Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 627 odpovědí. Do diskuze (147 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 628)
  • Autor
    Příspěvky
  • #334275
    Václav Petr
    Účastník
    (24 odpovědí)

    Ca 300 km nad Trondheim, na poloostrov Austra. Jezdíme tam od 2012 2x ročně.

    Ale pořád tam prší, je to tam hnusný a je tam protivný domácí, takže tam prosím raději nejezděte :-).

    #334278
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Ahoj Václave, kde přesně je ten kemp na Austře. dík dalibor

    #334303
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    To:Janka my vsichni naockovani,ale dekuji moc za info.

    #334328
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    Ještě jednou po padesáté páté k tématu. Červená, oranžová, očkovaní, neočkovaní, karanténa – všechno jasné. Jen dotaz, platí to až od pondělí 30. 8. ? Kamarádi chtějí jet trajektem z Německa do Bergenu, s příjezdem v neděli 29.8. a mají jednoho neočkovaného.

    Dle FHI je nyní Německo oranžové, takže ten neočkovaný půjde do karantény.

    #334344
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    to Ondra Brichta

    Díky, chlapi musejí přehodnotit plán a pojedou přes most.

    #334345
    MichalR
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Zdarec, setkal se někdo s kontrolou na Švédských hranicích cestou zpět do ČR?

    #334346
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Na cestě zpět ze Soroya se nás Švédové, Norové, Finové, Dáni a Němci vůbec nevšímali, průjezd absolutně volný.

    #334347
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak Norové zjistí, že jsem někdo jel trajektem z Německa do Švédska? Nebo je to nějak propojené a mohou si tuto informaci někde ověřit?

    #334348
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Včera jsme se vrátili z Hitry.Absolutně hladký průjezd až do Prahy nikde nikdo nás nestavěl a i na trajekt v Treleborgu bez kontroly.Jeli jsme autobusem.

    #334349
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak Norové zjistí, že jsem někdo jel trajektem z Německa do Švédska? Nebo je to nějak propojené a mohou si tuto informaci někde ověřit?

    Nikdo se tím nezabývá kudy jedeš. Spal jsem na cestě v Dánsku a potom ve Švédsku a na hranicích se mě nikdo neptal kudy jsem jel a jak dlouho jsem na cestě. Byli jsme 2 očkovaní a 3 neočkovaní.

    #334352
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj. Máte někdo zkušenosti co hranice? Kamarád bude mít vakcínu Johnson teprve 14 dní, což je všude ok, ale Norsko ji dle webu uznává až po 3 týdnech. Jedeme 2.9. Kiel-Oslo a Německo bude červené . . . Díky za informaci

    #334353
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    No my máme jet 6.9, ale když vidím jak to vše červená tak už stim moc nepočítám, tak snad to klapne no…

    #334354
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak Norové zjistí, že jsem někdo jel trajektem z Německa do Švédska? Nebo je to nějak propojené a mohou si tuto informaci někde ověřit?

    Míro a jel si na Veiholmen někdy přes mosty?? Jak dlouho trvá cesta??

    #334356
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak Norové zjistí, že jsem někdo jel trajektem z Německa do Švédska? Nebo je to nějak propojené a mohou si tuto informaci někde ověřit?

    Míro a jel si na Veiholmen někdy přes mosty?? Jak dlouho trvá cesta??

    Je to rychlejší než trajektem.

    #334357
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Přes mosty jsem nejel, ale dnes jsem to zjišťoval od dvou kamarádů a pokud je víc řidičů, tak je to v pohodě. Vidím to jako dobrou možnost v tomto blbákově.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 628)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...