Nápověda Naše další projekty:

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Pravidla pro přispívání do diskuse

Toto téma obsahuje 0 odpovědí, má 1 diskutující a bylo naposledy aktualizováno uživatelem Duke Duke před 1 rokem, 5 měsíci.

Zobrazen 1 příspěvek (z celkových 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #145397
  Duke Duke 
  Správce
  (1186 odpovědí)
  byl(a) online před 2 dny

  Vaše názory příspěvky do diskuse na nejrůznější témata nás zajímají a chceme vám umožnit jejich svobodné publikování na našem serveru. Svobodně, ale neznamená nekontrolovaně, nebo bez postihu! I na našem webu proto platí určitá pravidla, na jejichž dodržování jako jeho provozovatel trváme. Abychom předešli zbytečným nedorozuměním, doporučujeme vám si tato pravidla a doporučení přečíst a řídit se jimi. V případě jejich porušení může být váš příspěvek smazán a vám může být dočasně, nebo i trvale zakázán přístup do diskuse.

  Relevantní odkazy na jiná místa na internetu nám samozřejmě nevadí. Dávejte ale pozor na odkazy na nelegální či škodlivý software, pornografii, rasistické materiály nebo na jakékoliv debaty související s těmito tématy. Stejně tak nedovolujeme do našich diskusí vkládat jakákoliv reklamní sdělení nebo podněty vědoucí k vlastnímu obohacení.

  1. Ještě před tím, než se zapojíte do diskuse, přečtěte pořádně příspěvky, na které reagujete. Zamyslete se nad jeho kontextem a snažte se pochopit názor pisatele. Největší část nedorozumění na internetu vzniká pouhým nepochopením mezi diskutujícími.

  2. Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového. Zjistěte si, jestli váš názor nebo připomínku nenapsal už někdo před vámi. A ověřte si, že váš příspěvek není motivován jen snahou o provokaci názorových oponentů.

  3. Příspěvky v diskusích samozřejmě nesmějí porušovat zákony ČR. Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo adminům našeho webu nemůžeme tolerovat.

  4. Držte se tématu jasně daného jeho názvem. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.

  5. Nespamujte! Tím, že svůj příspěvek zveřejníte několikrát po sobě nedosáhnete toho, že si jej všimne více lidí. Naopak, naši admini všechny jeho verze co nejrychleji smažou.

  6. Respektujte ostatní diskutující i všechny, kdo budou vaše příspěvky číst. Vyhněte se publikování textů, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci ostatních. Snažte se srozumitelně a rozumně vysvětlit svůj názor a respektovat fakt, že ostatní si mohou myslet něco jiného.

Zobrazen 1 příspěvek (z celkových 1)

Téma ‘Pravidla pro přispívání do diskuse’ bylo uazvřeno pro přidávání nových příspěvků.

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Pravidla pro přispívání do diskuse

Lokality

Bakkan Wahl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soroya

soroya

Seter Brygge

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havoya

havoya

Maledivy

8

Poslední fotogalerie

Soroya » Červen 2017

soroya_hasvik_june_2017

Soroya » Únor 2017

dav

Soroya » Červen 2016

soroya_fotogalerie_2016_19

Anketa

Kolik peněz investujete do Norska?

(237)
(153)
(159)

Nahrávání ... Nahrávání ...