Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 135)
  • Autor
    Příspěvky
  • #261138
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Ber to zase tak, že to je vysíláno ráno. Lidi by nerozuměli  tomu slovu.

    Na druhou stranu  Pampeliška patří do skupiny rostlin . Kůň patří do živočichů.

    A multiplikátor do skupiny navijáků.

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ryb%C3%A1%C5%99sk%C3%BD_navij%C3%A1k

    Říkají na WIKI.

    Takže asi všichni máme pravdu.

     

    #261139
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Hele , já jsem to sice neviděl a ani se na to dívat nebudu , ale můžu Vás jednoduše a spravedlivě rozsoudit.

    Problém je jen jediný a to ten, že se díváte na NOVU.

    Proboha to nemáte žádné lepší zájmy ??

    Podívejte se třeba na fotky z Norska , nebo do udírny , pod pokličku Weberu….prostě kamkoli a vykašlete se na tyto stupidní stanice-:D

    Krásný pátek a vlastně už skoro víkend ….

    Ota

    #261142
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Jak píše otapa. Já se už na běžný TV stanice vůbec nekoukám. Dřív sem si filmy a seriály tahal z netu, ale teď co je u nás v ČR Netflix za 10€ na měsíc není co řešit. Přidávám se k názoru že TV stanicím, tak jak je známe dneska zvoní hrana (NovaVoyo a PrimaPlay nemají v konkurenci s Netflix/HBO GO žádnou šanci). Proč by měl někdo říkat v kolik se mám na co dívat a ještě u toho po 20 minutách konzumovat 8min reklmního balastu. Já si chci pustit film/seriál, když mám zrovna čas a ne kdy to někdo vysílá. Televizi už mám jen jako monitor pro Playstation, XBOX a multimediální centrum nVidia Shield TV.

    Kdo se může dívat v pracovní den na TV v osm hodin ráno? Snad jen důchodci a lidi na neschopence/mateřské/dovolené. 🙂

    Video jsem neviděl a koukat se na ně nebudu. Radši ten čas využiju pro střih videa o rigování ryb Atoka, co sem s bráchem natočil než odjel na Soroya, abych je vám sem mohl co nejřív dát. 😉

    Nevím jaký el. multiplikátor tam ukazují, ale třeba DAIWA Tanacom 500s je pro mě určitě multiplikátor a ne naviják, ale nemá smysl se o tom přít, protože to vidím stejně jako 007krivanek.

    Vodník mě tady dlouho chyběl, naštěstí je jen v náhledu a nemusím ho rozklikávat. A v tomto vláknu mě to nevadí, zde může být úplně všechno co není v rozporu s pravidly pro přispívání do diskuze.

    A otapa s tou udírnou nemáš vůbec špatnej nápad, tam už sem se dlouho nedíval. Jdu se domluvit s tátem co bysme tam mohli o víkendu dát. 🙂

    #261226
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Ahoj kluci ,televize je zabiják času,ale mám konkrétní dotaz tady na vlákně volný pokec,snad to není chyba  ale můj dotaz : mohu nabíjet baterku k multíku běžnou malou autonabíječkou(originál je něco jako nabíječka telefonu) Baterka má asi 10 Ah ./12 v. Nejsem v to odborník a nějak jsem se to ve škole neučil.Děkuji za dobré odpovědi .Díky

    #261229
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Jen pro zajimavost jsem udelala mini pruzkum.

    zeptala jsem se nekolika svych pratel, zda vi, co je to multiplikator.

    Odpovedi byly velmi zajimave, pres kalkulacku, neco s nasobenim, produkt k peci o vlasy az po nevim. Dokonce osoba, ktera se mnou rybarila a mela dokonce multik, nevedela, co to je.

    Pak jsem se jich zeptala, zda si dokazou predstavit elektricky navijak. To jim potize nedelalo.

    tolik k odbornym vyrazum pro sirokou verejnost. 🙂 🙂 🙂  Prurez byl od zeny v domacnosti, pres stredoskolsky vzdelane osoby az po duchodce.

    #261231
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    AHOJ KLUCÍ, MÁ NĚKDO ZKUŠENOSTI S EL. NAVIJÁKEM SMEKACÍM ? MĚL JSEM HO V  RUCE NA VELETRKU V NĚMECKU, JE ALE HROZNĚ DRAHÝ A VYRÁBÍ SE PRÝ NA ZAKÁZKU POUZE PRO POSTIŽENÉ RYBÁŘE. JE TO ALE BOMBA.

    #261233
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    TENTRO ZÁBĚR JE LEPŠÍ.

    #261234
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    NEPROŠEL- BYLO TO FUNKČNÍ VIDEO

    #261447
    Cyprián Hertel
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahojte bol by som rád keby mi niekto poradí z výberom prútu,navijáku,šňury a atď. Prišiel som do Norska za prácou ale ako som vyskúšal chytanie na mori hneď som si to zamiloval. Pozeral som zopár videi apodobne čital som ale aj tak nieje na radu od skúsených 🙂 Bol by som rád keby mi napísal správu a poradil. Ďakujem zatedy za výborné články a rady 🙂 .

    #261475
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau a kde si v Norsku?

    #261476
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    vo vseobecnosti by sa mal akumulator nabijat prudom max. do 1/10 kapacity. suvisi to s pravidelnostou ukladania krystalov v mriezke. v tvojom pripade by si mal nabijat prudom do 1A.

    #261481
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    TENTRO ZÁBĚR JE LEPŠÍ.

    NEPROŠEL- BYLO TO FUNKČNÍ VIDEO

    Na jakém serveru je video uploadované? Pokud jste chtěl nahrát video stejným způsobem jako fotku, tak to přirozeně nejde. Video je potřeba nahrát například na youtube.com a pak sem k nám vložit link.

    Napište název toho navijáku, pokusím o něm dohledat více info. Z té fotky to bohužel zjistit nejde.

    #261482
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Ahojte bol by som rád keby mi niekto poradí z výberom prútu,navijáku,šňury a atď. Prišiel som do Norska za prácou ale ako som vyskúšal chytanie na mori hneď som si to zamiloval. Pozeral som zopár videi apodobne čital som ale aj tak nieje na radu od skúsených :-) Bol by som rád keby mi napísal správu a poradil. Ďakujem zatedy za výborné články a rady :-) .

    Napiš nám, jak píše rybarik, v které části Norska chceš rybařit a jestli chceš radši vláčet, nebo pilkrovat.

    #261514
    Cyprián Hertel
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Práveže to tu nepoznám okolo trondheimu 300km max. No pilkrovat, na vláčenie mám už udicu. Ale moc ma neláka multiplikátor na pilkrovanie. Neviem možno keby to viem používať tak možno by som to aj bral. Ale nechám si poradiť budem objedávať z tohto eshopu čo tu je. Toto mám v košíku čo treba zmeniť ? 🙂

    #261519
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 135)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...