Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 67 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel faustak a poslední změna proběhla před 1 rokem a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 68)
  • Autor
    Příspěvky
  • #341754
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Povoleny limit 18kg se vleze do jedne bedny, name to odzkousene z letosniho kvetna.

    #341755
    Luhor
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Nepropadej panice. Od zítřka bude líp a pak super počasí. Jeď na začátek šelfu souřadnice jsem dával já i Mára 45. A tam na 50 až 60m pilkry 120 gr. U ostrovů 6 až 20m gumy lepší větší nebo Zoomy a hlavy cca 30 gr. Dopadne to dobře. Kluci v minulém turnusu měli bednu za 2 dny. Ale pamatuj, jak jsem Ti říkal, že poprvé je to boj.

    #341756
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Díky za rady. V pohode. Panika ještě nenastala. Ještě jsou de fakto na to 2,5 dne.

    #341793
    Fanthill
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Dvě bedny úlovků, ne filet a na loď a ne na osobu. 🙂

     

    Na šelfu je to o poznání lepší, ale stejně maximální i průměrná velikost úlovků je prostě slabší.

    Loni tady byly metrovky na filetárně pravidelně letos snad jen jedna, o polacích a kelerech platí to samé 80cm je aktuálně pěkná ryba a z celé výpravy jsou tu tak dvě denně.

    Osobně si myslím, že za to může počasí vítr se tu točí za den o 360 stupňů, loni bylo počasí stabilnější.

    Jak říká Jiří poslední dva dny mají být celkem ok, tak třeba..

     

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Fanthill.
    #341795
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Já to myslel tak, že do nedávna to byly dvě bedny filet na osobu. To by se teď nenachytalo ani zázrakem. Proste teď počasí a ryby vítězi. Ale wo tom to je. To je život. Tak to má být. Tak je to správně.

    #341855
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    To jste asi jezdil někam jinam na ryby a ne do Norska .

    #341903
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Konečně. Včera 30 km na šelf a 8 hodin houpání na 1-2 metrovych vlnách. Ale konečně větší ryby. Poslední. Už se balime.

    #341904
    Luhor
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Tak alespoň konec dobrý. Sešlo se několik negativních faktorů. Špatné počasí, neznalost lokality a hlavně přehnané očekávání. Na Svellingenu se dá zachytat dobře, ale ryby skutečně nejsou všude, což již víš taky. My jedeme 10.8. a už se těšíme.

     

    #342026
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Pri popojizdeni kolo hned po prebrani lodi. Chtel nas kousnout i v bedne 🙂

    Jinak zatim nam pocasi preje. Dnes prsi ale i presto bylo more jak hladina lipna (vcetne ranni mlhy)

    Nevozime zadne velke ulovky. Ryby je treba hledat. Prvni den nachytali nektere lode u selfu. My druhy den takove stesti nemeli.

    Lode maji velke nadrze a benzin stoji 580NOK za 20L.

    To je zatim vse.

     

    Cpt. Out

    #342029
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    To máš štěstí, že jen 580. Já dal delegátovi 600NOk, on si napsal, že mi dluží 10NOK a ještě mi je nevrátil. Ale co, mladej kluk, on mu někdo nebo něco ještě hubu nabije.

    #342030
    raduz
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Sajch, mám dojem že jsi si spletl nějak to to fórum, s nějakým fórem z Bohnic. Možná bude lepší když už sem přestaneš posílat ty Tvoje výlevy. Sorry, ale jsou to samé hovadiny.

    Petrův Zdar!

    Ps: jestli ti to něco říká.

    #342049
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    raduz zachovej klid -D

    pro vysvětlení si přečti #342046 a

    a budou Ti některé věci jasnější.

    #342054
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Jen jsem hodnotil jak se k nám choval delegát před pár dny. Ne před roky a ne jinde, ale tam a teď. Pro mě je důležitější vědět jaké to tam je a ne fotky ryb co už někdo snědl a ty tam už nechytím.

    #342200
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Dneska to slo. Halik 94cm a Dorška 92cm. Je tu krasne pocasi.

    #342264
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Jen info pro vsechny. Nejvyhodnejsi je sebou vzit na benzin vice noru, kupovat za ostatni meny je mene vyhodne.

    Prikladam ceny at se muzete pripravit.

     

    Cena za litr benzinu je:

    3,5 Euro

    87 Czk

    29 Noku

     

    Nehodnotim, nekritizuju jen podavam info at vite 😉

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 9 měsíci uživatelem faustak.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 68)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...