Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 52 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Luhor a poslední změna proběhla před 4 hodinami, 25 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 46. až 53. (celkem z 53)
  • Autor
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Povoleny limit 18kg se vleze do jedne bedny, name to odzkousene z letosniho kvetna.

Luhor
    Účastník
    (23 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

Nepropadej panice. Od zítřka bude líp a pak super počasí. Jeď na začátek šelfu souřadnice jsem dával já i Mára 45. A tam na 50 až 60m pilkry 120 gr. U ostrovů 6 až 20m gumy lepší větší nebo Zoomy a hlavy cca 30 gr. Dopadne to dobře. Kluci v minulém turnusu měli bednu za 2 dny. Ale pamatuj, jak jsem Ti říkal, že poprvé je to boj.

sachlj
    Účastník
    (371 odpovědí)
    byl(a) online před 5 hodiny

Díky za rady. V pohode. Panika ještě nenastala. Ještě jsou de fakto na to 2,5 dne.

Fanthill
    Účastník
    (14 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Dvě bedny úlovků, ne filet a na loď a ne na osobu. 🙂

Na šelfu je to o poznání lepší, ale stejně maximální i průměrná velikost úlovků je prostě slabší.

Loni tady byly metrovky na filetárně pravidelně letos snad jen jedna, o polacích a kelerech platí to samé 80cm je aktuálně pěkná ryba a z celé výpravy jsou tu tak dvě denně.

Osobně si myslím, že za to může počasí vítr se tu točí za den o 360 stupňů, loni bylo počasí stabilnější.

Jak říká Jiří poslední dva dny mají být celkem ok, tak třeba..

• Odpověď byla upravena před 2 dny, 12 hodinami uživatelem Fanthill.
    sachlj
    Účastník
    (371 odpovědí)

Já to myslel tak, že do nedávna to byly dvě bedny filet na osobu. To by se teď nenachytalo ani zázrakem. Proste teď počasí a ryby vítězi. Ale wo tom to je. To je život. Tak to má být. Tak je to správně.

jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

To jste asi jezdil někam jinam na ryby a ne do Norska .

sachlj
    Účastník
    (371 odpovědí)

Konečně. Včera 30 km na šelf a 8 hodin houpání na 1-2 metrovych vlnách. Ale konečně větší ryby. Poslední. Už se balime.

Luhor
    Účastník
    (23 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

Tak alespoň konec dobrý. Sešlo se několik negativních faktorů. Špatné počasí, neznalost lokality a hlavně přehnané očekávání. Na Svellingenu se dá zachytat dobře, ale ryby skutečně nejsou všude, což již víš taky. My jedeme 10.8. a už se těšíme.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 46. až 53. (celkem z 53)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Duben 2021

Maledivy » Únor 2021

Dyrsfjord » Září 2020

Anketa

Těšíte se stále na rybolov v zahraničí?