Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #262122
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Já, Karolína , Olda a Jirka jsme v pořádku doma. Cestou zpět nás trochu potrápily kolony, protože začínaly prázdniny a tak se cesta, která bežně trvá 41-46h, protáhla až na 51h. Na Soroya zůstal Vilda, kterému se neskutečně daří.

    #262129
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Dnes jsme se celý den věnovali lovu potočáků.

    . ZDAREC MICHALE, nádherní potočáci. Společně s krásnou rybářskou tvoří skvělou kompozici. Příští červen jedeme s Doršákem na Soroy tak snad se nám taky podaří takový kousek.

    #262132
    starkos
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Ahoj Michale,prosimte na to jezero jak jezdite lodi na pstruhy,da se tam dostat autem? Dekuju

    #262133
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    konečne funguje net, sedíme na chate a zvažujeme čo dnes robiť

    #262134
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    konečne funguje net, sedíme na chate a zvažujeme čo dnes robiť

    Jak ti závidím, že jsi ještě tam! Nic nezvažuj a běž na ryby.

    #262136
    Kubo
    Účastník
    (100 odpovědí)

    počasie nám robí problémy – potrebovali by sme poradiť kam na halibuty a aký spôsob lovu zvoliť

    chceme sa trosku tomu venovať, chceli by sme chytiť akehokolvek len aby bol chytený aj malého nemáme velke ciele prosím ak vieš o nejakom top zaručenom mieste tak daj vediet a aj aky sposob lovu zvolit.

    Dik

    #262172
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Hodně halibutů jsem nachytali směrem k zubu, před písečnou pláží 20-40m. Zkus to tam.

    #262173
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Berou hlavně v takové velikosti, tento ze včera.

    #262216
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Teď jsem dostal fotky zajímavého úlovku okouníka 74cm, 6,6 kg uloveného před Hasvikem.

    #262250
    starkos
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Sime krasne ryby.Prosimte dostaneme se autem na to jezero jak jste tam vyfoceni s tvou krasnou rybarkou s potocakama na Soroy? Dekuju

    #262251
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Ty ryby jsou ze dvou jezer. Jednou jsme nachytali pod vodopádem směrem na Donesfjord a podruhé je to přístupné jen z vody ve třetím fjordu. Tady pozor na příliv/odliv, ať nepoškodíte loď, nebo ať Vám neuplave. Nejlépe nechat někoho, aby hlídal loď a pak se vytřídat.

    #262306
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Včera dost pofukovalo, tak jsme jeli vyzkoušet pstruhy. Podařilo se dostat 2 menší kousky, ale ta příroda a pobyt u jezera byl super. Dnes už lepší počasí a tresky začaly konečně kousat. Největší obecné dnes 122, 116, 115. Jednoznačně nej nástrahou Roybait 250 g Keler, šlo po něm úplně vše včetně kočky, lenga a lumba. Už jen ten halík nám chybí, ale od zítra se jim zkusíme trochu pověnovat.

    P.S.: Láďo, děkujeme za super tipy !!

    #262307
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Ivoši, krásný ryby. Jen tak Dál!

    #262362
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Už jen ten halík nám chybí, ale od zítra se jim zkusíme trochu pověnovat. P.S.: Láďo, děkujeme za super tipy !

     

     

    Ahoj Ivoši, není vubec zač, za těch 10 minut jsem Vám moc nepomohl. Povedla se uz treska 100+ a nebo se kolega trapi na gauci 😂😂😂

    #262389
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Pořád čekáááá 😀 Včera 96 cm. Ty 3 největší jsem dostal já na roybait, ten fungoval fakt super. Dnes jeden menší halík a 2 větší bohužel spadly při zdolávání. Zítra má být pěkně, tak snad bude zase o čem psát.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...