Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 135)
  • Autor
    Příspěvky
  • #220968
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Mám dotaz, neví někdo, čemu říkají Němci Recker a Schleifchen?

    Ahoj, poslal jsem dotaz známému z Německa, taky rybáři. Jen aby byl dostatečně rychlý, než se vzbudí paní Janka :-)

    Tak odpověď máme.

    “Schleifchen” je evoluční vývojové stádium mezi plazy a ještěry. Tedy fáze kdy mají končetiny, ale ne úplně vyvinuté. Třeba jako slepýš.

    “schleifchen” jako sloveso se používá k popisu tichému chodu nebo pohybu. Například v souvislosti s plížícím se Indiánem.

    “Recker” prý neznamená v této podobě nic.

     

    Snad ti to pomůže 😉

    #221051
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Schleifchen je maslicka, ocko … zdrobnelina od slova Schleife

    Recker Krevety .. 🙂

    nema to byt recken? protahnout, prodlouzit, natahnout

    Nebylo by spatne, vedet souvislost. Napiste celou vetu.

     

    Ti slepysi a pod.  jsou Schleichen

    #221615
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Sime:Už su skoro nachystané–Podle těch flašek jsem myslel že ses už vrátil.

    #221616
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Jenom zkouška.Nejdříve jsem se nemohl přihlásit a poté nejdou odeslat zprávy.Tak se zkouším nějak zorientovat.Omlouvám se jenom zkouška.jestli se tato zpráva oběví,tak ji klidně smažte.Díky Harty

    #222468
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Včerejší pstruhové zahájení se moc povedlo

    #222498
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)
    #222611
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Paní Janko posílám větu

    Die Recker haben wir aus dem Rema Markt in Flekkefjord  1Kg 69 Nok. Fange die Platte besser mit Fetzen als mit Recker.

    To bude o krevetách.

    Waren eure einzeln mit Schleifchen verpackt?

     

     

     

    #222705
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Ty krevety jsme meli z obchodu REMA ve Flekkefjordu, kilo za 69 korun. Chytej ty platyze radeji na kousky ryb nez na krevety.

    Byly ty vase zabaleny kazda jednotlive s maslickou?  (narazka na vysokou cenu)

    P.S. Z mych zkusenosti – krevety jsou na platyze vynikajici navnada. Hned po pisecnych cervech 😉

    #223781
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Jezdím jednou ročně s manželkou do Norska. Jak řešíte malou stranu u něžného pohlaví? Já musím vždy na nějaký ostrov, prej z lodi jí to nejde. Ne vždy je v okolí, nějaké místo, kde se dá z lodi vystoupit na pevninu.

    #223787
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Asi bych doporučil tuto vychytávku.

    Myslím, že jsem to viděl na vlastní oči. Vše diskrétně. I v kombinéze by to šlo.

    Ženy na malou

     

    #223790
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    My jezdíme s několika ženami.Na lodi je oválný kýbl od primalexu, což je jistota pro všechna pohlaví a malé i velké strany.Po dobu činnosti se otočíme, kocháme přírodou, nehoupáme lodí a povzbuzujeme.

     

    #223791
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    My jezdíme s několika ženami.Na lodi je oválný kýbl od primalexu, což je jistota pro všechna pohlaví a malé i velké strany.Po dobu činnosti se otočíme, kocháme přírodou, nehoupáme lodí a povzbuzujeme.

    To mi něco připomnělo.

    Kdo neskáče, není Čech

     

    A nebo CZECHIA ?  Tento název se mi ani trochu nelíbí. Vždy jsme byli suveréní stát. Republika. Česká republika.  Ne Czechia.

    #223792
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Duke, a tady to je ten problém, o kterém jsem již 2 x psal. Lidi kliknou na daný odkaz a Vaše diskusní forum je v prd..i. Nastav tam na pevno, že se budou odkazy otevírat v nových oknech.

    #223835
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Duke, a tady to je ten problém, o kterém jsem již 2 x psal. Lidi kliknou na daný odkaz a Vaše diskusní forum je v prd..i. Nastav tam na pevno, že se budou odkazy otevírat v nových oknech.

    Tohle je problém docela běžný i na jiných serverech, naučil jsem se používat pravou myš a příkaz otevřít v novém okně. Pokud by to zde fungovalo budu jen rád :-).

     

    #246805
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Dobrá rada na pálení čarodějnic

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 135)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...