Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 326 odpovědí. Do diskuze (85 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 327)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44968
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To gruvearbeider

    Jestlize mate v umyslu platit v hotovosti, tak se na Autopassu uz neregistrujte – jinak byste platil 2x!!! a penize uhrazene v hotovosti nemuze Autopass vracet zpet – jsou to dve ruzne kasicky!

    To Stipko

    Vyhodnoceni opravdu probiha manualne .. taky mi to prijde pri te vsi technice podivne, ale zatim to je tak. Musi to byt strasna prace cely den sedet a koukat na fotky znacek aut ..

    My se vratili v nedeli, v utery mi prisel mail, ze mi strhli 300 NOK a konecne vyuctovani dostanu 8.12. V prehledu vyuctovani jsou zatim strzeny poplatky pri ceste tam a jsou v poradku.

    #44969
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    Ahoj všichni

    měl jsem k mítnému přes autopass stejný názor jako vy tzn. byl jsem skeptický z registrace a nedůvěra atd.

    Stejně mně to nedalo a letos jsem to vyzkoušel a bylo to super.

    minulí týden přišlo vyúčtování pěkné , podrobné a vše je naprosto ok.

    Strhli si svoje peníze aktuálním kurzem ani o kačku víc.Jsem spokojen a moc.Jó a taky nejsem žádný znalec angličtiny a s pomocí překladače na Googlu: http://translate.google.com/# jsem to dokázal na jedničku pro ilustraci ještě vyúčtování.

    Nebojte se autopassu je to v pohodě.

    Zdravím všechny norky petrův zdar.

    #44970
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    to janka, domníval jsem se, že jde platby kombinovat,,,,,děkuji!!

    to jarda-vůbec se autopassu nebojím,používám tento způsob platby mýta, co byl zaveden a 3x ročně.

    #44990
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Mne sa ten systém páči, len to zatiaľ moc nefunguje.

    Vyhovuje mi aj registracia cez kartu, pretože je to pohodlnejšie a je to práca v kľude z domu. Stejne mám vždy predstavu, koľko mám celkovo platiť. Systém zastavovanie na pumpe za každým úsekom mi príde nepraktický. Akurát neviem pochopiť, že keď dokážu snímať značky, že to nedotiahli aj pri vyhodnocovaní. Pritom systémy sú vymyslené.

    Mám pocit, že pred 2 rokmi to fungovalo tak, že prejazd brány bol potvrdený semafórom. Bral som to tak, že ma systém pozná. Tieto videokontroly fungujú napr. v Maďarsku na dialnici.

    Teraz mám uzavrené vyúčtovanie a niesu tam všetky brány. A je ich dosť. Toto leto som Norsko prejazdil krížom krážom. Nevadí mi to, ale na nórske pomery je to nezvyklé.

    #44999
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Letos s tim byly sice trochu problemy, ale jinak nez pres registraci pres Autopass bych uz nejezdil. Nemusim se o nic starat (krome kazdorocni registrace karty) a verim tomu, ze Norove nas neoskubou 🙂 🙂

    #45103
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Dnes mi prišlo vyúčtovanie cesty na Bakkan 7.6.-17.6.2012.

    Cesta klasika Oslo-Elverum-Valset-Bakkan- a späť – 287.30.- NOK.

    #45106
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Není to nějak moc? Nebo v tom je i trajekt, jaký auto to bylo?

    #45108
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ešte poznámka. Neviem, či ste to zaregistrovali ale pri automatických platbách kartou je zľava za každý prejazd asi 10%.

    #45116
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Jisto- Mýtne bolo bez trajektu/ ten stál 2×301 nok.Valset-Brekstad/ a

    auto Renault Master Minibus.Aj mne sa to zdalo drahé,ale inak to neriešim.V auguste 2012 sme boli na Vikne a mýtne /inak cesta tá istá ako na Bakkan+ Trondheim/ približne 80.- eur.Faktúru ešte nemám.

    #45387
    drndrn
    Člen
    (3 odpovědí)

    Ahoj,

    mam dotaz ohledne pokut. V lete se nam podarilo jendu dostat za rychlou jizdu. Straznik si vypal nasi adresu, SPZ atd. Rekl nam, ze pokud nezaplatime do 14 dni, mela by nam prijit domu “faktura” znova (bez toho, aniz by se pokuta zvetsila). Jenze uz je to presne mesic a zadny takovy formular nam neprisel. Od jednoho kamarada jsem slysela, ze pokud dostaneme pokutu, nemame to resit, protoze Norsko neni v EU, pokuty se k nam nedostanou a nemaji je jak vymahat. Mate s tim nekdo zkusenosti? 🙂

    #45388
    drndrn
    Člen
    (3 odpovědí)
    #45390
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    drndrn- A suma tej pokuty je taká vysoká,že sa Ti oplatí riskovať?

    #45392
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 drndrn

    S vymáháním v Čechách by to pro ně byl asi problém, ale pro tebe by to mohlo znamenat konec s Norskem, protože bys při každé cestě tam musela trnout, jestli tě náhodou nebudou kontrolovat a nevyjedeš jim někde z databáze. To by pak určitě nestálo za to.

    Takže já bych postupoval tak, že pokud něco z Norska přijde, určitě bych zaplatil, pokud ne, tak bych to dále neřešil – pokud jste tedy nedostali dostatečné podklady kam a jak zaplatit.

    #69470
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    opet mala zmena pri registraci AUTOPASS

    Pri platbe kreditni kartou se jde prihlasit do 3 dnu pred odjezdem.

    Uz nelze smlouvu uzavrit zpetne, jako to bylo drive.

    #69471
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Paní Janko jsou placené úseky mezi Tromso a Senjou? Jedeme přes Švédsko. Diky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 327)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...