Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 67 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel faustak a poslední změna proběhla před 1 rokem a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 68)
  • Autor
    Příspěvky
  • #341148
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Máro, diky za krásné fotky. Když se letos opět nedostanu na sever, tak to pro mě bylo pohlazení na duši.

    #341171
    Milos 1227
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Díky  za super  fotky a reporty. Konečně  se to tu rozjíždí.

    My jedeme 10.8. a už  se nemůžeme  dočkat.

     

    #341173
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Máro díky za pěkný report a fotky. O to víc se nemůžu dočkat 😀

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem faustak.
    #341224
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Předminulý víkend rodinná oslava. Manželka celý minulý víkend prokýchala a smrkala o život. Jedna část rodiny s dětmi leží v horečkách v posteli. Tak očekávám co ve čtvrtek dostanu abych “v pohodě” mohl příští středu na 2 dny v autobusu na Svellingen. Grrrrrr. Rvu do sebe vitamíny o život.

    #341423
    Dandois
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj chlapáci,v záři se po roce znovu budeme vracet do Svellingenu , kde jsme byli minulý rok poprvé.V mnoha diskuzích čtu že nejlepší rybolov je na severu cca 20-25km od základny na tzv. ,,šelfu” , do teď se mi nepodařilo najít co nebo kde ten ,,šelf” je. Prozradí mi popř.dá mi někdo GPS souřadnice kde na ten ,,šelf” zajet? Moc díky.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dandois.
    #341435
    Milan Čechovský
    Účastník
    (146 odpovědí)

    Podívej se na námořní mapu a najdi linii, kde to začne padat do hloubky 200,300 i 400m tam začíná self.

    #341438
    Milan Čechovský
    Účastník
    (146 odpovědí)

    Tady zhruba linie, narychlo v apce.

    #341439
    Milan Čechovský
    Účastník
    (146 odpovědí)

    Tady zhruba linie, narychlo v apce.

    #341453
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Zdravím. Zabaleno. Krabice před zavřením, bude přelepená na 3x šedou páskou patex tak doufám, že to cestu přežije. Jídlo z lednice bude na cestu v termo cestovní tašce, ta modrá co je na druhé fotce. Rybářskou výbavu jsem přehodnotil a ubral ale nechal v původních obalech, přeci jen ta kvalita plastu je jiná. Kufr na oblečení a taška na plovoucí oblek. A standardní roura s pruty.

    #341472
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Sachlj: No konečně, těším se na reporty a hlavně fotky 👍👍👍

    #341475
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Chlapy jak je to s makrelama? už se dá něco chytit?

    #341565
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Druhy den. Vcera poznávání vody a tak jen 3 ryby do mrazáku. Jinak spousta malých keleru. Dnes 10-17 tak zůstaneme na suchu.

    #341596
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    tak jak pokračujete? počasí už lepší? Nějaké zajímavé úlovky?

    #341696
    Fanthill
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Ahoj.

    Zatím je to horší než loni.

    Počasí – nás na moře nepustí další den a půl, celkem tedy tři dny v přístavu. Vítr se tu točí neustále vlnky z několika stran současně a opakovat druhý drift stejně jako první je zázrak.

    Ryby – snad jen je tu víc ulovených halíků, ale to bude asi absencí větších polaků na mělčinách a obecňaček v hloubce. Prostě chytáme jinak a jinde.

    Pokud se odjede na sever k hranici mělčin (20-35km) tak je situace trochu lepší, ale v tom počasí to není relax..

     

    Makrely -se tu pokud vím vytáhly jen dvě…

    #341729
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Jo a já dodám, ze dnes je to čemu se říká “čerti se žení”. Za mě je to tu spis o melcinach a polacich a malých cca 7 Cm dlouhých oranžových kopytech. A já mám zouzele s ocasky. Já spis spoléhal na 30 m hloubky a kelery. A na větší hloubky obecňačky. Ale zato mám 3 žraloky z toho 2 na lodi. A to byl můj sen. To se v Chorvatsku na dovolené jen tak nestane. Jen nechápu já k tady za 10 dni nachytat 2 bedny. Leda zázrakem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 68)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...