Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 326 odpovědí. Do diskuze (85 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 327)
  • Autor
    Příspěvky
  • #87815
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)

    nejde mi sem vložit příspěvek CHtěl jsem sem vložit stránku s registrací na autopass jestli je to ono a nejde

    #87816
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    machal22 napsal:

    nejde mi sem vložit příspěvek CHtěl jsem sem vložit stránku s registrací na autopass jestli je to ono a nejde

    Registrace

    #87817
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)
    #87818
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    jj, je to ono 😉

    #87819
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)

    Já vím,že je to tu asi napsané,ale zeptám se zde se zaregistruju a všechno se mi strhává s platební karty? Identifikace je podle spz auta?

    #87820
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Ano je to tak.

    Potvrdite tam, jak velke mate auto – do 3,5 t nebo vetsi. Napisete datum pobytu na uzemi Norska.

    Na vas mail vam pak prijde potvrzeni o registraci, pozdeji pak take ukonceni doby.

    nejdrive vam strhnou jednu NOK, po projeti prvni mytne brany pak 300 NOK (u auta do 3,5 t) a z toho postupne strhavaji to, co projedete.

    Vse muzete sledovat na internetu taky.

    Pokud by 300 NOK nestacilo, strhnou si po vycerpani dalsich 300 NOK.

    Jedine, na co musite dat pozor, aby vase karta mela povolene platby pres internet a dostatecny limit.

    #87821
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)

    Omlouvám se jsem trochu lama:-D,ale nikde tam nevidím políčko pro platební kartu. To znamená,že po registraci se přihlásím pod emailem a heslem které jsem zadal a tam mě to povede k zadání platební karty? zde-https://turistportalen.csautopass.no/english. nikde pro nás blbce to tu není napsané? Takoví návod pro blba:-D

    #87841
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    az se zaregistrujete a vase auto atd, odhaknete, ze souhlasite s podminkama, tak vas to automaticky presmeruje na registraci platebni karty.

    Kdysi jsem udelala takovy navod – ne pro blbce, ale pro me klienty 🙂

    pokud chcete, napiste mi vas mail a ja vam ho poslu.

    #87875
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    janka napsal:

    az se zaregistrujete a vase auto atd, odhaknete, ze souhlasite s podminkama, tak vas to automaticky presmeruje na registraci platebni karty.

    Kdysi jsem udelala takovy navod – ne pro blbce, ale pro me klienty

    pokud chcete, napiste mi vas mail a ja vam ho poslu.

    Já se připojuji. Nejsem Vaším klientem, já jsem za blbce. Pošlete mi,prosím také tu Vaši “kuchařku.”

    Děkuji.

    #87886
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To je jedno, ze nejste mym klientem 🙂

    uz to mate v mailu ..

    #87968
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Pre janka

    Zatiaľ sme stále chodili na Bakkan Wahl tak,že sme platili manualne. Ideme štyri autá( 2+2 nezávisle) a musel by som riešiť autopass pre všetky štyri. Poradíte niečo?

    Ďakujem.

    #87981
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Nejjednodussi je zaregistrovat se pres internet.

    Kazde auto se musi zaregistrovat zvlast, protoze kalkulace probiha na zaklade SPZ.

    Cela registrace nezabere vic nez 5 min. Ta prvni – tu posledni budete mit hotovou za 3 🙂

    Zakladni strucne informace o Autopassu najdete v dolni casti stranky http://rybolov-cestovani-norsko.cz/Burza-dotazu.html

    #87999
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Zdravím paní Janko, napadl mně teď dotaz ohledně ragistrace přes WWW.

    Tímto způsobem lze registrovat pouze osobní auta a mikrobusy, nebo lze i zaregistrovat zájezdový autbus. V úterý na večer vyrážíme na Roan nad Trondhaimem, jezdíme Švédskem na Elverum, takže se dálnicím vyhneme, ale postupně přibývají automaticky placené úseky a trajekt Flakk-Rorvik je taky na autopass a tak majitel autobusu chce zakoupit tu pípací krabičku co je pro náklaďáky. Jezdí tam jen s námi, takže pokud by to stačilo přes WWW tak by to bylo jednodušší. Pokud to tak nejde, tak můžete podat info, kde je možné ten pípák nejdříve zakoupit za norskými hranicemi při cestě po dálnici na Oslo? Předem díky.

    #88000
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau kamoš to registroval(kupoval) hned za colnicou pri vstupe po E6 je infocenter tam ,myslim kruhač vpravo su tam tabule i !!!aj sa tam daju potvrdit vyvozne papiere ,ak si niečo kupil vNorsku,vyvažaš to a chceš vratit peniaze

    #88010
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Jisto

    Pri vyplnovani registrace je moznost vybrat auto pod 3,5 a nad 3,5 tuny.

    Takze pro autobus vyberete vetsi. Pozdeji vam pak bude strzena castka 1000 NOK – ne pouze 300 NOK jako u osobnich aut.

    Pokud byste si chteli zapujcit krabicku – chip Autopass, tu dostanete na kazdem miste oznacenem KR-Servis, da se to i objednat pres internet, ale to uz ted nestihat.

    Za zapujceni se plati kauce 200 NOK, kterou pak pri vraceni dostanete zase zpet.

    Kr servis u Svinesundu:

    Halden Turistsenter Svinesundsparken 1 (ved E6)

    Skjeberg Servicesenter (Best) Stasjonsveien 64, Skjeberg

    OKQ8 Nordby Ved kjøpesenteret Nordby, Sverige

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 327)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...