Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,561. až 1,575. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #88842
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Ta gumová rybička vyzerá dobre. Na niečo podobné sme privlačovali na Bakkane a veľký úspech. Čo by bolo fajn, čo úž som si kúpil v Norsku, tak sú perfektne hlavičky a to rôznej hmotnosti, ktoré s gumou vytvárajú perfektnú návnadu.

    #90994
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    konečně sem se dostal k počítači..nezadržatelně se to blíží dnes za 8 tak přípravy na maximu.Aquantic team se letos bude podílet na testování několik nástrah pro lov polaků…Nadějně vypadají plandavky s mořskou úpravou 21gr…výrazné vyosení ji děla neskutečně živou…testovat je budeme hlavně v příboji…na výsledek jsem zvědav.

    #90995
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    dále budem testovat Flashjigi s plíškami na rybníku to perfektně oživilo nástrahu.sám jsem zvědav jak Polaci budou na mělčinách na tenhle tunning reagovat…štikám se to líbilo:-D

    #90996
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    výrazné vyosení

    #90998
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    všechny tyto nástrahy se budou porovnávat s klasickými osvědčenými polakovými gumami.

    #91008
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    No teda parádní kousky.Použil jsem i tvé jiggi, ale zprávu až o víkendu teď se musím aklimatizovat a dát záda do hromady.Ve zkratce-Fungují!!!

    #91012
    Maska
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Tieto som ešte u teba nevidela, dobrovolne sa prihlasujem do testovacieho teamu…….:-P:-P:-P

    #91100
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    výrazné vyosení

    Mám ve výbavě také dva kousky a také jsem zvědav jak zafungují. Beru s sebou i jiné klasické plandy na zkoušku. Jen nevím jak to vše stihnu.:-P

    #91171
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    Vidím, že pro někoho je pořizování a shromažďování nástrah určitým druhem fetiše ( já sám bych si mohl otevřít krám ) :-D. Nejraději ale mám ty vzácné chvíle, kdy jsou tak při chuti, že je jedno, co tam hodíš 😉

    #91207
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Toto je 100% pravda.:-P

    #91409
    indy99
    Člen
    (8 odpovědí)

    Norci co myslíte, má tohle nastražení smysl? mam spoustu hlav a chtěl bych je nějak využít…

    #91412
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro indy99:Muj názor je tento,neni důvod aby na to ryba neskočila,jednou jsem zhlédl video kde nějakej rusák skusil nastrojit mrkev a taky vytáhl parádní tresku.:-D:-D:-D:-D

    #91413
    indy99
    Člen
    (8 odpovědí)

    Jde mi o to jestli se to nebude přetáčet a motat… Nemůžu nikde sehnat háčky se správně natočenym očkem, aby mi pásly na ten kroužek. Jinak já viděl štiku na mrkev 😯

    #91414
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ta olověná koule by to měla držet ve správném směru a bránit přetáčení,neni mě ale jasná ta pletenka-je protažena zadnim trojháčkem ale neni patrné jak je zakončena?:-x

    #91415
    indy99
    Člen
    (8 odpovědí)

    😀 To je jen pokus na sucho. Samo že to bude navázaný na pevno a za očkem ustřižený.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,561. až 1,575. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...