Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33680
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jo hoši a to jste ještě netěžili 6 kubíkové topoly v 10°C mraze 8 hodin denně .Toto je DIRTY JOB .Ale zase kdyby mě to nebavilo,tak bych to nedělal.

    Jo a dedek zapoměl na jeden stupeň v Beaufortově stupnici.Jak my windsurfeři používáme:je to někde mezi 7. a 8.stupněm a jmenuje se vítr kuevák a trhá ráhno z ruky ,plachtu ze stěžně a surfera z desky

    #33774
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    shark napsal:

    Slovaci jsou zavisti naprosto postizeny,to je taky moje osobni skusenot.

    Zatimco kdyz si slovakovi soused koupi kozu,tak mu ze srdce preje aby chcipla(pripadne tomu pomuze)

    4 Shark:

    Ty dokážeš “inteligentne” a zjednodušene zhodnotiť príslušníkov celého národa na základe Tvojej zlej osobnej skúsenosti s menej vydareným jednotlivcom. Myslím, že takúto schopnosť mal okrem Teba aj istý pán Adolf, takže, žiaľ nie si úplne jedinečný, ale chvala bohu ani nie bežný typ.

    Ja Ti môžem za seba sľúbiť, že ak si môj sused kúpi kozu, nebudem mu závidieť a ani jej neublížim. A či mi veríš, alebo nie, ja si k vôli tomu 2 kozy kupovať NEBUDEM!!!!:-) Asi nie som AMÍK.:-P

    Ja Ti úprimne želám najmä veľa duševného a telesného zdravia. Ostatné príde samé.:-P

    Petrov zdar, shark.

    :-);-):-P

    #33776
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    vojtko napsal:

    shark napsal:

    Slovaci jsou zavisti naprosto postizeny,to je taky moje osobni skusenot.

    Zatimco kdyz si slovakovi soused koupi kozu,tak mu ze srdce preje aby chcipla(pripadne tomu pomuze)

    4 Shark:

    Ty dokážeš “inteligentne” a zjednodušene zhodnotiť príslušníkov celého národa na základe Tvojej zlej osobnej skúsenosti s menej vydareným jednotlivcom. Myslím, že takúto schopnosť mal okrem Teba aj istý pán Adolf, takže, žiaľ nie si úplne jedinečný, ale chvala bohu ani nie bežný typ.

    Ja Ti môžem za seba sľúbiť, že ak si môj sused kúpi kozu, nebudem mu závidieť a ani jej neublížim. A či mi veríš, alebo nie, ja si k vôli tomu 2 kozy kupovať NEBUDEM!!!! Asi nie som AMÍK.

    Ja Ti úprimne želám najmä veľa duševného a telesného zdravia. Ostatné príde samé.

    Petrov zdar, shark.

    TO vojtko dobře napsáno a slušně on si myslí že je mistr světa:-(:-(:-(

    #33778
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Pre vojtka a dedka . Správne reakcie . Ja by som to tak pekne nedokázal a tak som to nechal plávať , aj ked som napriek tomu nemohol zaspať . Klobouk dolu hlavne pred Vami , pane dedek .

    #33779
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    dub napsal:

    Pre vojtka a dedka . Správne reakcie . Ja by som to tak pekne nedokázal a tak som to nechal plávať , aj ked som napriek tomu nemohol zaspať . Klobouk dolu hlavne pred Vami , pane dedek .

    Jak je to napsáno se mě otevírá kudla v kapse.Mám hodně kamárádu na Slovensku a dva jezdí se mnou do Norska.Shark je po tom článku u mě nola :-E:-E:-E

    #33781
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Nestačím se divit kam se to tu zvrtlo.Se mnou jezdí do Norska kluci ze Slovenska a nemáme jediný problém.Naopak jsem s nimi na lodi rád.

    #33784
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    Cigan chce aby se mu rikalo ,,rom,,

    V USA je ,,cernoch,, taky nepripustny a pozaduje se ,,afroamerican,,

    Cechoslovaci taky neradi slisi poravdu…

    Ale znam skvely cikany co nemaj s ,,cikanem,, problem ,skvely cernochy co jsou bez problemu cernochy a supr cechoslovaky co plne chapou popsane problemy sveho naroda…

    Pokud budeme zavirat oci a pojmenujem stejny veci jinym nazvem nic se nevyresi!!!!

    Jen mluva o problemech problem resi!

    Odvolavani se na skvelou historii je blbost!Generace nasich otcu a nase generace nema bejt na co hrda!!!Po zadny strance…Jek ekonomicky tak moralne jsme propadli tak jak dejny nasich narodu(Cesi i Slovaci) nepamatujou.Pokud neotevrem oci a neprizname ,,barvu,, tak ani nase deti nebudou na tom lepe!

    Pruser je v tom ze jestli zijes v septiku tak ti nesmrdi…

    Jen pohled zvenci otevre oci!

    Spousty jednotlivcu si zachovali pater a zdravej rozum!Spousty lidi ,krajanu jsou to nejlepsi co zeme nosi…plavou v te spinave polevce korupce,zavisti a neschopnosti a pokud se neco netane tak v te polevce utonou!!!

    Nemuzete soudit narod podle sebe…ale pokud se vam ten narod zda v poradku tak jsou jen dve moznosti…jste soucasti polevky,nebo jste prilis mlady…

    Nevicitam nepochopeni problemu…nemuzes citit smrad septiku kdyz v nem zijes…chce to pobyt par let na horach a pak ten smrad citit budes…Pruser je v tom ze jen malo lidi pak najde odvahu se vratit do toho septiku z hor…Ja jsem tu odvahu nenasel.

    Ale velice si vazim lidi ktery tu odvahu nasli!

    PS.psal jsem ze u petrova cechu potkavam prave ty supr lidi…je jasne ze je potkavate taky…ale zeptejte se se na problemy ,,naroda,, tyhle supr lidi o tech problemech vi a nemaj problem to priznat!

    #33785
    Alexsk
    Účastník
    (50 odpovědí)

    a mame tu truhlika- vsetko vie,vsade bol a vsetko videl

    #33786
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau SHARK ,SLOVAK mozno tej koze pomoze ,ale po tychto TVOJICH riadkoch NECEKEJ usmev????? ani pomoc od slovakoch A nas spojuju RYBY a NORSKO anie ZAVIST:alebo NARODNOST

    #33787
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to alexsk

    mudry clovek na to ide inak

    Co vies,kde si bol a co si tam videl?

    S nazorom totiz suhlasit nemusis ale to ze si ho vypocujes ti moze len prospiet.

    Tiez sa vravi ,,trafena husa zagagala,,

    😀

    #33788
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Rybarik ja vim a o tom pisu…moje slova bich na jinym foru rozhodne nepsal.Ale verim ze prave tady jsou lidi ktery to pochopi.

    Dobra parta neni narod…

    Jsem z 1/4 slovak z 1/4 cech , mam rad cechy i slovensko…mam rad lidi odtamtud.Zejmena lidi co cestujou a jsou rozhledeny…ale znam i jiny lidi…a tech je vetsina bohuzel…

    #33789
    Alexsk
    Účastník
    (50 odpovědí)

    no ved prave ze zagagala

    #33790
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to alexsk ja jsi rad prectu tvuj nazor,zejmena proto ze je evidentne jinej nez ten muj.Bohuzel zatim jsi zadnej nazor nenapsal…Tebe neznam proto nebudu psat nic o tobe,ale taky tvuj nazor na mne neni nic co bi prezentovalo tvuj nazor k teme a dalo duvod k dalsi debate nebo poskytlo jakoukoli informaci:-D

    Jednoduse napis co jsi myslis o problemu a ne o mne:-P

    #33791
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Chlapi, jesti máte něco na sharka, tak mu to napište do SZ. A ty sharku jim tou formou i odpovídej.

    Bavme se tu o rybách , holkách , atd.

    Ale nějaký menšiny , nenávist , závist je to poslední po čem toužím číst v sobotu.

    #33792
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To p. shark – nestálo by za to , omluvit sa za tu prvú vetu onoho článku ? Myslím že by bolo po probléme , a mohli by sme sa vrátiť k tomu , naco má slúžiť táto rubrika . Napr. Vaše videa super. Luboš – Malacky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...