Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #73069
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Procházel jsem fotky a našel jsem tohle.Tak začínal můj kamarád:-):-D:-P

    #73386
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Otázka pro kluky co vyrábí gumi.letos se mi rozpustilo zpousta gum na kaši v originál krabicích.Nevím co spustilo reakci teměř 95 proc.používam ralaxy a zajimavé že vjedné přehrádce gumi v pohodě a v druhý ty samé na kaši……Používam ještě berkley a nejsem si jist jestli se tam nějaká nezatoulala a nespustila reakci….Umí někdo vysvětlit? přišel sem takhle cca o 100gum

    #73476
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Dnes jsem dostal nové barvy, byl to záhul ale jsou doma.První snímek normál,druhý při dopadu světla. Ten kdo jede do norska v květnu ať si vezme sluneční brejle:-D8-)

    #73477
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    #73498
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, barvy jsou to krásné a která bude ta nej na polaky v roce 2014!!!:-D

    Já typuji tu modrou, první z leva a nebo tu zlatou čtvrtou z leva .:-(

    #73502
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Jo, o barvách by se daly psát dalekosáhlé slohovky. Pěkná alchymie s nejistými závěry. Jednou to funguje super a podruhé vůbec. Takže i u barev platí-Babo raď.

    #73503
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)hezké barvičky,ale těžko říct která skutečně zabere:-| každý rok je to jinak!! A ještě, aby byly nějaké ryby myslím polaci:-) co?

    #73509
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Harty napsal: Moc pěkná guma

    Jo jo Harty, používám je. Je to řada Berkley Ripper Shad, mi se nejvíc osvědčila barva CO – něco jako Cola. Osazuju to hlavama Sellior. Ripperu upajtnu hlavu seřezáním z boku a pak to perfektně pasuje do té hlavy.

    #75532
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    bestik napsal:

    Myslim, ze tu je konkurence viz. http://nr70.se/hem/produkter.html (primarne urcene na stiky)

    Ja mám takú praktickú otázku. Všetky nástrahy (alebo takmer všetky) sa na výstavách skúšajú vo vani, nádrži, bazéne a pod. so stojatou vodou. ALE – predsa práve v mori je kopec prúdov, tam sa tá nástraha pohybuje, hýbe ÚPLNE inak ako ukazuje marketingové oddelenie tej-ktorej značky.

    #75533
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    jigin napsal:

    nej gumička letošní první výpravy….krevetka… vrele doporučuji škoda že má slabší životnost spotřebovali sme jich přesne 48ks

    Toto bolo ocenené na EFFTEXE – je to od SG.

    #75577
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pokud se nepletu, tak je měl Kikibut vystavené na pražském srazu. Kikine, prosím potvrď!!!:-?

    #75578
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    igorko napsal:

    bestik napsal:

    Myslim, ze tu je konkurence viz. http://nr70.se/hem/produkter.html (primarne urcene na stiky)

    Ja mám takú praktickú otázku. Všetky nástrahy (alebo takmer všetky) sa na výstavách skúšajú vo vani, nádrži, bazéne a pod. so stojatou vodou. ALE – predsa práve v mori je kopec prúdov, tam sa tá nástraha pohybuje, hýbe ÚPLNE inak ako ukazuje marketingové oddelenie tej-ktorej značky.

    Tak nástraha se pohybuje stejně v malé nádrži,kde proud vzniká uměle,tak v moři,řece či přitahováním ve stojaté vodě.Důležité je,aby pracovala i při sebemenším protitahu.A to je při těchto zkouškách zajištěno.Sama od sebe v klidu nepracuje…:-P

    #75580
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    nej gumička letošní první výpravy….krevetka… vrele doporučuji škoda že má slabší životnost spotřebovali sme jich přesne 48ks

    Toto bolo ocenené na EFFTEXE – je to od SG. [/citace]

    Mě to teošku připomíná víc raka než krevetu.8-O

    #75581
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    kulik napsal:

    Pokud se nepletu, tak je měl Kikibut vystavené na pražském srazu. Kikine, prosí potvrď!!!

    Ano tato nástraha plavala na srazu v akvariu:-D:-D:-D:-D

    #75582
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    honzak napsal: kulik napsal:

    Pokud se nepletu, tak je měl Kikibut vystavené na pražském srazu. Kikine, prosí potvrď!!!

    Ano tato nástraha plavala na srazu v akvariu

    Taky se pěkně v akvárku servala se zoomama…:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...