu , doufám že ho nebudem muset kvuli špatnému počasí používat a bude nastávající sezona teplá a slunečná.  Na benzínce u Kiwi jsme potkali partu kluku co přijeli chytat a říkali to samé, ale pan domácí jim nakonec natáhl sítě, to se to pak chytá.

    #232755
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Milane, jsem rád, že už bude vše nachystáno a přijedou první klienti a budou reporty z lovu a fotky úlovků, už je ta zima moc dlouhá.

    Díval jsem se jak se v kempu pracuje a buduje. Už se tam moc těšíme.

    Všem držíme palce, aby bylo přijatelné počasí a krásné úlovky a nezapomenutelné zážitky.

    #236914
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes Milan ještě vše kontroloval a dolaďoval, bylo to vidět na snímcích z kamery, protože mu zítra k polednímu přijedou letošní první klienti a začne nová sezóna. Tak ať je pro všechny úspěšná.

    My to máme na AVEROY za 54 dní. Ještě se sejdeme před odjezdem a doladíme poslední věcičky a hurá na sever do kempu Averoy Fishing na překrásné AVEROY. 😀

    Doufám, že už začnou reporty od správce Milana a klientů z kempu.

     

    #237812
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Kuliku a halibutik z Atlanterhavsveien Sjostuer se ti nelibil???

    #240973
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Halibutík se mi líbí moc a to i proto, že jsem zatím sám žádného neulovil.

    Jen se těším na informace z míst kam budu jezdit i já.

    #248185
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    tak se koukej co se dá chytit kuliku

    #248327
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Paráda. A to je, jestli to správně sleduji, vlastně po čtvrtečním příjezdu prvního turnusu první”legální” chytací den. My to dnes máme za 15.Jako cílovou rybu na jaro počítám dorše, polaky, mníky a kelery. To všechno tady vidím. Vloni v srpnu jsme měli problém, abychom se nachytanými  salátovými kelírky složili na salát. “Únavně” jsme tahali jeden za druhým ty obrovské štikozubce. Tady vidím kelídry tak 50-60 to nemá chybu. Povezu si kyblík na slanečky. Tak mi tam ty kelery, Milane, ještě 15 dnů podrž.

     

     

     

    #248426
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krásná nadílka, gratulace všem.

    Kloboukatej, loni jsem nasoloval kelery, ale pak pro zpracování je jejich maso dost tuhé, což způsobí ta sůl. Ono maso kelerů je samo o sobě tužší.

    Milane díky za report a doufám, že bude pravidelný. 😀

    #248615
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Tak pánové zasílám vám pár foto z dnešního  opět vydařeného lovu ryb .

    #248671
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Na Averoy jsem nikdy nechytal, ale mate tam krasne ryby. Super

    #248674
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Milane, diky za report a gratulace k úlovkům. Dnes jsem znovu zkontroloval zda mi něco nechybí a vše mám nachystáno a nyní jen čekat na 20 června, což je den odjezdu na sever. Bude to ještědlouhé a tak občas vyrazím na rybky aspoň u nás.

    Milane, zaznamenávej do mapy nová lovná místa pro další klienty a ať máme zmapovanou celou přilehlou oblast.

    Všechny Vás zdravím a přeji pohodové počasí a hodně krásných ryb.

    Je vidět, že i dřívější termín je na AVEROY úspěšný.

    #248705
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Kulíku , aspoň foto z rána pro potěchu když musíš ještě čekat doma.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...