Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 627 odpovědí. Do diskuze (147 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 628)
  • Autor
    Příspěvky
  • #333668
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Zdarec jel jste někdo trajektem Kiel Oslo ? Jak probíhala kontrola , mi jedem v pátek dva očkovaní a dvě děti . Díky za info.

    #333670
    tomas85
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Frenky, ale já jsem třeba ockovany, jen mě nebaví tady pořad místo praktických rad a doporučení číst nesmysly o tom jak jsou ti druzí hloupí. Za 3 týdny máme odjezd a rad bych četl o tom jak jsou na tom cesty, jak kontroly, jaké ryby … Užij si lofoty

    #333671
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Frenky, ale já jsem třeba ockovany, jen mě nebaví tady pořad místo praktických rad a doporučení číst nesmysly o tom jak jsou ti druzí hloupí. Za 3 týdny máme odjezd a rad bych četl o tom jak jsou na tom cesty, jak kontroly, jaké ryby … Užij si lofoty

    !!! PŘESNĚ !!!

    A já očkovaný nejsem, protože jsem covid prodělal, mám protilátky a bylo mi lékařem nedoporučeno očkování tak mě zajímá jak se do Norska dostat jako neočkovaný. Nic víc nic míň a rozsévat někde “to svinstvo” nemám v úmyslu, pojedu otestovanej, narozdíl od očkovaných, kteří “to svinstvo” mohou přenést stejně tak jako neočkovaní 🙂

    #333673
    raduz
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Nevím že Vás pořád dokola baví mlet stejný sračky.  Jedete na ryby nebo se budete zabývat kdo má či nemá očkování?

    Petrův Zdar!

    #333684
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Jedeme na ryby, doufám 😉

    #333685
    Hanes K
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Prave nalodeni v Rostocku smer Trelleborg. Self check-in pres automat, nikde zadna kontrola niceho. Na trajektu nosi rousky tak polovina lidi. V patek poledne dam info z Norskych hranic.

    #333692
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Jedeme (snad) za tři týdny stejným trajektem, jak probíhá ověření přes automat? To naskenuje QR kód z papírového certifikátu nebo z mobilu? Díky

    #333694
    Krbec
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Normálně dáš papírovou jízdenku s čárkovým kódem pod čtečku a za chvilku Ti vypadnou jízdenky. Druhou možností je do okének naťukat číslo objednávky trajektu. Bylo to tak jak v Rostocku, tak i zpět v Trelleborgu

    #333695
    Dvořka
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Jen pro doplnění! Čárový kód to přečte i z mobilu. Z trajektové společnosti ti dorazí email, takže nemusíš řešit tisk někde v Norsku a zbytečně se zdržovat s naťukáním kódu klávesnicí. To samé pokud si s trajektem objednáš i most Oresund, kde ke čtečce kódů přiložíš opět pouze čárový kód…

    #333709
    Hanes K
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Aktualne hranice smer Oslo po E6 cca 30 min.popojizdeni v kolone, pak 30 minut vyrizovani. Od ockovanych pouze QR kod (certifikat nebo v mobilu). Jeden neockovany s vyplnenou registraci na vstup sel na test, behem chvile vysledek a pokracovali jsme dal. Na test tam cekalo vice lidi ruznych narodnosti, slo to rychle. Celkove zdrzeni asi hodinka. Krome toho, co jedeme delat, je nic jineho nezajimalo. Tak uz jen projet Norsko a jde se na ne 🎣

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 8 měsíci uživatelem Hanes K.
    #333829
    jan_sefl
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Včera cesta z Prahy do Malmö přes mosty, žádné zdržení,  provoz poloviční oproti minulým letům,  kontroly na hranicich Dánsko,  Švédsko pouze vizuální bez zastavení a předkládání čehokoliv.

    #333856
    jan_sefl
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Včera přejezd hranice SW-NO Svinesund, v poledne kolona na cca hodinu, až na parkovišti rozřazeni na očkované a neočkované.

    #333857
    MichalR
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Včera cesta Rostock – Trelleborg. Nikde žádná kontrola, na trajekt jen přes scan kódu z mobilu, jak popisují ostatní. Na hranicich Svinesund po E6 jsme ve 3:00, celnici kontroluji registrace (pouze neockovani). Cestujeme s manželkou sami dva, vyplnil jsem registraci do jednoho formuláře a manželku dal jako spolucestující. Což je chyba a na hranicích musíme vyplňovat další formulář pro ni samotnou. VSICHNI NEOCKOVANI NAD 15 LET MUSI MIT SAMOSTATNY FORMULAR.  Do formuláře: pro nás cestující ze zelených zemi (CR), platí výjimka pro pobyt v karantene – cestovani ze zelených zemi i přes území červených oblasti. Chtějí vyplnit i přes které země a oblasti ve Švédsku cestujete. Pro cestu Trelleborg – Svinesund jsou to švédské regiony: Halland, Skane, Vastra Gotaland. Po vyplnění pokračujeme na test a čekáme 3 hod. Hranici opouštíme v 6 rano. Asi méně personálu než přes den… Ptali se také, kam jedeme, ke komu, co jedeme dělat, co vezme atd. Nakoukli do kufru, ale jen zbezne, nic jsem nevyndaval. Za mnou skupina ockovanych, projela hranici ihned jen po naskenovani QR kódu z Tečky.

    #333869
    Martin
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo jel přes přechod Š (Morokulien silnice č.61) -do N (silnice č.2 na Magnor). Je přechod otevřen stále nebo omezené hodiny. Díky Martin.

    #333870
    Krbec
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Otevřen před týdnem byl, fronta do Norska v sobotu odpoledne cca kilometr ne-li víc. Já jel naštěstí už  domu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 628)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...