Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 322 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Buky a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 323)
  • Autor
    Příspěvky
  • #313392
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Terko,krasná akce a děti si to určitě  užívali.  Plánujete už něco na příští rok?

    #313404
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Na to se tak krásně kouká. Moc pěkný fotky, děcka musela být moc a moc spokojená. Ti moji malí svišti tu koukají a hned,že příští rok už pojedou a chcou také!

     

    #313405
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Treska z prvního dne ,to se ještě nesoutěžilo.

     

    Ahoj Harty, konečně jsem se dostal k fotkám. Vidím, že jste si to tam parádně užili!

    #313407
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Dneska jsem si byl pro nove SPZky a neverili by jste co mi dali. Asi se nak proflaklo jak se nam darilo na Veiholmenu :-). jinak take velke podekovani Terce, Monce, Davidovi Hombremu a zvlast spravci a delegatu Otasovi za dobre tipy na lovna mista. Bez nej by jsme ty medaile neprivezli :-).. A samozrejme vsem ostatnim a nejmenovanym kteri se zucastnili a vytvorili pohodovou particku. Diky za ZOOMaky Petr a Peta

    #313917
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Moc děkujeme a milé zpětné vazby 🙂 je to motivující a já sama se moc těším na další ročník!!!

    Který bude 26.7. – 03.8.  2020!!!!

    #313927
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Koukám na předešlé reporty a zapomněla jsem jednu z nejhezčích chvil :)… Typickej dort pro našeho mořského vlka!

    (no dobře, nezapomněla – nemá to rád :D, ale…..)

    #313951
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Dobrý den Terko, měl bych dotaz:  jak staré děti k Vám do Veiholmenu jezdí. Příští rok bych s sebou chtěl vzít svého vnuka, kterému by bylo v době návštěvy Norska cca 8,5 roků. Je sice fyzicky zdatný, ale obávám se, jestli to na tak nízký věk dítěte není ještě brzy.  Děkuji Tomáš

    #313989
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Drobná mystifikace :D!!!

    VEIHOLMEN JUNIOR CUP 2020!!!! Bude v termínu 25.7.-1.8. :)))

    #313992
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Dobré ráno Tome, jsem ráda, že se k nám chcete přidat! Určitě si myslím, že věk vnuka je již vhodný na to se připojit. Loni jsme měli čtyři děti ve věku devíti let. Ovšem rozhodnutí je především na Vás, jelikož odpovědnost za děti se v rámci závodů nevztahuje na nás (proto pro rodiče/prarodiče s dětmi) a kluka budete mít na lodi vy. Pokud by jste měl nějaké dotazy k bližšímu infu, ráda odpovím buď v soukromé zprávě zde, nebo na emailové adrese t.suttnerova@seznam.cz

     

    Hezký den a třeba za rok 🙂

    #313996
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dobrý den Terko, měl bych dotaz: jak staré děti k Vám do Veiholmenu jezdí. Příští rok bych s sebou chtěl vzít svého vnuka, kterému by bylo v době návštěvy Norska cca 8,5 roků. Je sice fyzicky zdatný, ale obávám se, jestli to na tak nízký věk dítěte není ještě brzy. Děkuji Tomáš

    ber ho muj jezdi uz dlouho.

    #314062
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Dobrý den Terko, měl bych dotaz: jak staré děti k Vám do Veiholmenu jezdí. Příští rok bych s sebou chtěl vzít svého vnuka, kterému by bylo v době návštěvy Norska cca 8,5 roků. Je sice fyzicky zdatný, ale obávám se, jestli to na tak nízký věk dítěte není ještě brzy. Děkuji Tomáš

    .             Dcera byla letos poprvé a o ničem jiném nemluví. Je jí deset let.  Tak si to pořádně rozmysli , protože příští rok chce jet znovu.  S tím jsem moc nepočítal.

     

    #314091
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj. Příští rok mi určitě rezervujte dvě místa na Junior Cup. Vynechali jsme, ale to už by se nemělo opakovat 🙂

    #314524
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    :O Tady nesjou fotky štikozubců, což by byla věčná škoda 😀 😀 😀 které jinak najdete na facebookových stránkach Veiholmenu https://www.facebook.com/rybolovsmola.cz/ ale já se přizám, že jsem radši na RN a vzhledem k tomu, že fouká, tak vlákno ožívíme.

    Foto: fajn parta se kterou jsem se letos bohužel míjela jen cestou, ale Jirka Smolík mi zavolal info co a jak a pokud nám počasí dovolí (zatím je to bída s nouzí) tak zítra odpoledne s Pavlem vyrazíme.

    #314530
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Aktuálně máme 12-15 m/s a nepříjemný déšť… Včera se vítr na pár hodin utišil, ale i tak bylo moře nehezky rozhoupané. Chlapům se podařilo přivést pár štikozubců a hezkého mořského ďase 🙂 já jsem tu tentokrát v dámské jízdě i s malou holčičkou a tak jsme vyjely společně s Otou na makrely k ponorce. Byl to bezva čas a malá byla nadšená, především z jízdy 😀 mrkala na Otu ať jede zase!!!

     

    #314531
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Konečně zase nějaká positivní zpráva. Štikouni jsou nádherní. Kluci byli na Dolnoy a žádné štikouny nepochytali, vrátili se sklamaní, ale makrel měli dost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 323)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...