Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83338
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    kulik napsal: … jsem nikdy jinde než na Hitře od EDENu nebyl …. jsem zde spokojen a je mi tu fajn.

    Plne súhlasím. Sme na tom úplne rovnako a už 10 rokov chodíme na Bakkan. Roky nám však všetkým pribúdajú a tak v 2015 ideme na Soroyu a 2016 znovu Bakkan. 😀

    #83344
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    kulik napsal:

    Musím objasnit svůj výrok a tak to uvést do reality. Můj výrok ” Jirko, jasně jedině Hitra”, byl směrován k Huskymu19 to zaprvé a za druhé já jsem nikdy jinde než na Hitře od EDENu nebyl a zatím ani netoužím být i když jsem byl pozván i jinam. Mě se zde líbí, jsem zde spokojen a je mi tu fajn. Takže jsem neměl v úmyslu říkat, že všude jinde je to špatné, to ani nemohu, když to jinde neznám a možná jsem tím i ochuzen, nevím?

    Honzo, a co se s Kimem pridat pristi rok k nam a jet zacatkem kvetna 2015 k Doskymu na Jostolen? 🙂

    Namet i pro ostatni Prazaky (ale nejen pro ne), udelat sraz klubu u Doskyho, to by stalo za to, ne? 🙂 🙂 🙂 Krasna je zem …

    #83345
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pokud bych se mohl považovat alespoň za “malého Pražáka”, tak i naše “jižní skupina” plánuje jaro 2015. Tato varianta se mi také zamlouvá. Jen bych nemohl jet dříve než nějakého 10.5. Musím udělat klientům mzdy.

    #83350
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Ajajaj, nepamatuji si presne termin, ktery mame s Nakim zabukovany, ale je to asi od 3.5.2015 …, to by musel upresnit Dosky. Pokud by to vyhovovalo i Nakimu a Doskymu, ja nemam problem to o tyden posunout 🙂 :-). Kdyz tak se kluci domluvte ve Spalove, Naki mas moji plnou moc (moč). 🙂 🙂 🙂

    Ale myslim, ze udelat u Doskyho poradnou party, ktera by zacinala a koncila nastoupenim a vystoupenim z busu, by stalo za to 🙂 🙂

    #83351
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Jojo, ale zatím se to dá ještě přehodit.:-D:-D

    #83353
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tak to prosim s klukama ve Spalove prober, bude zalezet na Nakim, jestli mu bude pripadne posunuti terminu vyhovovat 🙂 🙂

    Aspon se budu mit na co tesit 🙂 🙂

    #83363
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Zítra máme sezení, tak to také nadnesu. 😉

    #83369
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pafko, projednám to s Kimem, ale my hodně vážíme a nevím zda bychom při převažování u Doškyho prošli:-P

    #83370
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tak bys musel nechat 90% nastrah doma ( a jeste bys jich mel nejvic) 🙂

    Kvuli Vam by Dosky zajistil 2. autobus 🙂 🙂

    #83378
    David
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Ahojte ,

    chtěl jsem se zeptat , z jakého materiálu děláte návazce spojení olova s háčkem u nástrahy s masem , pokud dáváte větší rybu i s ocasem . Já jsem to dělal z drátu, ale ztratil jsem pár ryb , když se ryba točila, tak se mi očko vytočilo, dělali jsme pak spojení drátu s obratlíkem , ale to je zase rizikový spoj navíc . Používáte lanko, šňůru?

    Dík

    D

    #83527
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    letos naás čeká zas spousta testování snad se budou Polakům líbit:-P

    #83532
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, na to se ptám i já a už se nemůžu dočkat až je vyzkouším. Loni jsem měl úspěch s “žížalama” a letos doufám uspěju s Tvými výtvory. Ještě chci zkusit tu “kačenku” nad chaluhama, jen mi nesmí do nich zajet! 🙂

    #83535
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    letos naás čeká zas spousta testování snad se budou Polakům líbit

    Kde sa dajú tieto jigy kúpiť? Dik za info.

    #83578
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    kluci zatím jsou Flashjigi jen na objednávku,ale bude je mít i SIM a Zerp…po výstavách musím dodělavat toho hodně, tak do dvou týdnů budou u kluků k dispozici v gramážích 15,20,28gramů do 20m hloubky uplně postačujíci…

    #83602
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    na výstavách jsme hodně probírali jigově háky ale všichni jsme se zhodli vtom že největší problém je nedovření očka..i mně se stáva že stratím rybu bez zjevné příčiny a až pohled na konec vlasce ukáže sesměknutí z očka… tak při koupi je třeba na to myslet:-S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...