Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 322 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Buky a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 323)
  • Autor
    Příspěvky
  • #312470
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj Martine,

    díky za krásný fotky a budu doufat, že se sejdeme ještě na podzim…

    #312485
    Jiri1964
    Účastník
    (14 odpovědí)

    10 .srpna nastup uz se nemuzu dockat jak je to polakama a makrelama

    #312543
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Nám už se to taky blíží , nástup 3 srpna. Informací  z Veiholmenu není  moc, ale nějak se sťím popereme.  Dnes proběhla příprava na suchu, tak uvidíme jak to bude na vodě. Jen aby to počasí vyšlo a holky nemuseli první den krmit kachny. No i to je zážitek.

    #312547
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj Harty, trošku tě namlsám. Včera jsem dostal fotečku od Bernyho z Veiholmenu… 97 cm to už je krásná rybka.

    #312548
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    No paráda 😃 a na co a kde to nenapsal?  Když už tam Berny je a nepodává  info. , tak doufám že zařídí počasí na příští týden 😎

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Harty.
    #312552
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Harty ty jsi nějak zvědavý, bylo to na moři:-) Nejdřív vzal tvoje pilkry  naházel je všechny do vody jako krmení a pak vzal můj pilkr  a než to dopadlo na hladinu tak po něm ten polak vyskočil.  Počasí máš zařízený úměrně k tvému věku, to znamená den na moři den na lůžku. Nezapomeň, že tam budeš mít také ženu  a je třeba se jí trošku věnovat když doma v Čr na ní nemáš čas a furt si hraješ s olovem.  Ahoj tvůj kamarád Piva:-)

    #312586
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Hele Pivíčko  jestli chceš vidět pořádnou rybu, tak pojeď s náma . Ono totiž my jedeme na ryby a ne na čudlíky😛. Máš ještě šanci ,Hombre tě může hodit do kufru- tam tebe nikdo nenajde🐟. Když tak řekneme ,že jsi nástraha .

    #312587
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Jo a já pořád říkám ,že tví pilkříky jsou nejlepší. Pravděpodobně ho tím  tvím pilkrem někde na mělčině umlátil😋

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Harty.
    #312597
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Drahý kamaráde Harty,  být v kufru pro mě není nic nového jelikož já mám v kufru najeto víc km než ty za volantem a mohu ti to jen doporučit.  Jinak jak znám Bernyho tak nahodil z postele k molu na těžko.

    #312657
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Tak za sedm hodin odjíždíme z domova směr Praha a pak směr Veiholmen . Snad máme všechno a nic nás nepřekvapí .

     

    #312671
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Tak jsme se nalozili do 3 aut a vyrazili smer Veiholmen. V parte mimo jine Harty, Slavo, Hombre, Terezka, Monika a spousta dětí..

    #312672
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Péťo přeji pohotovou cestu a ať se daří hlavně dětem…

    #312677
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Už se těším na zprávy a fotky z této parádní akce!

    #312681
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Cesta zatím v pohodě..

    #312683
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj, sleduji vás:-) jedete super parta ve které mám mnoho kamarádů. Pozdravuji ukecaného Hartyho:-) Slava,Terku, Davida a všechny ostatní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 323)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...