Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 627 odpovědí. Do diskuze (147 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 616. až 628. (celkem z 628)
  • Autor
    Příspěvky
  • #336692
    Marin
    Účastník
    (51 odpovědí)

    Zdravím. Jak je to teď aktuálně s cestovními doklady při cestě do Norska? Někde jsem četl, už je to dýl, že Norsko zvažovalo, že nebude uznávat “občanky” z EU když není členem EU. To abych si zřídil případně pas jestli to (kvůli koroně) příští rok konečně výjde.

    Norsko není členem EU, ale je paradoxně členem Schengenského prostoru a tím pádem jako občanovi EU Ti do Norska stačí občanský průkaz nebo pas.

    Nestačí např. jen řidičák.

    Více zde: https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/eu-citizen/index_cs.htm

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 4 měsíci uživatelem Marin.
    #336694
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Bezva díky.. mám biometrický občanský průkaz…

    #336696
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Má někdo informace k aktuálnímu vstupu do Norska. Vstupní formulář a snad údajně povinné testování na hraních?

    #336697
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    K puvodnim predpisum pribylo povinne testovani na hranicich i pro ockovane/uzdravene. Pokud na hranicich neni moznost testovani, musi byt test proveden do 24 hod po prijezdu do Norska.

    Aktualne tedy plati pro cestujici z CR a Slovenska (strucne):

    vsichni test na hranicich nebo do 24 hod po prijezdu a prijezdovy formular.

    neockovani – neuzdraveni navic test 24 hod pred prijezdem, druhy test na hranicich nebo do 24 hod po prijezdu, karantena 10 dni, ktera muze byt ukoncena dalsim testem treti den.

    presne to najdete zde: http://www.fhi.no/nettpub/coronavirus/befolkningen/reiserad-knyttet-til-nytt-koronavirus-coronavirus/?term=&h=1

    #336707
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    už sa to začína kaziť?

    #336710
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Jestli to dobře chápu, když mě neotestují na hranicích mohu si udělat i samotest.

    #336713
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Jestli to dobře chápu, když mě neotestují na hranicích mohu si udělat i samotest.

    musite jit do autorizovaneho testovaciho centra.

    Nevim tedy, kdy jedete, ale nez vetsina z vas vyrazi, urcite se predpisy jeste nekolikrat zmeni.

     

    #336844
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Kamarád mě poslal včerejší úlovky ze zimního Solvagu, zajímavé je, že treska obecná ani jedna.

     

    #336933
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Pokud uznávají Norové evropskou “Tečku” v mobilu pak v pohodě, mám ji propojenou s očkovacím portálem a mám tam už QR kód na 3 tí dávku moderny. Předpokládám, že do června kdy tam konečně vyrážíme budu mít v sobě už 4 tou dávku…

    #336937
    Raddek
    Účastník
    (29 odpovědí)

    JuraS. to má být propagace očkování? Vloni jsem byl v Norsku 3x, letos 2x, a žádné očkování potřeba nebylo:-))

    #337204
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    JuraS.  Po desáté dávce už budeš nesmrtelný :-))

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 4 měsíci uživatelem petr.
    #337209
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)
    TRAJEKTOVÉ SPOJENÍ NA TRASE KIEL-OSLO dočasně pozastaveno.
    Bohužel od 29. prosince 2021 musí být zrušeny jízdy s Color Magic. a s Color Fantasy pak od 10. ledna 2022. Do 9. ledna 2022 včetně je trasa Kiel-Oslo provozována pouze lodí Color Fantasy. Ta bude jezdit každý druhý den ve 14 hodin z Kielu. Od 10. do 19. ledna 2022 nebudou na trase Kiel-Oslo žádné odjezdy. Více info na stránkách společnosti http://www.colorline.de/service/information-coronavirus
    #337212
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    [/quote]

    JuraS. Po desáté dávce už budeš nesmrtelný :-))

    No ve 30 ti jsem si přál aby mě hryzl upír abych se mohl smát těm co mě srali že umírají a že já dál žiji….takže jestli to pomůže po očkovávání tak to chci hned..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 616. až 628. (celkem z 628)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...