Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 563)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83394
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Dik. Aj s pazitkou. Nevidno ju, ale je tam 😀

    #83395
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Já jí tam vidím. V pravé části uprostřed!!

    #83396
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Jeste e sem po obede :-D:-D:-D

    #83398
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    No já bohužel ne. :-?:-?:-?

    #83399
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Já jí tam vidím. V pravé části uprostřed!!

    😀

    Vidíš – a to mám dvojo očí a nevidel som

    #83404
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    igorko napsal:

    fašírky robíme skoro presne ako Ty, len miesto vlašských orechov tam dávame bravčový bôčik. No a nesmie tam chýbať cesnak. Raz to skúsim aj z orechami.

    #83405
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    to Igorko:

    Ještě recept, jak takhle zjara nachytat tolik ryb. Letos jsme to už párkrát zkoušeli na stojaté i tekoucí vodě a asi spaly zimním spánkem. 😕 Zlaté Norsko, kde jsou vděčné za kus železa 🙂

    #83423
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    jirka66 napsal:

    to Igorko:

    Ještě recept, jak takhle zjara nachytat tolik ryb. Letos jsme to už párkrát zkoušeli na stojaté i tekoucí vodě a asi spaly zimním spánkem. Zlaté Norsko, kde jsou vděčné za kus železa

    To sa divím. Dnes som išiel okolo rieky Oravica čo u nás tečie a ryby “krúžkovali” ako divé.

    Na Oravskej Priehrade sa bol kamarát pozrieť minulý víkend a len čumel ako lovia cca 70 cm bolene.

    #83424
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Je to dané najmä tým, že sme takú teplú zimu na Orave ešte nemali 🙁

    #83464
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    igorko napsal:

    Je to dané najmä tým, že sme takú teplú zimu na Orave ešte nemali

    Tak to u nás byla také hodně teplá zima, ale ryby to asi dostatečně nepochopily 😛

    #83465
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    jirka66 napsal:

    igorko napsal:

    Je to dané najmä tým, že sme takú teplú zimu na Orave ešte nemali

    Tak to u nás byla také hodně teplá zima, ale ryby to asi dostatečně nepochopily

    U nás to vyzerá na veľké suchá – uvidíme čo na to ryby 🙁

    #83472
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    igorko napsal:

    U nás to vyzerá na veľké suchá – uvidíme čo na to ryby

    Na velkých řekách a přehradách to ještě půjde, ale na malých tocích se v té trošce vody v letních vedrech asi uvaří 🙁

    #93421
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ochutnal jsem dost výrobků z ryb,největší lahůdkou jsou podle mě a lidí co je ochutnaly matjesy.Rovnou na lodi jsem vyfiletoval makrely a naložil do soli,jednotlivé vrstvy jsem pořádně zasypal solí,pokud pouštěli vodu tak jsem jí slejval a doplňoval sůl.Nevim jaká je ideální doba naložení,já je měl naložené 8 měsíců.V malém kyblíku jsem měl filety ze 60ti makrel.Filety jsem pod tekoucí vodou lehce opláchl a stáhl kůži-jen taková blána jak mykroten.Filety jsem podle velikosti podélně rozřízl na 2-3 pruhy.V hrnci jsem ohřál olej asi na 60-70 stupňů a přidal nové koření,celý pepř a bobkový list.Cibuli jsem nakrájel na kolečka,pokryl dno krabičky a zalil olejem,potom jsem naskládal ryby,cibuli a opět zalil olejem.Když byla krabička skoro plná tak jsem dolil olej aby bylo vše ponořené a dal do lednice,za dva dny DELIKATESA,za čtyři dny prázdná krabička a za pět dnů naložena nová várka ale podstatně větší množství.S čerstvým chlebem a máslem opravdu lahůdka.

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #93422
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    No nevypadá to skvěle????:-P

    #93423
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    otta napsal:

    Ochutnal jsem dost výrobku z ryb,největší lahůdka jsou podle mě a lidí co je ochutnaly matjesy.Rovnou na lodi jsem vyfiletoval makrely a naložil do soli,jednotlivé vrstvy jsem pořádně zasipal solí,pokud pouštěli vodu tak jsem jí slejval a doplňoval sůl.Nevim jaká je ideální doba naložení,já je měl naložené 8 měsíců.V malém kyblíku jsem měl filety ze 60ti makrel.Filety jsem pod tekoucí vodou lehce opláchl a stáhl kůži-jen taková blána jak mykroten.Filety jsem podle velikosti podélně rozřízl na 2-3 pruhy.V hrnci jsem ohřál olej asi na 60-70 stupňů a přidal nové koření,celý pepř a bobkový list.Cibuli jsem nakrájel na kolečka,pokryl dno krabičky a zalil olejem,potom jsem naskládal ryby,cibuli a opět zalil olejem.Když byla krabička skoro plná tak jsem dolil olej aby bylo vše ponořené a dal do lednice,za dva dny DELIKATESA,za čtyři dny prázdná krabička a za pět dnů naložena nová várka ale podstatně větší množství.S čerstvým chlebem a máslem opravdu lahůdka.

    Oťas, 8 měsíců naložené ti vydrží? 🙁

    My filety zamrazíme po 4 kusech. Po vyndání potřebných balíčků, stáhneme s kůže, osušíme, nasolíme a 14 dnů necháme v lednici. Poté nakrájíme na nudličky, prokládáme cibulí(spařenou), přidáme koření a naskládáme do sklenic. Zalijeme olejem a po týdnu již konzumujeme.

    Výsledek je skvělý:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 563)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...