Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 627 odpovědí. Do diskuze (147 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 2 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 628)
  • Autor
    Příspěvky
  • #333487
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Hanes K: pokud se vylodíte trajektem v oranžové nebo červené oblasti tak myslím, že neočkovaný bude muset do karantény i když bude mít test o.k. Je to debilita, protože i očkovaný může šířit covid, ale je to tak.

    #333488
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Akorát nevím. Víte někdo jak to je když ČR zčervená nebo zoranžoví jestli očkovaní můžou do Norska nebo v tomto případě ani očkovaní? A nečkovaní vůbec ne nebo s PCR testem z ČR a antigen testem co si udělají Noři na hranicích sami může?

    Jedeme až 17.9. a mám obavy, že do té doby zčervenáme nebo zoranžovíme.

    Děkuji za relevantní odpověď.

    #333489
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Čítaš to tu už rok a dobre vieš,že Nóri upravujú podmienky vstupu každých 14 dní. Halóó.Buď optimista a pripravuj sa na lov na mori.7.9. odchádzame na Soroyu a ani Lenin nám nemôže zabrániť odísť. Inak,prišiel som z Bakkanu a s covidpasom nebude problém,aj keby si mal besnotu,nedajbože kapafku.

    #333490
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Jakabo: jsem jedinej z party neočkovanej proto se ptám.

    #333491
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to SIM: fakt jim stačil PCR test a pustili vás a ani se nedělali ten svůj kontrolní antigen? Já jsem jediný s party neočkovaný proto se ptám. Jedeme až 17.9. tak i zjišťuji jak to bude v případě, že ČR zčervená nebo zoranžoví do té doby – očkování vs neočkovaní.

    #333492
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Máš dosť času,aby si sa dal zaočkovať jednodávkovou vakcínou. Možno od 15.9,budú mať vstup len zaočkovaní a to už  nestihneš.

    #333493
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to JAKABO: mám od doktora nedoporučeno se očkovat a ani nevím jestli bych se nechal i bez tohoto nedoporučení očkovat když jsou nyní studie, že po půl roce je ochrana na 17%.

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 9 měsíci uživatelem Vydra.
    #333517
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Tady na diskuzi jsem četl, že Norové akceptují očkování již týden po druhém očkování. Je to tak? Lze to někde dohledat?

    #333518
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ja ti poviem len toľko,že keby v našej partii bol jeden neočkovaný,len z dôvodu,že “jedna babka povedala” a mali by sme na hranici problémy,tak by som bol nasraný a to doslova kurevsky nasraný.A poviem ti,že by som uvažoval,takého človeka nechať na hranici “větru a dešti.”

     

    #333521
    bernatik
    Účastník
    (91 odpovědí)

    to vydra:

    Certifikát COVID-19 pre cudzincov cestujúcich do Nórska

     

    Budete môcť voľne cestovať do Nórska bez ohľadu na to, z ktorej krajiny cestujete, ak ste úplne očkovaní alebo ste mali COVID-19 počas predchádzajúcich šiestich mesiacov a môžete to zdokladovať prostredníctvom platného certifikátu COVID-19 (prepojeného s konkrétnym nariadením EÚ  systém).  Nebudete musieť vstúpiť do cestovnej karantény, nebudete si musieť robiť test vopred ani na hranici, ani nebudete musieť vyplniť registračný formulár.  Platí to pre certifikáty COVID-19 z krajín EÚ/EHP a Švajčiarska.

     

    V Nórsku ste považovaný za plne očkovaného, ​​keď ste dostali dve dávky a od poslednej dávky uplynul viac ako jeden týždeň.

     

    Anglicko nie je prepojené so systémom špecifickým pre EÚ pre certifikáty COVID-19.

    #333524
    otapa
    Účastník
    (305 odpovědí)

    začínám se v tom fakt ztrácet……

    Jasná otázka zní – potřebuje plně očkovaný člověk řekněme dva týdny po druhé dávce tedy vstupní registrační formulář na který byl odkaz myslím dvě stránky zpět a nebo nepotřebuje ???

    #333525
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to bernatik: A bude to tak i když ČR zoranžoví nebo zčervená? To je to co mě zajímá.

    #333526
    Frenky
    Účastník
    (91 odpovědí)

    Jakabo plný súhlas, ono to chce len trochu času kým slobodne mysliaci antivaxeri pochopia že môžu slobodne sedieť doma a skupina začipovaných oviec môže slobodne cestovať…

    #333527
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    Před hodinou úspěšný vstup do Norska. Dva dospělí, plně očkováni, já mám týden od druhé dávky, dvě děti do 12let s prodělaným covidem před necelými 6 měsíci. Na Německo Dánské hranici odstavení, kontrola pasů a covidpassu, vše ok, jedem dál. Trajekt Hirtshals-Bergen. Check-in kontrola covidpassu, dostali jsme dva papíry pro příjezdový covid test(proč, to netuším), někdo dostal rovnou žlutý papír Corona QR verified, který ve výsledku byl k ničemu. Na trajektu všude roušky, jídlo bez roušek, ale jinak se pravidla hodně dodržovala.

    Výjezd z trajektu, fronta cca 40minut, byli jsme u konce kolony… Kontrola covidpassu, stačila papírová verze PDF, ověření platnosti, kontrola klasického pasu a už jen přání hezké cesty.

    Takže, tak jak se píše u Norů na webu, pokud plná vakcinace nebo prodělaný covid, je to v klidu, bez testů, bez registrace, i když jedete trajektem z barevné země.

    Kontrolou prošli i plně očkovaní lidi z Belgie, Holandska, Polska, Francie.

    #333553
    bernatik
    Účastník
    (91 odpovědí)

    serte na to. kazdy ma nejaky nazor alebo najaky dovod.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 628)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...