Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 181 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 9 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 182)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36014
    Mirek Příhonský
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Aktuálně dnes Rostock-Trelleborg auto VW Multivan +4 = 123,-E bez zabukování předem, nafta 1.47lt

    #77626
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Zdarec lidi, máte někdo zkušenosti s trajektem Tallin (Estonsko)–> Helsinki? Na srpen 2014 mi to ukazuje nejnižší cenu 290 EUR (8 lidí, transit). Na to, že trajekt jede jen 2,5hod se mi to zdá jako strašná pálka. To už to můžem vzít přes Rusko 😀

    Pro porovnání trajekt Turku-Stockholm ta stejná grupa, přes celou noc i s 2 kajutama 350 EUR.

    #78214
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Sezona nam pomalu zacina a mnozi se opet dotazy na trajekty. Chtela jsem jen pripomenout, ze byly zalozeny nové webové stránky trajektové spolecnosti Stena line v češtině.

    Stena line cesky

    Další zajímavosti se dočtete také na

    Blog Stena line

    #78230
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    kaqpa napsal: Zdarec lidi, máte někdo zkušenosti s trajektem Tallin (Estonsko)–> Helsinki? Na srpen 2014 mi to ukazuje nejnižší cenu 290 EUR (8 lidí, transit). Na to, že trajekt jede jen 2,5hod se mi to zdá jako strašná pálka. To už to můžem vzít přes Rusko

    Jeli jsme to, ale konkrétnosti již nevím. Jeli jsme jen jednosměrnou do Helsinek. Od “manažera” vím, že to bylo hodně drahé, ikdyž cesta trvá 2 hoďky.Dražší než Rostok-Treleborg.Odjezd lodě byl kolem 9.h ráno. Spali jsem v hotelu kousek od přístavu. Jinak Tallin je nádherné starobylé město a vyplatí se jeho prohlídka(na centrum stačí 4h).

    #78231
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdravím.

    Objednávali jsme si tento týden trajek od STENA LINE na nových webových stránkách.Trasa Rostock – Trelleborg.Moc to zatím nefunguje.Nešlo zabukovat lístky na srpen.Kontaktovali jsme je telefonicky a byly docela překvapeni že jim to zatím moc nefunuje.Komunikace byla pouze anglicky nebo německy.Česky s námi nechtěl nikdo mluvit.Máte již někdo nějaké zkušenosti objednávky na nových stránkách od STENA LINE.

    Tak doufám že se polepší.

    Díky za info.

    #78235
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    To kodl 1

    Taky mě to nešlo,zkoušel jsem to několikrát , tak jsem šel na jejich oficiální stránky – verzi v angličtině a musel jsem se tam přihlásit, pak už to jde.

    Myslím si , že to zbytečně komplikují.

    #78249
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    kodl1 napsal:

    Zdravím.

    Objednávali jsme si tento týden trajek od STENA LINE na nových webových stránkách.Trasa Rostock – Trelleborg.Moc to zatím nefunguje.Nešlo zabukovat lístky na srpen.Kontaktovali jsme je telefonicky a byly docela překvapeni že jim to zatím moc nefunuje.Komunikace byla pouze anglicky nebo německy.Česky s námi nechtěl nikdo mluvit.Máte již někdo nějaké zkušenosti objednávky na nových stránkách od STENA LINE.

    Tak doufám že se polepší.

    Díky za info.

    my jsme si objednávali minulý týden na českých stránkách Steny trjekt Sassnitz-Trelleborg a zpět na srpen zcela bez problémů za příjemných 66€, takže u nás spokojenost

    #78482
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    kodl1 napsal:

    Zdravím.

    Objednávali jsme si tento týden trajek od STENA LINE na nových webových stránkách.Trasa Rostock – Trelleborg.Moc to zatím nefunguje.Nešlo zabukovat lístky na srpen.Kontaktovali jsme je telefonicky a byly docela překvapeni že jim to zatím moc nefunuje.Komunikace byla pouze anglicky nebo německy.Česky s námi nechtěl nikdo mluvit.Máte již někdo nějaké zkušenosti objednávky na nových stránkách od STENA LINE.

    Tak doufám že se polepší.

    Díky za info.

    Zdravím, dnes jsme se pokoušeli objednat tu samou trasu Rostock – Trelleborg na červen, ale marně. Pokud to už někdo objednával (tuto trasu – auto 6m/výška 2,4m), povedlo se mu to? Díky za zprávu.

    #78500
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj,

    já jsem objednával Rostock-Trelleborg na září, ale jde to jen na německých stránkách http://www.stenaline.de . Dokonce jsem to koupil i včetně kajuty a cesty zpět.Je to na osobák, ale myslím že ani s dodávkou nebude problém. Ty co jsou v češtině jsou nějaký seknutý a píše to že chybí data.

    Rostock-Trelleborg 22:45 za 75 EUR , kajuta pro 4 za 89 EUR

    Cesta zpět Trelleborg-Sassnitz za 33 EUR 🙂

    #78503
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Na problem s trasou Rostock Trelleborg na ceskych strankach byla Stena lina upozornena v prisla mi zprava, ze se tomu budou co nejdrive venovat. Tak uvidime …

    To Holzby

    Pokud jedete dodavkou a mate jizdenku na osobni auto, pripravte se na to, ze budete pravdepodobne doplacet rozdil v cene.

    #78505
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Já si objednávám trajekty přes tuto agenturu. Lze to buď e-mailem nebo telefonicky. Paní Vágnerová je velice ochotná. Odpadá vyhledávání trajektových spojů, udělá Vám cenovou kalkulaci atd.

    Připojuji kontakt:

    Michaela VAGNEROVÁ

    Ile de Beauté Voyages s.r.o.

    Olomoucká 14

    618 00 BRNO

    IČO 26947056

    DIČ CZ26947056

    tel. + 420 5 412 158 93

    fax + 420 5 412 470 77

    e-mail: info@korsika.cz

    http://www.korsika.cz

    http://www.trajekt.cz

    pracovní doba (les heures de travail):

    pondělí – čtvrtek (du lundi au jeudi): 08:30 – 15:30 hod.

    pátek (vendredi): 08:30 – 15:00 hod.

    #78526
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    Díky všem za zprávu.

    #78530
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    janka napsal:

    Na problem s trasou Rostock Trelleborg na ceskych strankach byla Stena lina upozornena v prisla mi zprava, ze se tomu budou co nejdrive venovat. Tak uvidime …

    To Holzby

    Pokud jedete dodavkou a mate jizdenku na osobni auto, pripravte se na to, ze budete pravdepodobne doplacet rozdil v cene.

    Neboj, jedeme osobákem. Bylo to myšleno tak, že asi ani objednávka dodávky přes .DE, nebude problém.

    #78558
    Piva
    Účastník
    (798 odpovědí)

    Nevíte proč už nejezdí trajekt Sassnitz-Treleborg kolem 22.00 ? jeli jsme v ten čas loni a bylo to pro nás nejleší. Termín 1. května

    #78563
    Jan králík
    Člen
    (49 odpovědí)

    Také objednávám už několik let u této agentury,vždy bez problému za celkem dobré ceny.Jezdime do Norska asi 17let.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 182)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...