Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 67 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel faustak a poslední změna proběhla před 1 rokem a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 68)
  • Autor
    Příspěvky
  • #332061
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Není to brzo. Zájezd mám zaplacený na rok 2020 ale korona a letos korona a tak se přesunulo na příští rok na červen. Problém je v tom, že moji kolegové co tam měli jet se mnou, co  jsem s nimi v Norsku v roku 2019 byl tak na 99% nepojedou protože věk 80 let a k tomu letos korona a už to není zdravotně dobré. Mě tolik není, sotva 50+. Tak už tady rok dopředu avizuji že hledám dvojici na loď, nekuřáky, nechlastající a co tam nejdou s teleskopickým prutem 4,2 metrů. a taky ne ty co přepočítávají cenu zájezdu na maso.  Prostě pohodáře, raději filozofa než někoho kdo nemá názor ani na aktuální počasí. Ne někoho kdo ti odpoví na otázku “kolik je hodin?” odpovědí: “v pondělí!” Když se to nepovede touto cestou tak to nechám osudu a cestovce jak to zamíchá. Mám kompletní výbavu což zahrnuje i elektrického multíka daiwa 750 a prut k němu. Rád bych tedy (a místa tam jsou) na písečné lavice a zkusit vytáhnout halíka. Taky bych rád u lodi viděl delfína a klidně mu vyhážu plnou bednu tresek jen když se nechá pohladit. Tak asi tak. Ozvěte se mi někdo. Díky. Jo a jsem z Prahy. Ale geny Moravák.

    #332133
    Fanthill
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Ahoj. Není to zrovna odpověď, kterou jsi snad již dostal, ale my vyražíme 3.7. !
    tak do tohoto vlákna budu dávat nějaké příspěvky z místa.

     

    PS: jedu na tuhle lokalitu prvně, tak budu rád za dobře míněné rady ohledně zajímavých míst v okolí. My si rádi vyzkoušíme více více druhu ryb a mlátit pilkrem 1km od mola není náš styl..

    #332134
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Taky tam mám jet poprvé. Cestovka mi letos nabídla abych s nimi jel přes léto nebo na podzim. Ale zaprvé mi to nabídli v doběš kdy jsem ještě nebyl očkovaný, Norsko bylo zavřené a kolegové právě bojovali s kovidem. tak jsem to raději přesunul na příští rok. Letos mi právě v tomto období do toho ještě spadla změna zaměstnání a není dobré po měsíci si brát 14 denní dovolenou. Takže raději pořádně, v klidu příští rok.

    #332135
    Fanthill
    Účastník
    (16 odpovědí)

    To sem ale matla, nevšiml jsem si že se jedná o příští rok, tak založím nové vlákno..

    V jakém termínu vlastně pojedeš, to bude zájemcům chybět..

    #333303
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Takže dnes potvrzeno. Děkuji tímto za ochotu cestovní kanceláři SN Tour. Termín: 15.06. – 27.06.2022.

    Rozpadla parta : jeden ve věku 75+ po prodělaném kovidu to už neudejchá a druhý (vzhledem k omezeným kilům masa) dá přednost jedné výpravě se synem na Soroyu pro maso a druhou výpravu v létě s manželkou do středního Norska. Tak buď se najde někdo s kým tam vyrazíme dopředu se domluvení a nebo to nechám na cestovce.

    #340121
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Včera vyrazil turnus na Svellingen, tak přeju, ať se daří a doufám, že to tu trochu ožije.

    #340187
    benny
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Ahoj.Včera jsme se vrátili ze Swellingenu,bylo to parádní,jak parta,tak chytání..Chtěl bych poděkovat řidičům za perfektní cestu a Honzovi N.,jak se o nás postaral👏👏👏,samozřejmě manželům Novákovým👍👍Díky a snad za rok.Beneš T.

    #340211
    georges
    Účastník
    (102 odpovědí)

    Ahoj rybáři. Máme tři volná místa na super lokalitu  OSTROV FRØYA – SVELLINGEN 2022  v termínu 06.06. – 18.06. 2022, nástup v Praze, doprava BUS, přeprava úlovků zajištěna, Všechny podstatné informace naleznete na odkazu. Sleva 2000,- Kč z ceny cestovky. Jsme pohodový kluci od Českých Budějovic ve věku 45 – 60 let. Budete mít svou vlastní loď ( tři rybáři v jedné lodi).  Pro další informace pište na mail:  georgerybar@seznam.cz

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem georges.
    #340213
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Díky za info z výpravy i fotky. Nám zbývá do odjezdu 31 dní.

    #340243
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Ahoj.Včera jsme se vrátili ze Swellingenu,bylo to parádní,jak parta,tak chytání..Chtěl bych poděkovat řidičům za perfektní cestu a Honzovi N.,jak se o nás postaral👏👏👏,samozřejmě manželům Novákovým👍👍Díky a snad za rok.Beneš T.

     

    Otázka. Jak dlouho dopředu jste obdrželi od cestovky propozice k zájezdu? Stále čekáme. Např. odkud vyjíždět, jaké a kolik zavazadel můžeme vzít do autobusu, jak je to s pojištěním a další drobné informace co ale jsou důležité.  Jak dlouho dopředu? Dnes to máme za 29 dní.

    #340343
    benny
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Ahoj.Propozice jsme dostali cca 10 dní před odjezdem.Je tam všechno co je potřeba.Pojištění osobní jsme si zařizovali sami a pojištění lodí nám zařídila p.Nováková.Jezdíme s touto cestovkou už dlouho a vždy vše v pohodě.Ať se daří😉

    #340355
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Díky za info…

    #340479
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Kluci podejte nám vědět jak se vám daří, nějakou fotku, jak to ve Swellingenu bere atd.  My co jedeme později jsme za každou zprávu vděčný. Předem díky

    #340482
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    pokud se mi podaří tohle zprostředkovat pomocí foťáku a mobilu pak ano, rád pošlu nějaké aktuální informace a fotky. Aktuálně do odjezdu 23 dní.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem sachlj.
    #341004
    Fanthill
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Ahoj.

    Dají se i letos koupit filety uzeného lososa?

    Za kolik NOKů?

    🙂

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 68)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...