Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo poradí jak nachytat nějaké rybky..

  • Toto téma obsahuje celkem 78 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Peeta a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 79)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23949
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    vincek00 napsal:

    tak to teda bude..ale jinak je tady kolega který tady už byl před pár lety a jaksi nic nechytil.. tak že toho už jsem se ptal..no a co ty návnady..je jedno jaká barva ??

    Jdu si načnout ještě jedno to bude na dýl…;-)

    #23950
    vincek00
    Člen
    (19 odpovědí)

    klidně se stav..máme tady piva dost..:-P

    #23951
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    No s barvama je to složité, musíš zkoušet. Reakce na jednotlivé barvy se v průběhu sezóny mění a kór ryby ve fjordech bývají hodně náladové. Ale zkusil bych bílou, červenou a černou, na polaky taky funguje zelená s flitry. Barva pilkru funguje 100% stříbrná a někdy bílá a modrá. Jsou tam najeté makrely?

    #23952
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    To Vincek00

    Otevři si tyhle norské mapy, http://www.gulesider.no,( tlačítko kart) na první pochopení to bude stačit. Koukal jsem na ten fjord, vhodné jsou hlavně příbřežní partie a je tam vhodné skalisko s majákem. Hledej místa kde jsou čáry hloubek blízko u sebe. A napiš kolegům tady do diskuse jaké máš vlastně nástrahy.

    Nevzdávej to! Držím palce.

    Pandion

    #23953
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    Máš s sebou i takové barvy nástrah?

    #23954
    vincek00
    Člen
    (19 odpovědí)

    jestli jsou tu makrely??no prý jo ale žádnou jsem neviděl..na netu to tady chválí jak hrom ale myslím že to není tak jak píšou..a co třeba na kus nějaké rybky..jako napíchnout na takovou velkou kuličku..

    #23955
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Ne, jenom to ne, ve Snillfjordu na zdechlinu nic nechytneš. Na jig hlavičku napíchni raději twister nebo rypera a pěkně to tam promrskej. Kus masa bys musel nastražit na dno minimálně do 100m, aby to našla nějaká hadice /mník/. Ale v tomto místě je malá pravděpodobnost. Snillfjord není Hitra!

    #23956
    vincek00
    Člen
    (19 odpovědí)

    dalo by se říct že mám všechny druhy nástrah..myslím co se barev týče..

    #23957
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    Tak Pandione, poraď ještě něco, mě už dochází dech!

    #23958
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Kluci, škoda, že se odpojil šroubek, ten to ve fjordech zná…zítra ti určitě něco napíše. Musíš bojovat a přijde to…;-)

    #23959
    vincek00
    Člen
    (19 odpovědí)

    myslím že všechny rady jsou k něčemu dobré..zítra vyjedu a budu experimentovat a pak se ozvu jak jsem pochodil..jinak tady budu dlouho tak jestli má někdo nápad tak sem s ním..jinak moc díky za každou radu..8-)

    #23960
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Dnes končím, ráno vstávám do práce. Napiš jak jsi dopadl a dáme hlavy dohromady. To experimentování ti chválím, v Norsku je nutné neustále zkoušet, kdo sedí na baráku a chlastá zpravidla ho*no chytne. Doufám, že rozumíš.;-)

    #23961
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    už jsem taky vyčichlej, končím, zhasínám, tak zítra. 😛

    #23962
    vincek00
    Člen
    (19 odpovědí)

    rozumím velice dobře..tak zítra se pochlubím..díky ..8-)

    #23963
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Hele mezi dobré poradce patří Zapa, zkus mu napsat soukromou zprávu, nerad se zviditelňuje.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 79)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo poradí jak nachytat nějaké rybky..

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...