Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #172248
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zde je můj kamarád a parťák z AVEROY.

    A ještě i důkaz, že jde chytat polaky i na mušák a je to krásný zážitek.

    #172268
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zde na AVEROY přebýváme v krásném prostředí kempu Averoy Fishing a už se sem moc těšíme. 😀

    #172271
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zde na AVEROY přebýváme v krásném prostředí kempu Averoy Fishing a už se sem moc těšíme. 😀

    Ahoj Kulíku, tady plavou ty salatový keleři??? 🙂

    #172272
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honziku a nejenom oni, zde plavou úplně všechny ryby světa a je zde překrásně. Přijeď a já Tě provedu a bude mi ctí. 😉

    #172302
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    I big Poláci??😅😅

    #172380
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Zde je něco pro nabuzení nálady. 😀

    4 Štefan

    Chat je zrušený, takže máš smůlu. Pokud Ti jde o zaslání soukromé zprávy, musíš si najít adresáta v některém vláknu, kam přispěl a tam mu můžeš SZ poslat.

    Vím, že jsem Tě nepotěšil, ale takhle mi to vysvětlil DAN 🙂 🙂

    #173337
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Ještě něco z okolí Averoy. Takto šla hradba mraků.

    #206740
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak dnes odjel správce Milan na AVEROY. Zítra již budou v kempu Averoy Fishing a začnou připravovat celý kemp na zahájení sezóny. 😀

    Také začne rozšiřování příjezdové cesty a dostavba grilovacího domečku a další zvelebování.

    Na vodu bude spuštěna i větší loď s 50 motorem.

    Dnes jsem s Honzou P. konstatoval, že to máme za 70 dni na 1. výpravu do Norska z celkových třech v letošním roce a že se už nemůžeme dočkat.

    #206986
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (1 odpovědí)

    Tak dnes odjel správce Milan na AVEROY. Zítra již budou v kempu Averoy Fishing a začnou připravovat celý kemp na zahájení sezóny. 😀 Také začne rozšiřování příjezdové cesty a dostavba grilovacího domečku a další zvelebování. Na vodu bude spuštěna i větší loď s 50 motorem. Dnes jsem s Honzou P. konstatoval, že to máme za 70 dni na 1. výpravu do Norska z celkových třech v letošním roce a že se už nemůžeme dočkat.

    Ahoj,

    dříve jsem byl Zdeneko, ale od spuštění nové aplikace nejsem schopen se pod starým jménem přihlásit. Rozhodl jsem se, že budu novou verzi webu ignorovat, ale nedalo mi to- v Norsku je krásně a člověk si o tom rád popovídá s někým názorově spřízněným, přestože nám komunikace byla výrazně ztížena.

    My to máme za 60 takže nás tam budeš střídat. Doufám, že letos bude lepší počasí a bude o čem informovat.

    #207017
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Zdendo, rád Tě tu opět vidím a doufám, že letos budeš mít pro nás lepší informace než loni. 😀

    Já jedu na AVEROY  20. června, pak jsem od 22. srpna na HITŘE a 27. září opět na AVEROY. Všude budou bezva party a tak už se moc těším. Tím, že jedu vícekrát, tak si to budu hóóódně užívat a zkoušet nová místa a způsoby lovu.

    #207051
    vacek1977
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Ahoj Zdeňku, neignoruj, piš, foť a posílej, mám to taky za 60! 🙂

    Jirka

    #207367
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Tak dnes odjel správce Milan na AVEROY. Zítra již budou v kempu Averoy Fishing a začnou připravovat celý kemp na zahájení sezóny. 😀 Také začne rozšiřování příjezdové cesty a dostavba grilovacího domečku a další zvelebování. Na vodu bude spuštěna i větší loď s 50 motorem. Dnes jsem s Honzou P. konstatoval, že to máme za 70 dni na 1. výpravu do Norska z celkových třech v letošním roce a že se už nemůžeme dočkat.

    Ahoj, dříve jsem byl Zdeneko, ale od spuštění nové aplikace nejsem schopen se pod starým jménem přihlásit. Rozhodl jsem se, že budu novou verzi webu ignorovat, ale nedalo mi to- v Norsku je krásně a člověk si o tom rád popovídá s někým názorově spřízněným, přestože nám komunikace byla výrazně ztížena. My to máme za 60 takže nás tam budeš střídat. Doufám, že letos bude lepší počasí a bude o čem informovat.

    Napsal jsem Vám zprávu na registrační email, kde se snažím vyřešit problém s původním účtem zdeneko. Nastavil jsem Vám nové heslo. Veškeré informace máte v mailu.

    Mail se mě vrátil jako nedoručitelný, posílal jsem to na zdenek.osmera3105@seznam.cz, tuším že hlavní problém s přihlášením bude zde. Napište mě mail, který používáte, vše se dá opravit.

    #207453
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Už jsem Zdeneko.

    #207469
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Ahoj Zdeňku, neignoruj, piš, foť a posílej, mám to taky za 60! :-) Jirka

     

    Ty jedeš na Averoy?

    #208224
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Nazdar Zdendo, rád Tě tu opět vidím a doufám, že letos budeš mít pro nás lepší informace než loni. 😀 Já jedu na AVEROY 20. června, pak jsem od 22. srpna na HITŘE a 27. září opět na AVEROY. Všude budou bezva party a tak už se moc těším. Tím, že jedu vícekrát, tak si to budu hóóódně užívat a zkoušet nová místa a způsoby lovu.

    Ahoj,  už jsme s Dukem vše rozchodily. Ten podzimní termín bude nádhernej. V tomto termínu jsme byly před třemi roky a bylo to jedno z nejlepších Norsko co jsem zažil.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...