Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #208292
    vacek1977
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Ne ne, budeme severněji, Linesoy – Vagen, http://betisbaits.eu/Norsko-ubytovani-Linesoy-V%C3%A5gan, pořád tu naší ideální lokalitu hledáme a navíc mám rád změnu. Teď dokonce sháníme třetího, kolega nám vypadl, tak už jsme v podstatě smířený, že jedeme ve dvou.

    #213935
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)
    #218264
    Štefan
    Účastník
    (30 odpovědí)

     

    Ahoj Kulik, dufam, že sa mi už konečne podarilo dostať sa na stranku, ak maš kontakt, poprosim ťa spoj sa

    S milanom spravcom nech sa mi ozve, alebo mi pošli, mail do kempu, zaťial dakujem,

    Z pozdravom štefan, len ešte neviem dostať na stranku senior slovaka.

    Tak  čau.

    #219060
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Štefane, předal jsem Tvoji žádost. Měj se. 😀

    #220419
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj už jsem na internetu v Averoy, všechny zdravím.Připravujeme pro Vás kemp na novou sezonu.

    #220658
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Milane, nejde kamera a tak Vás nemůžeme zkontrolovat. 😀

    Byli jste už i na vodě? Pokud ano, tak co jste chytili , v jaké hloubce a kde?

    Musím se přiznat, že sbaleno mám už od loňského roku a několikrát i zkontrolováno a doplněno a nemůžu se už dočkat prvního nahození. Měj se a přeji Tobě a i všem nám nedočkavcům v letošní sezóně hodně krásných ryb a zážitků, rozumné počasí a pohodu. 😀

    #223798
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Sláva, už funguje kamera v kempu Averoy Fishing na AVEROY. 😀

    Milane, vidím, že už jsou na vodě lodě, ale nevidím tu novou loď ?

    Také jsem z obrazu nepoznal zda už je provedeno rozšíření příjezdové cesty.

    Byl čas vyjet na vodu a zkusit něco ulovit?

    #223834
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Kuliku na stránkách cestovky si klikni vpravo dole na Facebook, jsou tam nové fotky včetně stavby cesty a foto nové lodě.

    #223869
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kouknu se, díky.

    #223889
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak jsem se na Facebook nepodíval, neboť nejsem příznivcem takovýchto serverů a přihlašovat se nechci, ale vidím, že se staví grilovací domeček, což je perfektní a musím sehnat nějaké recepty na grilování polaků, makrel a dalších rybiček, aby mi nechybělo nějaké koření nebo něco jiného.

    Pro nás zarputilé nepříznivce  Facebooku a pod by bylo krásné kdyby tyto fotky byli i zde.

    #225539
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Grilovací domek je zkolaudovaný a oslavou  otevřený. Už plánuju, co budeme grilovat. Dnes to máme za 23. Norská horečka stoupá. Doufám, že nám Milan objedná lepší počasí než to, co tam mají teď.

    #225742
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak to musím také promyslet co na gril. Ryby to určitě, ale co ještě a už máš nějaký nápad?

    #225799
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Chystám se na Averoy v červnu, na co to tam nejvíce bere? Mám si brát i pikrovací prut, nebo stačí vláčák?

    #225821
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To záleží na tom co je Tvojí cílovou rybou, jaké ryby hodláš lovit. Vzhledem k tomu, že se zde v dosahu cca 5 km dají lovit všechny druhy ryb, tak to cenu má.

    Lovit , se dá na gumy, pilkry, maso, streamry apod. Chce to vyzkoušet.

    #225830
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Hlavně polaci do 30m, a když se povede nějaká obecná, tak se zlobit nebudu. Je nějaká barva, která v létě hodně funguje? Musím kupovat zoomy, nebo to bere i na twistery?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...