Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 326 odpovědí. Do diskuze (85 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 327)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69474
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    mapu placenych useku najdete zde: http://www.autopass.no/

    tuknete na oblast, kudy pojedete a objevi se vam jednotlive stanice. Pri dalsim tuknuti na stanici se ukazi dalsi informace vcetne ceny.

    #69501
    Karavela
    Účastník
    (59 odpovědí)

    janka napsal:

    opet mala zmena pri registraci AUTOPASS

    Pri platbe kreditni kartou se jde prihlasit do 3 dnu pred odjezdem.

    Uz nelze smlouvu uzavrit zpetne, jako to bylo drive.

    Pevně doufám, že nemáte pravdu:- )

    V německé verzi píšou toto:

    “Sie können die AutoPASS-Kreditkartenvereinbarung schon vor Ihrer Abreise nach Norwegen online abschließen. Dies ist auch noch bis zu 3 Tage nach Ihrem ersten Passieren einer Mautstelle in Norwegen möglich. Die maximale Vertragsdauer beträgt 8 Wochen.”

    To by znamenalo, že zpětně uzavřít lze, ale nejvýše 3 dny po průjezdu první mýtní bránou… uvidíme, snad jsem to stihla:- ))

    #69510
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Mate pravdu ..

    do tri dnu zpetne to jde 🙂

    Mne na nejakem dni nesejde 🙂 🙂 🙂

    Pokud jste to nestihla, tak se taky nic nedeje:

    Bei Abschluss der Kreditkartenvereinbarung kann der erste Gültigkeitstag bis zu 3 Tage vor dem Registrierungstag liegen. Falls Sie zu einem früheren Zeitpunkt eine Mautstelle passiert haben, erhalten Sie für jede Durchfahrt eine Rechnung per Post, die Sie unabhängig von Ihrem Mautguthaben bezahlen müssen. Falls Sie für die falsche Benutzung der AutoPASS-Fahrspur an einer oder mehreren Mautstationen eine Zusatzgebühr zahlen sollen, schicken Sie bitte eine Kopie dieser Rechnung(en) an visitors@vegfinans.no. Wir sorgen dann dafür, dass diese Zusatzgebühr gestrichen wird.

    #69513
    Karavela
    Účastník
    (59 odpovědí)

    Jo jo, to jsem taky četla, ale snad bude vše ok, vyjížděli jsme z Osla v pátek večer a registrovala jsem v pondělí… ovšem překvapili, doufala jsem, že je na registraci času víc, jako bývalo.

    #71534
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Od 10.6.do20.6.2013 sme boli na VIKNE. Dnes mi prišla faktúra z Autopassu.Stiahnuté 600.- Nok, vyúčtované 368.- nok.Všetko prebieha už

    štvrtý rok bez problémov.Doporučujem.

    #87790
    David
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Ahojte ,

    koukal jsem na autopass , ale pro jistotu se chci ještě jednou zeptat , jedeme do obce kamoyvaer na Mageroyu (Nordkap) , jedeme přes Finsko , přes hraniční přechod Karigasiemi pak dále na sever . Na mapě sem nikde neviděl , že by tam nějaká automatická mýtná brána byla , asi tady nemusím registrovat vozidlo , by to bylo zbytečné? Ale jak říkám pro jistotu se ptám těch nejodpovědnějších 🙂

    Dík

    David

    #87791
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdravím.´

    Chtěl bych se zeptat jestli je možné zaregistrovat autopass během víkendu.(Odjezd v pondělí ráno).

    Díky za info.

    #87795
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)

    Dobrý den,chtěl bych poprosit paní Janku,nebo někoho kdo se v tom vyzná,protože já jsem už s toho jelen:-? jestli se dá platit hotově nebo kartou trajekt Flakk-Rørvik přes trondheimsfjord. Jedeme letos do bergfjordu a co jsem hledal tak snad tam musí být AUTOPASS. Do těd co jsme cestovali na hitru a okolí tak nám nikdy nepřišla žádná částka k zaplacení,ale letos musíme přes ten trondheimsfjord. Díky za každé info. Odjezd 6.6.2014 Radek:-)

    #87798
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    mapa mytnych useku je zde http://www.norvegfinans.com/no/bompenger-i-norge/kart-over-bomstasjoner/

    nad mapkou si tuknete na sever, stred, vychod… a naskoci vam aktualni mapa s informacemi.

    Autopass si muzete zaregistrovat 24 hodin denne a 7 dnu v tydnu.

    http://www.autopass.no/ podle toho v jake reci – vlevo Visitor´Payment anebo Zahlung für Besucher.

    Trajekt z Flakk patri do Autopassu a jelikoz spousta lidi jezdila a neplatila, cestujici maji mit s sebou vytistenou rezervaci Autopassu. Vyhnete se problemum

    #87801
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau ano trajekt Ma autopass ale da sa platit aj na lodi ,,ak si chodil na Hitru tak za Orkanger neodbočiš na hitru idešdalej je tam trajekt Valset-Brekstat stoji 146nok plus 31 nok za pasažiera potom sa napojiš na tu istu cestu ako s flakk vyhneš sa aj platenej ceste 65nok a ak maš stoho gulaš -pošli mi na ss čislo ja Ti to vysvetlim..

    #87802
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Autopass lze registrovat kdykoliv jak psala i Janka, při registraci to z karty strhne 1NOK pro kontrolu platnosti karty a při průjezdu první bránou si to vezme zálohu 300NOK. pokud to neprojedete, vrátí vám přeplatek zpět na kartu do 3 měsíců od ukončení pobytu.

    #87804
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)

    Díky jak psal Rybarik tak podle těhle stránek http://www.flakkrorvik.no/ se dá platit v hotovosti nebo kartou. Potom teda autopass ale zdá se mi to pořád složitý,ještě ke všemu mít potvrzení o tom že to mám mi připadá jako komplikace. Pro mě nejjednoduší zaplať a jeť:-)

    #87805
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau preto chod Valset- brekstat kilometrovo je to zhruba to iste, tam platiš na lodi,

    #87806
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Nevim, co je na Autopassu komplikovaneho – je to to nejjednodussi a nejrychlejsi, po ceste uplne bez starosti. vyplnim jednou sve udaje, pridam cislo platebni karty a termin pobytu a tim to haslo. Pristi registrace je jeste jednodussi – uz jen potvrdim znacku auta a zadam novy termin pobytu. Vse zabere par minut.

    vidim, ze zase budu muset udelat osvetu .. 😉

    Zaplat a jed – to je prave to. Oni Norove prisli na to, ze mnozi jezdi a neplati! A to si dokazete predstavit, ze to asi nebyli Norove, co podvadeli. Na pocatku se na lodi neplatilo – servis point byl mimo lod. Proste jsme najeli a projeli.Nikdo si nas nevsimal..

    Ale pak najednou se prislo na nepomer jizd a plateb .. a tak zacali kontrolovat a ptat se.

    Vytisknout si kopii mailu s potvrzenim registrace mi neprijde taky nic sloziteho. A kdyz na to prijde a oni reknou – hahaaa, panacku,kecas a zadny Autopass nemas,koukej platit – muzete zase vy rict: hohoo, pacholku koukej, tady mam registraci ..

    Pripravenym stesti preje …

    😉

    #87813
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau ked sme pri autopass Trondheim ma nove autopassy pri každom vjazde do mesta z E6 !!!Jeden pribudol pri prejazde Za Heimdal po E 6 !!!!čiže kto ide na Trajekt od Melhus prvy kruhač rovno po cca 100m do lava na Fosen

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 327)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...