Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 322 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Buky a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 323)
  • Autor
    Příspěvky
  • #312851
    Hombre75
    Účastník
    (278 odpovědí)

    Sachle, až tě potkám v Norsku, dám ti pádlem po čuni. Moc se mi líbí, že vedou děti k úklidu oceánu. Jen tak dál Veiholmene!

    silné řeči..jen je tak splnit..kdo mě zná osobně ví, že se mnou není sranda, že vtipy neumím zato rozklepat strachem lidi okolo…nejsem typ boxéra ale spíš Ted Bundy…a proč bych měl jezdit někam na ryby kde budou po mě chtít uklízet bordel co jsem neudělal? I kdyby to mělo být sebevíc užitečné. Na světě je miliarda lidí bez práce, tak je zaměstněj uklízením bordelu…v Německu a Švédsku i Norsku je jich dohromady cca 5 mega…

    na hranicích směr Konsvinger ok

     

    Pane Sachlj… máme pro Vás vzkaz z Veiholmenu… 🙂

    Je mi vás líto….

    https://www.youtube.com/watch?v=W5-eOXTm74g&feature=youtu.be&fbclid=IwAR12YixtgHJsIvzoKzhEsZHLDibl0YN5Dvuip_WdLmXzm3kPm169ZnlZZNY

    #312852
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Tak vidím ze jako první jsem mu to napsal decentně  tvrďákovi ….

    a rozjela se z toho pěkná válka ….. to jsem nechtěl ….

    navrhuji – nechte ho být …. ať se v tom umlatí sám …

    ota

    #312853
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Myslim si, ze to byl dobry napad v tomto nechytacim pocasi vytahnout deti udelat neco pozitivniho. Alespon samy videly co za neporadek more vyplavi a snad si uvedomi, ze vyhazovat odpad tam kam nepatri je velka chyba. Jezdim do Norska jiz 25 let a toto bylo to nejmensi co jsme mohli za to jak nas obdarovava, mu malinko vratit. I kdyz jme nenasli ani jeden odpad na kterem by bylo nase jmeno..

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Hyse.
    #312872
    sejk
    Účastník
    (16 odpovědí)

    …nejsem typ boxéra ale spíš Ted Bundy…

    to jako že jsi nekrofil ?

    #312874
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Mám z vás všech na Veiholmenu radost. Děti jsou naše budoucnost a vše co jim předáme si ponesou s sebou. Sice ten Svět nespasíme ale i v maličkosti je krása. Prosmanum pangasoocasím zdar.

    #312878
    RKV
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Zdarec všichni,za 3 týdny odjíždím poprvé do Veihlomenu a rád bych věděl,jestli sebou musím mít pas nebo stačí občanka. Pas totiž nemám a nechat si ho udělat spěšně stojí asi 3000kč, což mi připadá zbytečný. Tedy pokud by stačila občanka. Můžete mi prosím poradit?

    #312879
    tom
    Účastník
    (170 odpovědí)

    Zdarec všichni,za 3 týdny odjíždím poprvé do Veihlomenu a rád bych věděl,jestli sebou musím mít pas nebo stačí občanka. Pas totiž nemám a nechat si ho udělat spěšně stojí asi 3000kč, což mi připadá zbytečný. Tedy pokud by stačila občanka. Můžete mi prosím poradit?

     

    Ahoj, na vycestování do Norska ti stačí OP.

    #312880
    Marin
    Účastník
    (51 odpovědí)

    Jako státní příslušník členské země EU nemusíte při překračování státních hranic v rámci schengenského prostoru předkládat ani cestovní pas, ani občanský průkaz. K překročení hranic mezi zeměmi schengenského prostoru cestovní doklad nepotřebujete, doporučuje se mít cestovní pas nebo občanský průkaz s sebou pro případ, že byste museli prokázat svou totožnost (např. na žádost policie, při nástupu do letadla apod.). Země schengenského prostoru mohou přijímat vlastní vnitrostátní opatření, která mohou občanům například ukládat povinnost mít u sebe doklad totožnosti nebo pas při pobytu v dané zemi. Řidičský průkaz, platební karty apod. nejsou považovány za platné cestovní doklady nebo průkazy totožnosti.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Marin.
    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Marin.
    #312883
    Marin
    Účastník
    (51 odpovědí)

    Norsko je v Schengenském prostoru a stačí občanský průkaz

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Marin.
    #312886
    RKV
    Účastník
    (2 odpovědí)

    OK, moc děkuji.

    #312887
    Rustara
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Davide, úžasná odpověď a všem účastníkům obrovská poklona. A asi je tím pádem klid, protože na to se ani snad reagovat (myslím negativně) nedá. Ostatní osobně začátkem září a všem do Veiholmenu pozdravy a přání, aby se aktuální akce vydařila a všichni (nejen děti) byli spokojeni. Ahoj Ruda

    #312888
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Jen doplním, že to co tady předvádíte je Váš pohled na demokracii v praxi. Za nesouhlasný názor, a tím může být diskuze na místním zastupitelstvu jestli se na volném pozemku udělá park a nebo parkoviště vy hned vytahujete pádla a házíte oponenta do vody. Místo aby jste mu argumenty vysvětlili proč Vás názor je lepší než ten jeho. Díky za video, to jste ale mohli rovnou napsat, že jste tam vyvezli celý dětský tábor. V tom případě souhlasím, než dav dětí hlídat aby si nehráli se sirkami a nebo na doktora je lepší jim dát vysbírat les od šišek s tím, že večer bude táborák. A když se z toho udělá soutěž tak je to snad (kromě těch co si raději zalezou do kouta s knížkou) bude i bavit.

    A dál už se k tomuto vyjadřovat nebudu. Já svoje děti už nikam nepovezu a jejich děti do Norska rozhodně tahat nebudu. A jak jsem kolegovi na lodi řekl, že jestli ten obal od tatranky hodí do vody tak ho za ním hodím já je jasné, že já bordel na moři nedělám.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem sachlj.
    #312926
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Dnes se vitr umoudril na 5m/s tak jsme vyjeli kousek dal od mariny a na ulovcich to bylo hned znat. Hlavne deti se vyradili a tatinkove delali servis. Pri dnesnim posmournem pocasi polaky zaujaly hlavne OL monster, black, ktery mi ovsem zahy dosel, neb jsem mel jen z minula asi 3 ks navliknuty na 28g jigu. Tak jsem sahnul po Mag II, Black sapphire a tu brali take velmi spolehlive. Dva polaky jsem vubec nezastavil a treti mi vjeĺ do chaluch kde jsem ho upalil. Takze zabava velmi dobra.. Nato jsme museli do pristavu, aby jsme stihli casovy limit a nebyli diskvalifikovani z  dnesniho zavodu. Pak se merilo a vazilo a v 20 00 bude vyhlaseni vitezu dne, tak jsme zvedavi jak to dopadne..

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Hyse.
    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Hyse.
    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Hyse.
    #312935
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Ahoj 🙂 konečně Vás zdravím z naší akce VEIHOLMEN JUNIOR CUP 2019

    Ač nám počasí nepřeje jako loni, máme o zábavu postaráno 🙂 dokonce natolik, že jsem se k počítači dostala až dnes, tedy v polovině.

    Letos závody obnáší osm týmů v počtu dvanácti dětí. Momentálně jsme se vrátili z druhého kola lovu. Ryby neberou tak, jak jsme zde zvyklí a záběry konkrétně polaků jsou více než opatrné. Ovšem i tak děti zdolávají co to jde a sama jsem zvědavá, kdo letos bude na stupínku vítězů! Opět jako loni nesmím zapomenout poděkovat naším štědrým sponzorům a to Pavlu Hodovi za DAIWA Team, zde přítomnému Petru Juránkovi za ZOOM, rybářským potřebám ZERP, David- Hombre a jeho NORSKÉ SUVENÝRY a v neposlední řadě Pavlu Vybochovi za AQUANTIC TEAM PLZEŇ, který se k nám letos připojil opravdu velkolepě. Z průběžných výsledků prozradím dosavadně největší úlovek což je polak 81 cm 5,06 Kg, kterého dnes zdolali ZOOMáci!

    V rámci doprovodného programu pořádáme hru “TROLÍ STEZKA” (vědomostní hry, tématické filmy v našem kině, šipkovaná, past na rodiče…….). Také již zmíněný a rodiči organizovaný úklid pobřeží. V tomto bodě chci poděkovat Pivovi za pilkry, které večer u vyhlášení výsledků rozdám.

    Musím jít hrát za schovku 😀 tak nám nezapomeňte fandit!!!

    #312938
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Začátek naší cesty 2.8. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 323)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...