Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 326 odpovědí. Do diskuze (85 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 3 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 316. až 327. (celkem z 327)
  • Autor
    Příspěvky
  • #299479
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj,

    nevíte někdo za jakou dobu se průjezdy zaznamenají do EPC ? Registraci jsem udělal 14dní před odjezdem a po 14ti dnech v Norsku tam není nic.

    Díky Holzby

    #299483
    pupipupidole
    Účastník
    (12 odpovědí)

    ahoj,prý to trvá několik týdnů…..měsíců.

    #299485
    mex
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Ahoj,vždy nám to trvá více než měsíc.

    #299536
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Počítej 2-3 měsíce. A ještě nikdy mi platbu z platební karty nestrhli v jedné částce. Tahají to jak králíky z klobouku.

    #299547
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (199 odpovědí)

    V loni jsem po přihlášení do účtu při cestě na Bakkan viděl platby už hned druhý den, teda bylo vidět kde a v kolik jsem projel vč. fotek + cena. Celková platba než se to odečetlo z účtu trvala jak píší chlapy cca dva měsíce. Strhla se mi celková částka najednou.

    #299568
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Boli sme na rybach v polovici júna dvoma autami. V polovici júla prišli dve faktúry. Pre prvé auto vyúčtovanie za cestu tam aj späť ale bez par brán. Tá druhá pre druhe auto ale len cesta tam. Teraz je skoro polovica augusta, a žiadne pokračovanie.  Veľmi ťažko sa uzatvárajú peniaze za akciu, keď nemám všetko zaplatené.

    Ale prišli aj dve pokuty za rýchlosť  na opravovanom moste pred Rostockom. Stane sa….

    #299573
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Kolik jste dostali pokutu, to bylo od Němců? Poslali fakturu?

    #299577
    os
    Účastník
    (410 odpovědí)

    K pokutám z Německa… máme autopůjčovnu a pokuty chodí velice spolehlivě. např. poslední 8.7. přestupek-13.7. odeslán dopis- do 3.8. musí být zaplaceno. Vše přijde krásně v českém jazyce včetně formuláře pro udání řidiče, pokud nechcete pokutu zaplatit.  Jinak překročení na 50km/k, neměřeno 62km/h pokuta 20 euro. Další info máme, že stejně rychle to chodí z Maďarska. Takže opatrně a nohu z plynu hlavně v Německu když jedete na sever.

    #299610
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Pokuta z Nemecka:

    prvé auto – na 40 km/h po odpočte 66 km/h, tj. prekročenie o 26 km/h
    pokuta 80 Euro + 28,5 Euro nutné poplatky

    druhé auto – 64 km/h tj. prekročenie o 24 Km/h
    pokuta 70 Euro + 28,5 Euro nutné poplatky

    a samozrejme za prevod je cca 5 euro

    Prvé sa zaplatilo obratom na auto, druhé ide na vodiča.
    Všetko došlo prehľadne v češtine a s fotkami.

    Neviem, aká je prax ale niekde som čítal, že ak sa neudá vodič, tak pri ďalšom prekročení rýchlosti sa na aute zvyšuje pokuta.

    #299611
    Hanz
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Ahoj, u EPC je standart 8 týdnů po návratu.

    #328557
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Všetkých zdravím

    20.9.2020 sme sa vratili z Nórska.

    Auto som mal na celú dobu zaregistrované u EPC.

    Tento rok sa trajekt z Tronheimu a späť neplatil a tak predpokladám, že je zahrnutý v platbách mýta cez Autopass.

    22.10.2020 mi prišla faktúra a keď som si kontroloval prejazdy brán, zistil som, že niektoré brány nám nepočítali a niesu tam ani oba trajekty.

    Chcel by som uzavrieť vyúčtovanie ale nemám tušenie, či ešte nepríde ďalšia faktúra.

    Máte podobné skúsenoati?

    #328560
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ahoj kolego,
    mé zkušenosti z EPC jsou takové, že nikdy mi nepřišla jen jedna faktura. Větčinou dvě, ale stalo se, že přišly faktury i tři. Tak pokud chceš mít vyúčtování přesné, doporučuji počkat. Já to řeším “kvalifikovaným” odhadem. Většinou prodělám, ale je to tak málo, že o tom ani nemá smysl hovořit. :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 316. až 327. (celkem z 327)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...