Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 135)
  • Autor
    Příspěvky
  • #253548
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Nedávno jsme byl na zkušenou zalítat. Jestli to někoho bere, jako simulátory, tak můžu jen a jen doporučit! Docela netradiční dárek k narozeninám atd.

    Víc informací na http://www.bradcockpit.com

    #253549
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Čas 3:37 je zajímavý :D:D:D:D

    #253554
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Tak vzlítnout prej dokáže každej, ale přistát to už je horší… 😀

    #253555
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Nějakej simulátor (PC) už jsem zkoušel a dopadl jsem napoprvé stejně, myslím že nejenom napoprvé. Je to určitě zajímavé a přemýšlím, že bych si to taky zkusil :-). Máš zajímavé koníčky/záliby.

    #253557
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Borec je z Brna, jestli to nemáš do Brna přes půl republiky, tak to určitě stojí za vy zkoušní.

    No koníčky… láká mě všechno okolo videoher atd.. A pokud se naskytne příležitost si vyzkoušet něco na lepším “hardwaru” než mám doma, tak neváhám. 😉

    #253569
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    To jsem koukal, že je to v Brně, tak až pojedu na Moravu navštívit mámu, tak mám důvod naplánovat cestu přes Brno.

    #261058
    sandokan
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Dostal se ke mě odkaz na záznám úterní Snídaně s Novou s tím, že se tam můžu dozvědět něco o Norsku. No po dvou asi pěti min. vstupech se mě nedaří přijít na to co pánové chtěli vlastně sdělit. Říct o prutu za šestnáct stovek, že je to střední třída, to je dobrej blábol, el. multíku říkaj naviják, čímž se u mě spadli na úroveň slečny moderátorky. Kdybych přemýšlel jestli poprvé pojedu na ryby do Norska, tak mě tahle reportáž zaručeně odradí, nebo bych věděl na koho neobracet. Myslím, že kdokoliv z doposivatelů z této diskuze by během 10 minut dokázal sdělit mnohem víc a přínosnějších informací, než co sme se dozvěděli z tohoto videa. Musím ale uznat, že vlasatý Vladímír se o nějakou osvětu aspoň snaží, ale když už se dostává k něčemu zajímavému, tak mu druhý Vladimír skočí do řeči a upoutá pozornost na sebe, aby nám sdělil, že 180cm nejsou 2m atd.

    Přeskočte na cca 38:40 a pak asi hodni a pět minut.

    http://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/video/9526-snidane-s-novou-22-6-2016/

    #261061
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Jako ano, řečeno to mohlo být lépe. Ale:

    Jsi v živém vysílání, kde není moc prostoru pro své vykládání, když ti do toho skáčou,

    Otázky, které ti kladou moderátoři po flámu a po ránu, nejsou ty , které by jsi chtěl slyšet,

    Atd, atd.

    Ba naopak, Vláďům fandím. Dělají to dobře.  Nikde reklama a ani vodník, jak  tu psali uživatelé s pomalým připojením k internetu.

    Jednou jsem se díval na ranní vysílání, kde probírali Brusle. Já   jsem při tomto vysílání zapomněl vypít kávu, protože jsem nevěřil svým očím. A o bruslích něco vím.  Od té doby na toto nekoukám.

    Tady je odkaz na brusle.

    0,35

    Brusle

    #261063
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    DAVIDE to jsme se zase zasmáli…..CO ?????

     

    Zdravím tě ty střední třído…….

    Nech to být. Na to se nedá nic napsat.

    #261065
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Wow… 🙂

    #261066
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Sandokane můžeš to zkusit, jen mi řekni kdy ať se na to kouknu, chci tě vidět naživo před kamerou. A co je tedy elektrika když ne navijak¿? Kolik je střední třída??

    #261074
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Míro nerozčiluj se, to chce klid…:-D

    Na to, že to kluci vysvětlovali někomu, koho to vlastně ale vůbec nezajímá, tak si myslim dobrý.

    Jediný co mi tam chybělo je, jak zlomila ten prut. To by mě vážně zajímalo 😀

    #261075
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    To já se nerozciluju. Já sem v klidu. 😀😁😀😁 Joo tak prasknout mohl ve vstupu, to je škoda to jo.

     

    007 reklama nesmela být

    #261084
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    To já se nerozciluju. Já sem v klidu. 😀😁😀😁 Joo tak prasknout mohl ve vstupu, to je škoda to jo. 007 reklama nesmela být

     

    Co by jsi se rozčiloval…jsi byl v televizi…

    Sranda musi byt…střevní třída a elektrika …no super…

    #261137
    sandokan
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Pro mira.sta:

    Nechceš mě doufám tvrdit, že napřed musím natočit vlastní film, abych mohl hodnotit jiný filmy jestli se mě líbí nebo ne, že? Prostě se mě to nelíbilo. Nemusím jít dát rozhovor na Primu, abych to mohl napsat. Uznávám, že ten kluk a asi Mašlíková nebo jak se jmenuje nebyli ti správní partneři do diskuze o rybaření v Norsku, ale i tak si myslím, že shopnej člověk by to zkoulel líp. Tečka.

    Multipklikátor vs. naviják… co google najde po zadaní daného hesla?

    Multiplikátor https://www.google.cz/search?q=multiplik%C3%A1tor&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi2isazhMDNAhUEORQKHQ-rAFMQ_AUICCgB&biw=1920&bih=916

    Naviják https://www.google.cz/search?q=multiplik%C3%A1tor&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjT5ean_b_NAhWBchQKHbLtAzsQ_AUICCgB&biw=1920&bih=916#tbm=isch&q=navij%C3%A1k+na+ryby

    OK, dá se říc že v obecné rovině je všechno naviják na co se něco navíjí, ale od člověka, který o sobě mluví jako o průvodci, bych čekal přesnější pojmenovávání věcí spjatých s rabařinou v Norsku.

    Každý si nastavuje svoje třídy podle příjmů. Já to mám u vybavení na rybolov v Norsku tak, že do 2500Kč je odpad a je jedno jestli je to vyrobný Číně, Japonsku nebo USA. Sou to prostě modely vytvořené s úmyslem mít co nejnižší cenovku a tím pádem šetřit na materiálech všude kde se dá. Střední třída je pro mě vybavení od 3000Kč do 5000Kč. A vybavení od 6000Kč a víc jsou už top kousky. Myšleno co se prutů týče. Každá kategorie to má jinak, že. Třeba el. multiplikátor do 10000Kč bude nejspíš BANAX a to je taky odpad. 🙂

    Taky si nepřeji aby se zde někdo rozčiloval, diskuze snad slouží k diskutování.

    Pokud mě produkce řekne, že reklama nesmí být, tak jim poskytnu fotky jakékoliv reklamy prosté jak to pak vypadá, když mám na mikině dva rozmazaný fleky a na čepici ještě jeden. 😀

    Špatná reklama, taky reklama.

     

    Pro sroubek282:

    Díkec za obrázek. Pokud to nevadí, tak sem si ho dal do profilu. 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 135)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...