Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nové vývozní kvóty 2018

  • Toto téma obsahuje celkem 188 odpovědí. Do diskuze (63 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 189)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290519
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Vojtko:

    to, vis, musim si davat pozor …  jestli pujde Egil sedet za ta kila ryb, ktera propasuji nasi hoste, musi nekdo drzet v campu straz!! 🙂 🙂 🙂

    Pro ostatni –   VTIP!!!   Egil nezodpovida za vase pasovane ryby nad limit!! Jak pisu vyse, majitel  je povinen vas pouze informovat o predpisech!!

    #291015
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Nové informace k novému vývoznímu limitu:

    http://www.rybolov-cestovani-norsko.cz/Aktuality.html

    Další informace o způsobu hlášení budou následovat…

    #291092
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Dalsi informace k provadeni zakona. Tyto jsou ted dulezite pro ty, co cestuji leden, mozna jeste unor.

    Novy app na hlaseni ulovku neni hotov, proto je nutne nahlasit sve ulovky pronajimateli a mit pri vyvozu ze zeme potvrzeni o ulovku.

    https://www.fiskeridir.no/Fritidsfiske/Nyheter/2017/Krav-til-dokumentasjon-ved-utfoersel-av-fisk-for-turistfiskere

     

    #291098
    chata
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Dobrý den, měl by jsem takový rozšiřující dotaz. Mají norští pronajímatelé, nějaké povinné pojištění? Mám na mysli něco podobného jako je tady u nás pojištění proti úpadku?

    #291101
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Ne, pronajímatelé chat a lodí žádné povinné pojištění nemají. Nejsou CK, ale majitelé nemovitostí. Pokud vezmou velké úvěry a nebudou splácet, tak zkrachují stejně jako u nás. Tyto případy jsou však výjmečné.

    #291105
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ne, pronajímatelé chat a lodí žádné povinné pojištění nemají. Nejsou CK, ale majitelé nemovitostí. Pokud vezmou velké úvěry a nebudou splácet, tak zkrachují stejně jako u nás. Tyto případy jsou však výjmečné.

    Nechce se mi věřit, že nemají svůj pronajmutý majetek pojištěný. I u nás je každá společnost pojištěná, majetek a odpovědnost je základ.

    #291106
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Ty myslíš běžný pojištění. Ale nemáš pojištění proti úpadku, když zkrachuješ tak ti pojišťovna nedá nic.

    #291107
    chata
    Účastník
    (25 odpovědí)

    To tedy znamená, že si kupuji od nora i když mě to zprostředkuje český prodejce? Mě sice taková praxe netrápí, pronajímám si na přímo. Jen mě trochu překvapuje, že v zemi kde je regulováno vše a každý rok se to zpřísňuje, není povinné nějaké odpovědnostní pojištění oproti klientům.

    #291394
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Byly zverejneny seznamy registrovanych pronajimatelu.

    Pokud tam toho sveho nenajdete, jeste nepanikarte, seznam se stale doplnuje.

    https://www.fiskeridir.no/Fritidsfiske/Turistfiske-i-Norge/Registrerte-turistfiskebedrifter

     

    #291408
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Děkuji paní janko za odkaz. Doplnil jsem článek Vývozní kvóty 2018 o tento odkaz na vyhledávání registrovaných kempů/pronajimatelů.

    V seznamu již jsou k nalezení všechny naše lokality v Norsku.

    #291409
    ajca1
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Duke je tam i Hasfjord?

    #291414
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    At se tady nemusite ptat

    pro ty, co nevi kde klikat, tady je seznam povinne registrovanych

    https://tableau.fiskeridir.no/t/Internet/views/Turistfiskevirksomheter-obligatorisk/Oversiktturistfiskevirksomheter?%3Aembed=y&%3AshowShareOptions=no&%3Adisplay_count=no&%3AshowVizHome=no

    a tady dobrovolne registrovanych

    https://tableau.fiskeridir.no/t/Internet/views/Turistfiskevirksomheter-frivillig/Oversiktturistfiskevirksomheter?:embed=y&:showShareOptions=true&:display_count=no&:showVizHome=no%20

    hledejte

    #291468
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Nieje ich tam nejak málo?

    #291472
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Zacatkem roku jich bylo 270, ted je jich uz vic. Takze pokud od ted navstivite kazdy rok 3 registrovana mista, mate jeste 100 roku co delat 🙂 🙂

    #291479
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Skôr mi ide o toho nášho 🙂
    Koncom roka sľuboval ale stále ho tam nevidím.
    Tak si myslím, že ten najväčší nával bude tesne pred sezónou.
    Ešte mu dám pár dní čas 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 189)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nové vývozní kvóty 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...