Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba návaců – vyplatí se to?

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel otapa a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #342017
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Nakoupil jsem řadu doplňků na návazce na moře. Malé chobotničky (svítící) různé korálky, háčky. Ale vyplatí se to vůbec? Děláte si doma někdo návazce? Například jak děláte ty “papriky”? A znovu, vyplatí se to?

    #342018
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Já to na peníze nepřepočítávam. Spíše to dělám z toho důvodu, že si to uvazu z materiálu, kterému věřím, pomocí uzlů, kterým věřím a ve variantách, které nám vyhovují. A když už ten materiál člověk má, není problém na místě navázat přesně to, co je zapotřebí.

    #342045
    Raddek
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Pane vojáku, kupte si spousty papriček navázaných, těch levnějších. A pak při rozmotávání na to jistě přijdete, jak je navázat :-))

    #342046
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Pane vojáku, kupte si spousty papriček navázaných, těch levnějších. A pak při rozmotávání na to jistě přijdete, jak je navázat :-))

    nejsem voják a to už dlouho, taky jsem byl IT, taky dělník ve škodovce, taky ekonomický náměstek a to víckrát.

    #342048
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    a jéééé a je to tady Thumbs Up Emoticon

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba návaců – vyplatí se to?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...