Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #280308
    Jarda Kovařík
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Čau,jde to tam i na zoomy?Máme nastup 16.5,tak abychom se připravily.

    #280317
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    A další fotky

    #280318
    kvakošek
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Pěkně jim tam dáváte za uši. Asi jsme vám tam něco nechali

    😉

    #280319
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Čau,jde to tam i na zoomy?Máme nastup 16.5,tak abychom se připravily.

    Ja myslinm ze urcite,pokud mas jiz zkusenost, ale s jistotou ti to potvrdi Hombre75

    #280321
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Čau,jde to tam i na zoomy?Máme nastup 16.5,tak abychom se připravily.

    Jde to i na zoomy .-) Tmavěmodrý a červený. A neboj… kdyby cokoli, tak jsme vybavený… 🙂

    #280344
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Konečně mohu něco napsat, nějak nám v Sokolově vypadává internet. Tak  za týden v tuto dobu budeme na cestě na Veiholmen. Uteklo to jako voda a snad už mám vše po hromadě. Teď už jenom aby vyšlo počasí. Ještě jsem chtěl reagovat v jiné diskuzi, ale abych nebyl za idiota,  tak jenom takto. 7.

    #280346
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Harty počasí je zajištěný:-)

    #280449
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Tak my už na cestě domu. Nakonec jsme dobře zachytili. Nechytli jsme žádného mnika nad metr, ani mé oblíbené a plánované polaky jsme si tolik neužili. Vyjeli jsme na ně jen jednou a to jsme se museli vrátit (ne kvůli počasí) a tak jsme jich chytli asi 15 velikosti okolo 70cm. Pěkně jsme si ale užili kelery kolem metru. Chytali jsme všechno na vlačák. Já proutek 100-180g se šňůrou na 18kg . Výpady a brutální řev navijáků, kdy si tyhle ryby brali i desítky metrů šňůry, jsme si opravdu vychutnávali. Všechny jsme vyprovokovali bílým, případně černým twistrem nebo gumou, s hlavou okolo 50g.

    Radost mi udělal můj první Stikozubec, 100cm, který nás nakonec oba kousl a nechtěl pustit. Holt chybama se člověk učí. Chycen při lovu mnika. A moje největší brosma 90cm, kterou na stejném místě chytl po hned po mě i Pepa. Vyvláčené metrové tresky obecné na 20 až 40 metrech a Pepa si tam chytl jednu 117cm. Fota z lodě přikládám. Pod vodou jsme testovali kameru water wolf a u piva to potom večer studovali. V mezičasech jsme jedli a na spánek už moc nezbylo. Ale s tím už tam člověk jede, ze z toho chce vyzdímat co nejvíc.

    #280493
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Dneska pecka.  Šli pěkně keleři a k tomu jsme přidali i brosmy a mníky. Dopoledne bylo super a dobrým větrem.

    #280542
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Dnešní ráno bylo i navzdory větru perfektní.  Hodně to houpalo, ale ryby braly.  Největší keller 107 cm.

    #280589
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Tak přemýšlím zda jí ve středu ráno nepřidám do kufru a nevezmu jí s sebou na Veiholmen:-)

    #280593
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Fischstar club Karlovy Vary  ……  Tak už jen 11 dní a jedeme na rybky……

    #280653
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Kraslice jedou!

    me se tam nějak nedaří vložit fotky.

    #280665
    Michal
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Dnes opět paradne kousaly😀😀

    #280686
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    OD PajaUl…..Fotky od borců z Veiholmenu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...