Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #281059
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Pár fotek ze včerejších lovů

    #281118
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Harty nenapínej už a naházej sem ty fotky  🙂 🙂 🙂

    #281123
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Počasí nam zatím moc nepralo,ale je co to jde tak se dari😊

    #281144
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Harty nenapínej už a naházej sem ty fotky :-) :-) :-)

    Ještě jsme pořádně nezachytali. Včera pár ryb , ale počasí špatný, celej den pršelo a tak jsme se jen trochu seznámili s vodou , ale zítra už to bude lepší. Nějak se nám se.e internet a tak nevím jak to bude s foto.

    #281190
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, zdravím Tě z AVEROY a přeji Ti lepší počasí a hóóóódně krásných polaků.

    Také doufám, že se příští rok zde setkáme na rybách a to společně s Pavlem(Jiginem) v říjnu. Byla by to pro mě velká pocta být s Vámi dvěma na jedné lodi a učit se od Vás.

    #281192
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Vencóóó…bojuj ať je na co koukat…

     

    #281203
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Včerejší večer byla super rybačka.Polaků plná bedna.Vše na pilkr od 50 do 70 metrů.

    #281263
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Bohužel jsme jediný komu nejde internet a v dohlednu asi nepůjde. Občas se to chytne, ale je tak slabej signál, že nejdou přeposílat fotky z mob, mezi sebou a při vkládání nebo psaní se přeruší sig. a je to v prčicích. Včera jsme si pěkně zařádili a nachytali ve dvou tři bedny polaků. Já včera nej. polak 95cm. -pěknej souboj. Jinak mám děravou botu do který teče jako pras.. Zachránil mě Berny a zapůjčil my gumáky-sice o tři čísla větší, ale sucho teplo paráda. Počasí tedy moc nepřeje, ale zase není nejhůře a na vodu se podíváme a to je to hlavní. Až se tady trochu s orientujeme, tak to bude jenom lepší.

    #281266
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Bohužel jsme jediný komu nejde internet a v dohlednu asi nepůjde. Občas se to chytne, ale je tak slabej signál, že nejdou přeposílat fotky z mob, mezi sebou a při vkládání nebo psaní se přeruší sig. a je to v prčicích. Včera jsme si pěkně zařádili a nachytali ve dvou tři bedny polaků. Já včera nej. polak 95cm. -pěknej souboj. Jinak mám děravou botu do který teče jako pras.. Zachránil mě Berny a zapůjčil my gumáky-sice o tři čísla větší, ale sucho teplo paráda. Počasí tedy moc nepřeje, ale zase není nejhůře a na vodu se podíváme a to je to hlavní. Až se tady trochu s orientujeme, tak to bude jenom lepší.

    Zdar jak sviňa.  No konečně nějaké info. Jedeme za týden tak už jsem pěkně nadrženej. Když i ty jsi chytil rybu tak to už opravdu asi musejí kousat. Kde a na co polaci jdou? Hloubky, mělčiny, pilkry, gumy? Ať se daří. Zdenek.

    #281267
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Domluvím se s Hartym a fotky pošle od nás 🙂 . S tím netem je to fakt divný, jsme vedle v pokoji a plný signál

    #281277
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Včera se mi na vláčku, mimo jiné, povedli dva halibutci, ten větší 86cm. Na 50g proutek už byl docela cítit..

     

    #281300
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Včera se mi na vláčku, mimo jiné, povedli dva halibutci, ten větší 86cm. Na 50g proutek už byl docela cítit..

    Prostě Vydra 🙂 🙂

     

    #281354
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Počkej dneska.. 🙂  akorát vyrážíme, přestává pršet a vítr parádní 3-4m/s

     

    #281367
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Počkej dneska.. :-) akorát vyrážíme, přestává pršet a vítr parádní 3-4m/s

    Stále čekám 🙂

     

    #281384
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Dnes krásný večer.Dost obecných,spoustu Poláků a dokonce i makrely.Kámoš Harty vytáhnul polaka 92 cm a k tomu staršího brášku 103 cm a pak že to nejde.Jde ale musí se to umět.Zítra dodáme fotky😊

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...