Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 326 odpovědí. Do diskuze (85 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 327)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33153
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Takže je to tak, že když tam neni pruh AUTOPASS, tak každý musí zaplatit hotově, včetně těch co mají AUTOPASS registrovaný?

    A kdo projede jen tak, tak zaplatí pokutu?

    #33154
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    ano

    Kdyz je pouze manualni pruh, tak kazdy musi zaplatit, jinak se vystavuje pokute 300 – 1000 NOK

    #33170
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Děkuju paní Janko.

    Ano, ano tak tomu je.

    Snad o tom všem co jste tu napsala ve svojich třech posledních příspěvcích nebude, nikdo pochybovat.

    Když to napíšu já, tak pochybují.

    Trošku něco navíc.

    Všem těm, kdo nejezdí svojim autem, ale půjčeným, důrazně doporučuju aby si AUTOPASS přes internet registrováním kreditní karty udělali – zajistili.

    Nejde o vás, ale o SPZ půjčeného auta. Sice naprosto nevyloučíte, ale alespoň omezíte tu možnost, že by mohla přijít faktura a majitel auta by ani nemusel vědět za co. Tohle považuju za slušnost k tomu, kdo mi auto na cestu do Norska půjčil.

    #37781
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    Zdravím všechny Norky,jedem letos v červnu k Alesundu,pojedem po E6 až před Dombas.Jaká je situace s mýtnýma bránama,dá se už všude projet po zaregistrování na autopass,nebo je třeba kombinovat s manuálem a vypisováním formuláře?Dík za odpověď.

    #37787
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to sob

    jel jsem loni po E6, až do Trondheimu, a nenarazil jsem na mýtnou bránu bez autopassu

    #37807
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jj, E6 je s Autopassem bez problémů 🙂

    #37835
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Jezdíme do Aure, a celou cestu je možno projet na AUTOPASS naprosto bez problémů

    #37846
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Sob

    Manual – znamena platba v hotovosti u budky primo na mytne brane. Zadne formulare se nevypisuji. Jen zaplatite nekomu hotovost a dostanete stvrzenku, pripadne, pokud by tam byly jeste kose, muzete mince hodit do kose a projedete.

    Formulare se vypisuji pouze v pripade, ze jedete pruhem pro Autopass bez placeni a chcete mytne uhradit hned. V tomto pripade sledujete znacku KR SERVIS, ta vas dovede k platebnimu mistu. Muze to byt benzinka, kiosk a pod. Tady vyplnujete formular a zaplatite.

    Plati se pouze za urcity usek, nelze zaplati treba za celou trasu az do Alesundu.

    Doporucuju s ezaregistrovat na internetu a pak se nemusite o nic starat. A pokud by byl po ceste nekde opravdu prus Manual (a zadny autopass) , tak proste zaplatite u budky, ktera v tomto pripade stoji primo na ceste.

    #38612
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    To Janka

    Dik za odpověď,já si půjčuju auto od Nakiho,chci se zaregistrovat přes internet ať nemusím na bránach zastavovat,ale nevím co bude až auto vrátím.Zřejmě někdo další pojede s tímto autem do Norska a moje registrace bude využívaná pro něho.Moje otázka je, až přijedu domů dá se registrace zrušit?

    #38614
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    To sob: Až si auto půjčíš, tak normálně jeď a až se vrátíš, tak značku normálně zaregistruj jen na ty dny, kdy jsi byl v Norsku, např. od 15.5. do 22.5. a kdo pojede po tobě, tak si bude muset na tuto reg. značku zaregistrovat sám. Není v tom žádný problém. Registraci registrační značky můžeš provést myslím do 14 dnů po návratu.

    #38620
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Termin pobytu v Norsku se vyplnuje uz pri registraci, takze drivejsi i pozdejsi jizdy uz nebudou odecitany z vasi karty.

    A i kdyby omylem byly – presny prehled je vzdy videt na internetu, takze by nebyl problem ty platby rozlisit.

    Jinak to opravdu taky jde i do 14 dnu pozpatku.

    #38629
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ať ti Naki rekne SPZ, tu zaregistruj a kdyby se auto změnilo, na stránkach Autopassu ji v pohode na svém úctu změníš. Já jsem letos taky měnil SPZ 🙂

    #38651
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to admin

    mám problém s řádkováním textu, ale pouze na TOMTO VLÁKNU, je to chyba mého počítače (což si myslím že ne), nebo je někde něco špatně

    dík

    #38655
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Asi ne, toto vlákno se mi taky zobrazuje přes okraj 🙁

    #38659
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Už jsem to tu párkrát psal

    Je to problém způsobený dlouhým odkazem.

    Nyní to způsobil příspěvek od uživatele erg

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 327)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...