Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #77993
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    aby dělníci v továrnách neviděli za kolik to prodávaj aby nechtěli větší platy ;-):-D:-)

    #78136
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    [obrazek=]

    #78356
    Polu3
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdarec chlapi, poraďtě mi jaké návnady sebou do Norska? Jsem začátečník a pojedu tam teď na pracovní cestu tak bych toho chtěl využít. Kdyžtak nakupuju tady tak esi se odsud něco bude hodit http://www.rybashop24.com/Krmeni-boilies-nastrahy/

    #78357
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Polu3 napsal:

    Zdarec chlapi, poraďtě mi jaké návnady sebou do Norska? Jsem začátečník a pojedu tam teď na pracovní cestu tak bych toho chtěl využít. Kdyžtak nakupuju tady tak esi se odsud něco bude hodit http://www.rybashop24.com/Krmeni-boilies-nastrahy/

    díval jsem se a tam toho moc nekoupíš. Záleží na tom, kam do Norska jedeš, od toho se bude odvíjet i vybavení a druh nástrah. Zkus třeba e-shop tady na stránkách, tam seženeš základní výzbroj v pohodě.

    #78392
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    pro Polu3- předpokládám, že do Norska nepojedeš sám, ale s někým koho dobře znáš. Zeptej se ho (jich).Výhodné je to hlavně tam , když jedete na místa kde již byl. Může ti poradit konkretněji.Důležitá je i rozvaha kusů. Pokud nevíš kam, tak kusy těžko odhadneš a většinou nakoupíš zbytečně moc. A to moc je dosti drahé a opravdu zbytečné.Pokud se poradit nemůžeš, tak ti doporučuji návštěvu veletrhů či srazů. “Norci” jsou v drtivé míře kamarádi a rádi poradí. A na těchto akcích můžeš i nakoupit.Bez informací je jakýkoliv nákup velkou loterií a vůbec bych se do něho nepouštěl. Mořský lov je zcela specifická rybařina.

    #78400
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    meky- Možno ide s takou partiou,ktorá mu vie poradiť,koľko si má zobrať tvrdého chlastu a koľko kartónov piva a preto sa dotazuje na tomto fóre.Ale dobre si mu poradil.

    #78403
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Polu3 – tyto stránky jsou také o tom někomu poradit.Sice to v poslední době tak nevypadá,nejčastější příspěvky jsou holky v plavkách a bez plavek nebo kdo co vypil,ale ve starší diskuzi se dají najít otázky a odpovědi,které ti pomohou. Shrnutí co do Norska potřebuješ je také v poradně Sima na Mrku. :-P:-|:-P

    Napiš kam a kdy jedeš,co máš za nářadí a tady se to zhodnotí.Nákupů bych se nebál,mnozí z nás začínali sami a přežili to, resp.loterie to nebyla.

    #78426
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Je pravda, že jsem Polu3 konkretně neporadil. Ale domnívám se, že za daných podmínek to ani nejde. Snažil jsem se vyjít z nějaké všeobecné situace.

    pro Polu3- pokud mnou uvedené možnosti nemáš, tak si zde otevři nebo navaž na nějaké téma.Musíš však konkretizovat kam jedeš, co chceš chytat, kdy jedeš. Bez toho ti konkrétně poradí málo kdo.Přečti si literaturu, nebo příspěvky. Mořský rybolov je velmi široký, téměř každá ryba vyžaduje jiný způsob lovu i vybavení atd. Na všeobecné vybavení je vhodný zmíněny odkaz na Sima na webu Mrk.

    #78460
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Polu3-Jedeš na prac. cestu. Tzn. rybolov neobjednán, ani místo, ani loď? Chápu, že když bude čas, jdeš na ryby. Budeš sám, nebo ještě jiní rybáři? Oblast, místo, termín, vzdálenost k lovišti, jak často a jak dlouho budeš rybařit(vzhledem k ceně a kvalitě vybavení). Míníš lovit z lodi , nebo ze břehu? Množství dotazů, ale já se nechci ptát! Jestli jsi držel prut(rybářský) v ruce, bude určitě úspěch. Jestli-že dostatečně zpřesníš svůj dotaz, jsem přesvědčen, že některý ze zkušených “norků” ti rád poradí.

    #78542
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Zkoušel jste to někdo??

    #78546
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kliknis – takové provedení vidím poprvé. Někdo na pokecu, asi Kulík mě sdělil, že právě oči jsou “magnetem”, který zvyšuje početnost záběrů. Myslím, že zítra ráno nám k tomu napíše komentář. On se totiž vyznačuje tím, že neustále sleduje co lze do Norska nového použít a vyzkoušet. Je to pravděpodobně tím, že je asi o 4 měsíce starší a má na to čas.

    #78551
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Zkoušel jste to někdo??

    Ano mám tuto nástrahu.Koupil jsem ji asi před třemi lety.Chytil jsem na ni obecnou.Je to spíše na vertikální přívlač,při delším nahazování se motá.Podle mne dobrá nástraha na obecné a na větší hloubku je totiž fluorescenční.

    #78553
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Novej pilkřík, výroba cca 10 min. Váha jen 45g. Material kuchyňský nůž.

    😀

    #78561
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Také kolega vyráběl, vyzkoušeli jsme, ale ta gramáž nedovolovala při větším driftu dostat násrahu, tam kam jsme potřebovali:-(

    #78589
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    kim napsal: Kliknis – takové provedení vidím poprvé. Někdo na pokecu, asi Kulík mě sdělil, že právě oči jsou “magnetem”, který zvyšuje početnost záběrů. Myslím, že zítra ráno nám k tomu napíše komentář. On se totiž vyznačuje tím, že neustále sleduje co lze do Norska nového použít a vyzkoušet. Je to pravděpodobně tím, že je asi o 4 měsíce starší a má na to čas.

    Ano Kime, tím, že jsem starší, tak jsem i zkušenější:-P

    Myslím si a věřím tomu, že nástrahy s očima jsou pro ryby zajímavější a dráždivější. Samozřejmě, můžete namítnout, že když ryby jdou, tak jdou na cokoliv, ale já hovořím o tom kdy je nutno je k aktivitě vyprovokovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...