Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 181 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 8 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 182)
  • Autor
    Příspěvky
  • #78570
    vaga01
    Člen
    (17 odpovědí)

    my sme objednávali minulý týždeň Rostock-Trelleborg za 55, späť trelleborg-sassnitz za 35.. peugeot partner teepee + 3 osoby v máji/květnu:-)

    #78575
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    vaga01 napsal:

    my sme objednávali minulý týždeň Rostock-Trelleborg za 55, späť trelleborg-sassnitz za 35.. peugeot partner teepee + 3 osoby v máji/květnu

    Jj . Ta cena sedí, ale noční je dražší. Po zkušenostech z loňska už trajekt jedině dopředu protože je to jistota ceny. A opravdu ten rozdíl může být i 100eur .

    #81063
    Miloš
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Zdravím,

    taky jsme objednali trajekt u Stenaline a vyjde nás cesta tam i zpět na 66 ÉČEK.Zaplatil jsem hned a rezervaci mám již v mailu.Loni jsme to takhle taky dělali a ušetřili jsme taky.Jo a jedeme až přelom srpna a září.

    #81102
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Objednávka trajektu Rostok-Gedsr a Helsinbork-Helsingork přes p. Vágnerovou se společností Scandlines na srpen naprosto bez problémů.

    Také jsme jednou přijeli o trajekt dřív a vzali nás bez nějakých problémů.Už abychom byli na lodi.

    #81738
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    to kvlada: na kolik vás trajekt vyšel? Letos chceme udělat změnu trasy a uvažujeme o tomto spojení.Taky jedem srpen 😀

    #81765
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Netušíte, aké sú vekové hranice pasažierov na trajektoch v Norsku?

    Ako je to s deťmi a ako so seniormi.

    Na stránkach fjord1.no som ton zatiaľ nenašiel.

    #81782
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Trajekt Rostok-Gedser+Helsingor-Helsinbork a zpáteční 415 EUR,

    11 630 Kč

    Na cestě tam spíme v Hamaru-šest lidí 7 000 Kč se snídaní.

    Žádný luxus,ale slušné.

    Kvlada

    #81788
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    kvlada napsal:

    Trajekt Rostok-Gedser+Helsingor-Helsinbork a zpáteční 415 EUR,

    11 630 Kč

    Na cestě tam spíme v Hamaru-šest lidí 7 000 Kč se snídaní.

    Žádný luxus,ale slušné.

    Kvlada

    Není to trochu drahé? :-?:-?:-?:-?:-?

    #81790
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Já tedy jen vzhledem k tomu, za kolik se dá koupit kupříkladu Rostock – Trelleborg nebo Sasnitz – Trelleborg. Trasa Rostock – Gedser + H+H nic neušetří, ani čas, ani kilometry. :-):-)

    #81800
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    kvlada napsal:

    Trajekt Rostok-Gedser+Helsingor-Helsinbork a zpáteční 415 EUR,

    11 630 Kč

    Na cestě tam spíme v Hamaru-šest lidí 7 000 Kč se snídaní.

    Žádný luxus,ale slušné.

    Kvlada

    Není to trochu drahé?

    Tak to je teda sakra drahé. Když si vezmu cestu Sassnitz-Treleborg že se dá pořídit za 66eur jedním směrem. Za takové peníze bych to nikdy nekoupil :-D:-D.

    #81819
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Ještě jsem zapoměl,že táhneme za Trafikem nákladní přívěs a cena je za šest lidí,zdá se Vám to drahé?(415 EUR – tam i nazpátek)

    #81821
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    No jó, ale o vleku jsi původně nemluvil. A ceny za vlek fakt neznám. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #81822
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Jezdíme v květnu stejnou trasu taky v šesti lidech Vianem s vlekem a platíme přibližně stejně bez objednaní,ale letos to chceme taky zkusit objednat přes p.Vágnerovou.

    #81823
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Tak to je teda sakra drahé. Když si vezmu cestu Sassnitz-Treleborg že se dá pořídit za 66eur jedním směrem. Za takové peníze bych to nikdy nekoupil .

    Da se poridit za 299 SEK jednim smerem, tzn. 33 EUR. 🙂 Uz jsem to tak kupoval. Za 66 mas zpatecni, kdyz to dobre trefis…

    #81826
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Vloni jsem nazpátek nezabukoval a trajekt byl plný,zdržení 2 hod,vím že to není moc,ale po 20 hodinové cestě je to nemilé

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 182)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...