Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 627 odpovědí. Do diskuze (147 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 628)
  • Autor
    Příspěvky
  • #332894
    sabro
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Ahoj, prave jsme prekrosili hranice na E6, kolona asi na 20 min, ale hranice jsme projeli v pohode, nikdo po nas nic nechtel, nechali nas projet bez jakekoli kontroly.

    #332906
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Prosím, ví někdo,zda příjezdový formulář je možné vyplnit pro několik lidí najednou, nebo musí mít každý svůj sólo ? Vyplňoval ho někdo ?

    #332929
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To LuHof: Cestou zpět nebyl přes Dánsko problém,nikdo ani nestavěl.  Směr do Norska by mohl být,jsou oranžový a Kodaň snad i červená.

    #332930
    martin_87
    Účastník
    (2 odpovědí)

    zdravím chtěl by se zeptat zda máte někdo zkušenosti s překročením hranic na covidpass po prodělání nemoci teď jsem něco zaslechl že to už Norům nestačí a očkování už nestihnu předem díky za info

    #332934
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To martin 87: švagr byl asi 3 měsíce po Covidu,záznam v Tečce byl zelený a brali ho jako nás očkovaný,bez problémů.

    #332935
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    zdravím chtěl by se zeptat zda máte někdo zkušenosti s překročením hranic na covidpass po prodělání nemoci teď jsem něco zaslechl že to už Norům nestačí a očkování už nestihnu předem díky za info

    Plně očkované osoby a osoby, které v posledních šesti měsících podstoupily COVID-19, jsou osvobozeny od vstupní karantény. Chráněné osoby, které dostaly první dávku vakcíny před třemi až patnácti týdny, a děti mladší 18 let musí vstoupit do vstupní karantény, ale mohou karanténu ukončit, pokud budou mít negativní test nejdříve tři dny po příjezdu.

     

    https://www.fhi.no/en/op/novel-coronavirus-facts-advice/facts-and-general-advice/entry-quarantine-travel-covid19/#map-of-nordic-region-europe-with-status-for-entry-quarantine

    #332938
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Ahoj,dokážete mi někdo predikovat,co se stane na hranicích při kontrole mého COVID pasu,kdyz moje “plne” očkování bude platné 8/8/2021 a ja budu norské hranice překračovat 7/8/2021??Budu taky muset do karantény???Díky moc Karlos

    #332939
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Ahoj,dokážete mi někdo predikovat,co se stane na hranicích při kontrole mého COVID pasu,kdyz moje “plne” očkování bude platné 8/8/2021 a ja budu norské hranice překračovat 7/8/2021??Budu taky muset do karantény???Díky moc Karlos

    Podle mě nebudeš mít QR kód zelený a tudíž tě budou brát jako neočkovaného a půjdeš na test. Je to ovšem pouze můj názor. Možná se pletu, ale myslím, že spíše ne.

     

    #332955
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Norové uznávají plné očkování již za týden po druhém očkování. Kamarádovi po 12 dnech  QR kód svítil červeně,ale celník ho pustil.

    #332964
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    Norové uznávají plné očkování již za týden po druhém očkování. Kamarádovi po 12 dnech QR kód svítil červeně,ale celník ho pustil.

    Přesně tak, Norové uznávají už týden po druhé vakcině. Na barvičky v aplikaci si moc nehrajou, to si může každej zfalšovat poměrně snadno. Důležité jsou údaje z QR kódů a jejich následné ověření a porovnání s jejich pravidly.

    #332996
    Eli
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahoj lidi, dneska jsem chtěla rušit trajekt a jet celou cestu autem, ale prý Norové od včera udělali výjimku pro nezletilé děti, když jedou v doprovodu plně očkovaných rodičů. Že se nemusí testovat ani nikde registrovat ani žádná karanténa. Víte o tom někdo něco?

    Jedeme trajektem v pátek z Dánska (oranžová) do Norska, abychom projeli i s 14-ti letým synem.

    Díky moc za Vaši radu a zkušenosti..

    #332997
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Dikes za info kluci,snad máte pravdu a projedeme bez obtíží:-) Jooo a když takhle všechno víte:-),dokážete mi prosim doporučit nejlepší cestu + hraniční prechod(Švédsko x Norsko) při cestě autem?My v “normalni” době jezdíme přes Německo,Dánsko,Švédsko…Diky moc za tipy

    #333023
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    To Eli:

    Pokud pojedete z Danska trajektem do Norska, tak skoncite v karantene. Dansko je oranzove a cervene, takze pro vas plati pravidla pro prijezd z techto zemi. Trajekt totiz plati jako hromadny dopravni prostredek a ten je zakazan pri tranzitu pouzivat.

    Takze radsi zmente sve cestovni plany.

    Co se tyce deti, podle me se pouze zmenil text, ale smysl zustava pri starem. Deti registrace a test na hranicich, karantena. Prijezdova karantena u deti nikoho moc nezajima.  Pokud jsou deti mladsi 12 let a test by byl u nich obtizny, nemusi ho vubec delat. Hodne take zalezi na tom, kdo je prave na hranicich. Zatimco Solny cekal s detmi na testovani v noci 4 hodiny, u jineho auta s detmi mavli rukou a jeli bez.

    http://www.regjeringen.no/no/tema/Koronasituasjonen/egenerklaringsskjema-for-personer-som-skal-i-innreisekarantene-og-bekreftelse-pa-egnet-oppholdssted-for-gjennomforing-av-karantene2/id2791503/

     

    #333025
    LuHof
    Účastník
    (22 odpovědí)

    To Janka: jedeme v pátek trajektem z Německa do dánska a poté z dánska do Švédska. Celým švédském a pak až do Norska. To je taky problém ten trajekt v Dánsku nebo ne? Děkuji za info

    #333077
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Z dnesni tiskove konference:

    Ctvrty stupen znovuotevreni se posouva zatim o 2 tydny. Presto jsou nektere zmeny od pristiho tydne, nektere se tykaji i trajektove dopravy a deti. vice zde:

    http://www.nrk.no/norge/her-er-korona-endringene-som-kommer-fra-neste-uke-1.15590111

    http://www.regjeringen.no/no/aktuelt/trinn-4-iverksettes-ikke-na/id2866643/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 628)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...