Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #281435
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    103cm. polak  Nejde odeslat foto.Asi nějakej problém v Čechách.No proostě pěkná čudla, ale dozvěděl jsem se nedávno tady na RN, že polaka chytí každej blbec.  Mimochodem  to je můj sedmej a to jezdím do Norska jednou max. dvakrát ročně.Jen tak pro orientaci až tady zase někdo bude ze mě dělat blbce!

    #281442
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Zkusím vložit fotku, chycen v noci v cca 30m na vláčeného pilkříka. Fakt krásná ryba, Hartymu ještě jednou veliká gratulace. Polaka přes metr jsme tu ještě neměli. Kdo umí, ten umí. Vzhledem k nočnímu přítmí není fotka moc kvalitní..

    #281446
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Harty jsi boreeeec a že metrovky nejsou😁😁Dnes odjíždime směr Hitra a v neděli začne první letošní polakování….

     

    #281447
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Zdendo nevím jak jinde, ale tady vozí krásný ryby dá se říci všichni.A polaci ,tak ty na mělčinách tady nejsou-zatím.Chytají tu i krásný kelery a obecný, někdo umí i halíky.Toho prubnu zítra. Ať se daří na Averoy a pozdrav všem ostatním.

    #281450
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Zdravím na Veiholmen!!! Harty gratuluji !!!! 103 to fakt není každý den,super,peknej  polak 🙂

    #281469
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdravím z Bakkanu :)  konecne jsem nasla chvilku kouknout na vsechny reporty- fouka :D… Krasne ulovky, super zazitky a to sushi trochu zavidim. Uz se na Veiholmen opet moc tesim!

     

    #281471
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Zdendo nevím jak jinde, ale tady vozí krásný ryby dá se říci všichni.A polaci ,tak ty na mělčinách tady nejsou-zatím.Chytají tu i krásný kelery a obecný, někdo umí i halíky.Toho prubnu zítra. Ať se daří na Averoy a pozdrav všem ostatním.

    Zdar, jak sviňa. Gratuluju.

    Když to srovnáš s těma jízdama od polaků na Averoy tak tenhle to vzal razantněji, nebo ne?

    Drž se,  budu pozdravovat.

    #281480
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Zdendo, normální záběr jako od šedesátky, ale potom to rozbalil a to byl pěknej tanec.To asi třikrát a pak jsem ho držel jenom na ohnutým prutu – naviják na max . Navíjet ale nešlo, prostě váha jako když táhneš vola.Nakonec jsem ho udolal a vynořil se asi dvacet metrů od lodi . Na moři jsem ho neměřil, ale odhadoval jsem ho kolem metru podle toho, že koukal ocas z bedny ven . Měření provedli až kluci v kempu-já neměl odvahu.Poté jen výkřik sedm a přípitek…….Pořídil jsem si novej naviják a prut a obstáli na výbornou.

    #281483
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Krasnej kousek Harty. Až mě mrzí ze jsme je tam s Pepou před měsícem nestihli. Škoda ze není fotka z lodi.

    #281536
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Fotka z lodě je , ale máme slabej sig. tak ji nemůžu vložit.Dnes super rybačka ,podařila se my jedna devadesátka polak a metrová treska. Na padesáti metrech brutální záběr , nekompromisní jízda a pochvíli prd a bylo to v pr….! Asi ponorka. Sám jsem nachytal bednu, až jsem se bál nahodit aby nebyl záběr .Záda ,ruce -totálně v háji.

    #281560
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Václave, koukám, že zase pěkně řádíš. Držím Ti palce a přeji hodně krásných ryb.

    #281581
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Kluci gratulace.  Letos to tam jede na plný pecky.  Tak chytejte a užívejte.

    #281592
    PajaP
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Venco tak máš pěkný lovy. Co jsi měl za šnůru na toho metrovýho polaka ?

    0,10nebo 0,12 ?  🙂

    #281596
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Pěkně Vendo 😉

    #281674
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Posílám pozdrav na Veiholmen. Ikdyž nám počasí moc nepřálo, tak to byl krásný týden. Harty držím ti palce k další metrovce  a třeba zas někdy:-) co ty na to?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...