Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #326351
    revirnik
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Zdravím všechny kolegy. Rozpadla se nám parta,hledám jedno volné místo do Norska v termínu září-říjen.Výbavu mám.

    tel:724523687        18.9.2020 odjíždím do Norska.Děkuji za nabídky. Revírník

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem revirnik.
    #326355
    jak
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Včera jsme se vrátili z Norska. Na hranicích úplná pohoda, na dotaz kam jedeme, jsem ukázal papír od Nora, kde budeme travit karanténu. Dál jsem měl připravené pravidla karantény v angličtině, že víme vo co go, v autě samozřejmě roušky a desinfekci na ruce. Když to viděl celník, mávl ať jedeme dál, ani se nás neptal na alkohol. Byli jsme v neregistrovaném kempu s možností vývozu jen 10kg filé na osobu, pobyt byl 11dní. Tak prázdné silnice a trajekty jsem ještě neviděl. Ryb všude mraky, všem doporučuji to nevzdat, pokud vám majitel nenapíše, že vás tam nechce. Ani po cestě zpět se nás nikdo na celnici na nic neptal, jakoby Corona nebyla.

    Zdravím, chlapi co jedete do Norska, nebo se vracíte, pište prosím kudy a jak jste jeli/jedete, trajekt + přechod,  ať máme my, co se teprve chystáme, ověřené info z první ruky. Teď jsem např. četl, že v Dánsku nechtěli partu pustit na trajekt i když měli potvrzení o ubytování v karanténě. Moc se mi to nezdá, ale dnes je možné všechno. Díky

    #326356
    Cibs
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Ahojte všetci. Ak k dobre chápem, karanténu môžem tráviť na baráku, kde bývam, ak majiteľ dovolí. Ale ako je to s cestou na barák, ktorý je na ostrove a musím ísť trajektom už v Norsku –  s pobrežia na ostrov.. Môžem vstúpiť na trajekt ? …alebo nie.?

    #326357
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Dle podmínek karantény by tě na trajekt pustit neměli, takže je to risk.

    #326378
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    Ahojte všetci. Ak k dobre chápem, karanténu môžem tráviť na baráku, kde bývam, ak majiteľ dovolí. Ale ako je to s cestou na barák, ktorý je na ostrove a musím ísť trajektom už v Norsku – s pobrežia na ostrov.. Môžem vstúpiť na trajekt ? …alebo nie.?

    <span style=”color: #ffffff; font-family: ‘Open Sans’, sans-serif; font-size: 14px; background-color: #3b94d9;”>ano muzes,jeli jsme jednim do molde a druhym na otroyu cesta z5 to same.bez problemu nevylezas z auta jen si vyfoti spz.tot vse</span>

    #326379
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    Včera jsme se vrátili z Norska. Na hranicích úplná pohoda, na dotaz kam jedeme, jsem ukázal papír od Nora, kde budeme travit karanténu. Dál jsem měl připravené pravidla karantény v angličtině, že víme vo co go, v autě samozřejmě roušky a desinfekci na ruce. Když to viděl celník, mávl ať jedeme dál, ani se nás neptal na alkohol. Byli jsme v neregistrovaném kempu s možností vývozu jen 10kg filé na osobu, pobyt byl 11dní. Tak prázdné silnice a trajekty jsem ještě neviděl. Ryb všude mraky, všem doporučuji to nevzdat, pokud vám majitel nenapíše, že vás tam nechce. Ani po cestě zpět se nás nikdo na celnici na nic neptal, jakoby Corona nebyla.

    Zdravím, chlapi co jedete do Norska, nebo se vracíte, pište prosím kudy a jak jste jeli/jedete, trajekt + přechod, ať máme my, co se teprve chystáme, ověřené info z první ruky. Teď jsem např. četl, že v Dánsku nechtěli partu pustit na trajekt i když měli potvrzení o ubytování v karanténě. Moc se mi to nezdá, ale dnes je možné všechno. Díky

    never vsemu vim ze nekolik part jelo dansko norsko minuly a tento tyden uplne bez problemu jak tam tak z5.my se dnes vraceli ale suchou cestou pres dansko na oresundu kontrola pasu a stastnou cestu.na svedsko norskych svinesund ani noha.cestou tam smer halden take bez jedine kontroly.rybacku jsme si uzili a dnes v klidu dojeli domu.

    #326388
    Miroslav
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Zdravím, v patek jsme jeli na trajekt do Fredrikshavnu, na Dansko Nemecke hranici nás dali stranou, proběhla jen kontrola pasu a dotaz kam míříme, pak poprali dobrou cestu. U trajektu je nezajímalo vůbec nic, jen nás poučili,  že na lodi musí byť roušky. Při vylodění v Oslu byla hned policejní kontrola. Na dotaz kam jedeme stačilo ukázat voucher a dále jsme byli poučeni o pravidlech karantény.  Kontrola zabrala cca 10 min..

    #326389
    Adraj
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Dnes ráno jsme dorazili na Harbak, na hranicích zkontrolovali voucher a ověřili telefonicky, zda vše souhlasí, na cestě úplně prázdno, pokud jedete vnitrostátním

    trajektem, tak pokud nevystoupíte z auta, není problém. Nebojte se toho, jde to.

    #326400
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Díky za info, 11 září míříme také na Harbak  tak ať je vše v pohodě

    #326405
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Ahoj, na Harbaku vám majitel potvrdí, že u něj můžete ztrávit karanténu?

    #326406
    mateslada
    Účastník
    (3 odpovědí)

    ahoj Adraj prosim ozvy se na tel. 775446888 Lada

    #326428
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Toto mně před chvílí poslal náš Norek, ke kterému máme na přelomu září, říjen jet.

    #326441
    black
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Zdravíme z Norského ráje,  hranice v pohodě,  kontrola dokladů,  voucheru a poučení o karantene. Počasí nádherné,  ryby berou, kdo můžete jet, určitě to zkuste.

    #326444
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Black: měli jste voucher na 10 a více dnů nebo na týden?

    #326475
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    S potvrzením rezervace na týden pobytu, tě na hranicích otočí zpět. Karanténa je minimálně 10dní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...