Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 181 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 182)
  • Autor
    Příspěvky
  • #100074
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Pro info. Tak objednáno, zaplaceno u Stena line. Jo, a ten zpáteční bylo poslední místo pro tento typ auta.

    18.5. 22:45 Rostock-Trelleborg, 2x 4lůžková kajuta a 30.5. 22:45 Trelleborg-Rostock, 2x 4lůžková kajuta. Cena: 626,-EUR.

    Auto délka 5,68m a výška 2,33m.

    Od TT line to vyšlo ještě dráž.

    #100991
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Tak to jsem zase něco zaspal. Před měsícem Sassnitz – Trelleborg tam i zpět 140 Euro(stále času dost) a nyní je cena na 210 Eur

    #100993
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Piva napsal:

    Tak to jsem zase něco zaspal. Před měsícem Sassnitz – Trelleborg tam i zpět 140 Euro(stále času dost) a nyní je cena na 210 Eur

    A bude asi hůř… dle vyjádření Steny se cena lístků bude pravděpodobně šplhat nahoru, neboť pozrušovali některá spojení a o zbývající jízdy bude vyšší zájem…

    #100995
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Na termín 12.6. a späť 24. 6. 2015 Rostock – Trelleborg 3 osoby s kajutou 302 €. Na termín 27.7. – 6.8. 2015 zaplatená cena 323 €. Auto Opel Vivaro.

    #100996
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    To MifakM nevis ktere rusili,mam zaplaceno 28.8.2015 odjezd Trelleborg Sassnitz 23,30hod a nikde uz to nemuzu v radu najit.Volal jsem do Periscope kde jsem to objednal a oni nic o zruseni nevi.

    #100998
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 treska008

    Tak bohužel to nemohu sloužit, tak podrobně jsem to nestudoval.

    #100999
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    To Treska 008

    trvejte na tom, at vam Periskop vasi jizdu overi primo u spolecnosti.

    Pripadne se sam podivejte na stranky Stena line a pomoci rezervacniho cisla si vasi rezervai overte.

    Podle me bylo toto spojeni zruseno.

    Teoreticky by mel ten, kdo jizdu objednaval, dostat informaci a pokud jste tam nechaval vase mobilni cislo a mail, mel byste tuto informaci dostat i vy.

    #101004
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 treska008

    Souhlasím s Jankou. Určitě bombardovat s dotazem a nenechat se odbýt u toho, kde jsi objednával. To spojení opravdu v nabídce již není (je pouze spojení v 8:15) a nepředpokládám, že by kvůli tobě jeli extra jízdu.

    #101007
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Tak teď se dívám na Stena Line a vidím, že některá spojení už jsou i vyprodaná a cena stoupá a stoupá…:-(:-(:-(

    To co jsem kupoval před cca 14 dny je už o cca 2000 Kč dražší

    #101008
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Jak uz jsem psala drive, u Stena Line mi rekli, ze zatim jizdni rad zustava jako je ted uvedeno na strankach a pozdeji se uvidi, zda budou nejake linky pridany nebo ne.

    Mate dve moznosti, bud budete cekat a pak na posledni chvili menit a nebo se pripravite uz predem.

    Pokud se nemylim, platil jste za zajisteni trajektu nejaky poplatek, tak at se taky o vas koukaji u Periscope postarat!

    #101042
    PajaP
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Dnes přes internetové stránky Stena Line zaplacen trajekt Frederikshavn-Oslo a zpět za 302EUR( byla k mání ještě levnější varianta 252 EUR). V ceně auto os.kombi+2os+kajuta

    Časová návaznost na místo rybolovu a zpět super. Na trajektu odpočinek 9 hodin.

    #101052
    jencll
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Také jsem pro jistou už dnes rezervoval tento trajekt do Osla za 416 EUR. V ceně auto, vlek , 4 osoby a kajuta tam i zpět.Jelikož jsem takto přímo objednával poprvé, mám jeden hloupý dotaz. K nalodění mi stačí potvrzení o rezervaci, které mi poslala Stena Line? V pravém horním rohu je číslo rezervace a jakýsi čárový kód.

    #101054
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Vytlač si potvrdenie a pri vstupe do prístavu ho predlož a oni ti vydajú lístok a lístok na kabínu.Budeš to potrebovať aj pri ceste späť.

    #101059
    jencll
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Díky za info, tak to vypadá celkem jednoduše. Horší je přežít těch 7 měsíců do odjezdu.

    #101090
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    jencll napsal:

    Také jsem pro jistou už dnes rezervoval tento trajekt do Osla za 416 EUR. V ceně auto, vlek , 4 osoby a kajuta tam i zpět.Jelikož jsem takto přímo objednával poprvé, mám jeden hloupý dotaz. K nalodění mi stačí potvrzení o rezervaci, které mi poslala Stena Line? V pravém horním rohu je číslo rezervace a jakýsi čárový kód.

    Stejný lístek ale s VW T 5 byl v říjnu za 292. Carovy kod ti na kase sejme a vytiskne lodní lístky zároveň slouží jako klíč ke kajute. Z té vás vyhodí cca 2,5 hod před Oslem:-x

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 182)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...