Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #325845
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Vložte někdo ten souhlas od Dinturu. Ať vidíme jak to vypada. Děkuji. Honzak 🐟🎣🇨🇿🇳🇴🇸🇰

    #325846
    LuHof
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Je to potvrzení o pobytu. Je to stejné jako faktura. Ještě mám i mail od majitele že budeme trávit karanténu u něj. P

    #325870
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    4 Honzak, nám Dintur žádné potvrzení nedal. Napsali jsme Norovi majiteli a ten nám poslal mail s přesnou adresou a na hranicích to máme ukázat, že tam budeme trávit karanténu.

    #325874
    Endy
    Účastník
    (7 odpovědí)

    Nam dintour napsal z mame pockat ze se situace muze zmenit. 10dni pred odjezdem nam napsali mail zr nam to rusi a at v zadnem pripade necestujeme do Norska a poslali nam voucher

    #325875
    bernatik
    Účastník
    (91 odpovědí)

    prave prekrocene hranice z norska do svedska pri mo i rane. ziadne kontroly z ani do norska.

    #325885
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    Dnes na Halsu  přijela parta kluků, na hranici se pouze celníci zeptali kam jedou a ukázat pasy přes zavřené okénko a tradá  do Norska

    #325886
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Bude mi stacit obcanka? Nebudou chtit za teto situace pas?

    #325887
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    kluci měli pas, OP asi nebude problém

    #325897
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Nas na Norskych hraniciach nik nekontroloval, prvy den a hned toto. Kelery musime brat len nad 70 cm, dnes uz zvysujeme na 80, inac by.sme kvotu zajtra naplnili. Sem tam sa stane ze na nahod bez zaberu ale vacsinou ak ryba odpadne tak hned skoci ina. Po prvom dni sme sa ledva doplazili vecer do posteli. Pozdravuju Duhan, Jozko a Mino zo Snillfjordu kde je aktualne 5 ryb partii (kemp takmer prazdny).

    #325898
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    bože, to se tak hezky čte, škoda že tam jedu jen na skok, vůbec se to nevyplatí, ale strašně se mi tam chce, tak asi pojedu sám, leda že by se našel stejný blázen, jako jsem já

    #325902
    Krbec
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Já bych jel, alu muj Norek se bojí a nemám tedy kam…

    #325904
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    My mame odjazd 11.9. Ale Roan nepríjma.

    Neviete o niečom, kde majú sólo ubytovanie a rybárov z ČR vezmú?

    #326057
    Lum
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Stipko: my výpravu od 10.9. (pobyt  12.-19.9.) do osamocen0ho domu rušíme. Můžu se Ti zeptat. Pošli kontakt na mail lblblb@volny.cz a kolik Vás má být, pošlu Ti víc informací.

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 8 měsíci uživatelem Lum.
    #326066
    Jirka
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Ahoj chlapy mám dotaz jak je to s karantenou když budu pobývat 14 dni před odjezdem v Německu čím se to prokazuje stačí mi potvrzeni od zaměstnavatele nebo musím zajít na nějaký DDR úřad dik za info

    #326067
    duro 107
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Nas na Norskych hraniciach nik nekontroloval, prvy den a hned toto. Kelery musime brat len nad 70 cm, dnes uz zvysujeme na 80, inac by.sme kvotu zajtra naplnili. Sem tam sa stane ze na nahod bez zaberu ale vacsinou ak ryba odpadne tak hned skoci ina. Po prvom dni sme sa ledva doplazili vecer do posteli. Pozdravuju Duhan, Jozko a Mino zo Snillfjordu kde je aktualne 5 ryb partii (kemp takmer prazdny).

    Zdravím Vás.Snillfjord nám tohto roku po rokoch zakázali.Prajem veľa pekných zážitkov a pekných úlovkov.Ryby sú blízko alebo chodíte až k barandovu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...